Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

Ja Wam tylko powiem, że z Wiolą już gadałam i oświadczam z całym przekonaniem, że jest bardziej huknięta niż wszystkie myślicie... Opowiadała co zobaczyło pogotowie: kobietę, która urodziła w przedpokoju, jeden pies podaje Jej łapę, kot biega, potem bawi się lekarskimi słuchawkami, Tabi rzucił się na nogę wolontariusza i zaczął go bzykać..... [IMG]http://www.zlotypies.org/forum/images/smiles/sex.gif[/IMG].
Wiola spodziewa się kontroli patologicznej Rodziny. A tu kopiuję dumnego Tatę od nas z forum:

No tak, ja też dupa dołożyłem się do całej sytuacji bo zamiast jej pomóc siedziałem na fejsbuczku i pierwszej lepszej dziewczyny (chyba Mariny) pytałem co ja mam robić.
Więc ta kazała mi się ogarnąć, wezwać karetkę i spakować najpotrzebniejsze rzeczy.
Tak zacząłem pakować że spakowałem cały plecak turystyczny. Panowie do karetki nie chcieli Mnie wpuścić. Tobiemu odwaliło, rzucił się na pielęgniarza czy jak mu tam.
Danka sie zesikała, Majkel warczał a kot bawił się słuchawkami lekarskimi.
Wiolka pół przytomna. Chyba do końca życia nie zapomnę tej chwili.
teraz to się z tego śmieje, Wiolka też ale w dniu wczorajszym a dokładniej dzisiejszym
średniawo było. Na szczęście emocje już opadły. W poniedziałek już wszyscy będziemy w domu. A co do kontroli, takowej się spodziewamy. Lekarz mówił że różne śmieszne rzeczy widział ale w tym wypadku to łzy ze śmiechu kapały mu po policzkach.
Jedynie pielęgniarz sie nie odzywał chyba był zły na Tobiasza.



I co teraz powiecie? Czy taką zajebistą historię z porodu ma który dzieciak ? :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_Goldenek2']Ja Wam tylko powiem, że z Wiolą już gadałam i oświadczam z całym przekonaniem, że jest bardziej huknięta niż wszystkie myślicie... Opowiadała co zobaczyło pogotowie: kobietę, która urodziła w przedpokoju, jeden pies podaje Jej łapę, kot biega, potem bawi się lekarskimi słuchawkami, Tabi rzucił się na nogę wolontariusza i zaczął go bzykać..... [IMG]http://www.zlotypies.org/forum/images/smiles/sex.gif[/IMG].
Wiola spodziewa się kontroli patologicznej Rodziny. A tu kopiuję dumnego Tatę od nas z forum:

No tak, ja też dupa dołożyłem się do całej sytuacji bo zamiast jej pomóc siedziałem na fejsbuczku i pierwszej lepszej dziewczyny (chyba Mariny) pytałem co ja mam robić.
Więc ta kazała mi się ogarnąć, wezwać karetkę i spakować najpotrzebniejsze rzeczy.
Tak zacząłem pakować że spakowałem cały plecak turystyczny. Panowie do karetki nie chcieli Mnie wpuścić. Tobiemu odwaliło, rzucił się na pielęgniarza czy jak mu tam.
Danka sie zesikała, Majkel warczał a kot bawił się słuchawkami lekarskimi.
Wiolka pół przytomna. Chyba do końca życia nie zapomnę tej chwili.
teraz to się z tego śmieje, Wiolka też ale w dniu wczorajszym a dokładniej dzisiejszym
średniawo było. Na szczęście emocje już opadły. W poniedziałek już wszyscy będziemy w domu. A co do kontroli, takowej się spodziewamy. Lekarz mówił że różne śmieszne rzeczy widział ale w tym wypadku to łzy ze śmiechu kapały mu po policzkach.
Jedynie pielęgniarz sie nie odzywał chyba był zły na Tobiasza.



I co teraz powiecie? Czy taką zajebistą historię z porodu ma który dzieciak ? :):):)[/QUOTE]
Nie....no po prostu słów mi brak. Uśmiałam się do łez :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:jeszcze czegoś takiego nie widziałam, a nawet nie słyszałam...:)

Link to comment
Share on other sites

takze swego czasu dostalam bardzo podobne w swym wydzieku pm od Giselle, takze nie przebierala w slowach, nie grzeszyla kultura, takze jakies chore klatwy na mnie rzucala, dzwonila do schroniska z falszywymi donosami, a tam ja wysmiano. to jest chora osoba. wchodzaca z oblesnie brudnymi buciorami w czyjes zycie prywatne. a tak chwalaca sie swym zyciem prywatnym, ze az nie mozna uwierzyc w prawdziwosc tego pieknego frazesu.
jest chora i jak najdalej od niej. a osoby popierajace ja sa ślepe i glupie, bo nie widza, z kim maja do czynienia.
od takich, byle jak najdalej. bo sa zdolne do wszystkiego, czego dowod dala po raz kolejny.
takie slowa pisac, zyczyc niewinnemu, bezbronnemu malenstwu, to przechodzi ludzie pojecie.......
wstydz sie stara babo!

a mlodej mamie powiem- nie martw sie, olej stara babe i ciesz sie swoim malym szczesciem, bo milosc do malutkiej kruszynki, do ludzkiego dziecka jest o wiele wieksza, niz milosc do bokserow :D i uskrzydalaja, a nie zatruwajaca jadem wszystko naokolo.
gratuluje nowej, malenskiej dogomance, ze sie pojawila wsrod nas i zycze, by wyrosla duza i zdrowa, na pocieche mamusi i tatusia :)
odpoczywaj, poki mozesz, bo "najweselsze" dopiero przed Toba :D teraz Ci sie dzieckiem zajmuja pielegniarki, ale w domu bedzie juz weselej :D a matka i tak zawsze znajdzie sile w ciagu dnia i po nocach tez jej nie bedzie potrzebowac, by swojej dzidzi nieba uchylic :D
Gratuluje raz jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Ja Wam tylko powiem, że z Wiolą już gadałam i oświadczam z całym przekonaniem, że jest bardziej huknięta niż wszystkie myślicie... Opowiadała co zobaczyło pogotowie: kobietę, która urodziła w przedpokoju, jeden pies podaje Jej łapę, kot biega, potem bawi się lekarskimi słuchawkami, Tabi rzucił się na nogę wolontariusza i zaczął go bzykać..... [IMG]http://www.zlotypies.org/forum/images/smiles/sex.gif[/IMG].
Wiola spodziewa się kontroli patologicznej Rodziny. A tu kopiuję dumnego Tatę od nas z forum:

No tak, ja też dupa dołożyłem się do całej sytuacji bo zamiast jej pomóc siedziałem na fejsbuczku i pierwszej lepszej dziewczyny (chyba Mariny) pytałem co ja mam robić.
Więc ta kazała mi się ogarnąć, wezwać karetkę i spakować najpotrzebniejsze rzeczy.
Tak zacząłem pakować że spakowałem cały plecak turystyczny. Panowie do karetki nie chcieli Mnie wpuścić. Tobiemu odwaliło, rzucił się na pielęgniarza czy jak mu tam.
Danka sie zesikała, Majkel warczał a kot bawił się słuchawkami lekarskimi.
Wiolka pół przytomna. Chyba do końca życia nie zapomnę tej chwili.
teraz to się z tego śmieje, Wiolka też ale w dniu wczorajszym a dokładniej dzisiejszym
średniawo było. Na szczęście emocje już opadły. W poniedziałek już wszyscy będziemy w domu. A co do kontroli, takowej się spodziewamy. Lekarz mówił że różne śmieszne rzeczy widział ale w tym wypadku to łzy ze śmiechu kapały mu po policzkach.
Jedynie pielęgniarz sie nie odzywał chyba był zły na Tobiasza.



I co teraz powiecie? Czy taką zajebistą historię z porodu ma który dzieciak ? :):):)[/QUOTE]

No zlałam się ze śmiechu!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Goldenku huknieta jestem moze trozke:evil_lol: strasznie mi sie nudzi w tym szpitalu czuje sie jedwabiscie tylko dupa boli ;)Moglabym juz isc do domu w domu tez moge polezec. ha!!! Na szczescie tzt dal mi laptopika wiec mniejsza nuda. Mala bowiem jest aniolem je, spi, pampera trza zmienic. Myslalam ze drzec sie bedzie a ta nic.. Milosz sie mnie pyta czy sie moze z nia pobawic:razz: zapytalam czy patyka aby nie chce jej porzucac w parku to mnie skwitowal wzrokiem i powiedzial ze jestem w szoku poporodowym:evil_lol:

Andegawedko pieknie dziekuje ciesze sie ze tu na watku Danki jestes:loveu:

KORA jest mi cholernie przykro ze i Ciebie to spotkalo, ja bowiem przyjme to na klate tak
jak i wiekszosc plugawych rzeczy z tego forum. Lata mi to kolo mojej rozdartej dupy;)
I gdyby to zalezalo ode Mnie to bym cie przeprosila za swoje zachowanie ale jak widac zrobilabym to ja. Pozdrawiam cieplutko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Cześć Wiola :) Złapałam Cię :) Uwielbiam takie świeżo upieczone mamusie :) czekamy tu na Ciebie :) Wszystko dobrze? :)[/QUOTE]
Powiem ci ze jesli mala bedzie taka grzeczna jak jest to moge schronisko otwierac;)
Z drugiej strony tatus jest tak przejety i tylko nyna wiec musze mala zamykac tam w tym pokoju dla bobasow bo przeciez ona sie zaraz tego nauczy a ja bede pozniej miala dramat..
Moglabym isc juz do chaty serio;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam,że na wątku Daszki przeczytam coś takiego,że popłaczę się ze śmiechu:roflt::roflt::roflt:. _goldenek2 ,Twój post z opisem przedporodowym Wioli po prostu mnie "uleczył"...:lol::evil_lol:a cierpię właśnie na zapalenie pęcherza... Myślę,że najlepszy komediowy scenarzysta nie wymyśliłby bardziej komicznych okoliczności:eviltong: tego cudownego faktu.
Wiola, o jakiej kontroli Ty piszesz??? Żartujesz, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Powiem ci ze jesli mala bedzie taka grzeczna jak jest to moge schronisko otwierac;)
Z drugiej strony tatus jest tak przejety i tylko nyna wiec musze mala zamykac tam w tym pokoju dla bobasow bo przeciez ona sie zaraz tego nauczy a ja bede pozniej miala dramat..
Moglabym isc juz do chaty serio;)[/QUOTE]
Powiem Ci w sekrecie, że dzisiaj z funią zazdrościłyśmy Ci Twojego Tz-ta. Jest naprawdę wspaniały :) Poleż spokojnie jeszcze ze dwa dni :) Odpocznij, należy Ci się :) Ściskam Cię i Twoją Karinkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Nie wiedziałam,że na wątku Daszki przeczytam coś takiego,że popłaczę się ze śmiechu:roflt::roflt::roflt:. _goldenek2 ,Twój post z opisem przedporodowym Wioli po prostu mnie "uleczył"...:lol::evil_lol:a cierpię właśnie na zapalenie pęcherza... Myślę,że najlepszy komediowy scenarzysta nie wymyśliłby bardziej komicznych okoliczności:eviltong: tego cudownego faktu.[/QUOTE]
Dokładnie, hahahah. Ja nie mogłam doczytać do końca, wracała i wracałam...Świetnie opisane :)

Link to comment
Share on other sites

A widzisz z tym lezeniem do nie do konca tak.. Jutro o 8.30 po sniadaniu wszystkie nowe mamusie ida na gimnastyke odpuszczaja tylko w pierwszy dzien.. ogolnie jest zapierdziel.
Ale polozne sa spoko tylko leja ze mnie.. wstawilabym wam zdjecie ale panicz nie wzial kabla.
wiec musicie poczekac.. ale poleze postaram sie;) co do tzta to wczoraj myslalam ze go zabije. Nawet latarke wzial pytam na kij ci latarka : a jak prad odetna? Pomyslalas?:boom:

Zachary cierp cialo jak sie ze mnie smiejesz:eviltong: dobra gnam dalej patrzec na milosza glonojada bowiem przyklejony jest do szyby baby roomu

Link to comment
Share on other sites

Wiola- ty odpoczywaj, do póki możesz !!!;) Maleństwo tylko pierwszy miesiąc jest takie kochane haha- oczywiście życzę, aby było mega spokojne...;) ale jako mama 14 miesięcznego zbója, która od 1,5 roku nie przespała ani jednej całej nocy - radzę doświadczeniem;) Mi wszyscy mówili- spij ile się da...ale to trudne, bo jak tu nie patrzeć non stop na taką cudowną kruszynkę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Wiola- ty odpoczywaj, do póki możesz !!!;) Maleństwo tylko pierwszy miesiąc jest takie kochane haha- oczywiście życzę, aby było mega spokojne...;) ale jako mama 14 miesięcznego zbója, która od 1,5 roku nie przespała ani jednej całej nocy - radzę doświadczeniem;) Mi wszyscy mówili- spij ile się da...ale to trudne, bo jak tu nie patrzeć non stop na taką cudowną kruszynkę:)[/QUOTE]
teraz wyjde na swinie ale wiedzac ze z mala ok caly dzien tarabanilam do goski jak sie psy czuja.. No ja tak dlugo nie wysiedze mowie wam dobra spizdzam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']A widzisz z tym lezeniem do nie do konca tak.. Jutro o 8.30 po sniadaniu wszystkie nowe mamusie ida na gimnastyke odpuszczaja tylko w pierwszy dzien.. ogolnie jest zapierdziel.
Ale polozne sa spoko tylko leja ze mnie.. wstawilabym wam zdjecie ale panicz nie wzial kabla.
wiec musicie poczekac.. ale poleze postaram sie;) co do tzta to wczoraj myslalam ze go zabije. Nawet latarke wzial pytam na kij ci latarka : a jak prad odetna? Pomyslalas?:boom:

Zachary cierp cialo jak sie ze mnie smiejesz:eviltong: dobra gnam dalej patrzec na milosza glonojada bowiem przyklejony jest do szyby baby roomu[/QUOTE]
Ja padne z Ciebie kobieto :evil_lol: Tz-ta glonojada, hahahah
Ale co to wymyślają w tych szpitalach teraz...gimnastyka? poród to mała gimnastyka? współczuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']
Wiola, o jakiej kontroli Ty piszesz??? Żartujesz, prawda?[/QUOTE]
Nie no dla wszystkich bylo to szokiem dla pogotowia ratunkowego tez wiesz 5 psow w chacie kazdy inny, baba w amoku facet ma downa i lata latarki szukajac.. tragedia drobna... na szczescie juz wyjasnilam wszystkoi poloznym i powiem wam ze widze przyszle rodzinki adopcyjne;) Pozbieralam numery.. bedziemy ciapac p/a
A tak juz calkiem serio to martwi mnie dziewucha ktora ze mna lezy ma na imie Ania
ma 21 lat oddala swojego Synka do adopcji nie gada ze mna ciagle placze nie wiem czy ona w ogole powinna lezec z babami po porodze, prosilam nasza goske behawiora by z nia pogadala jutro ma przyjechac ja wiem ze to psi behawior ale goska to ludzki czlek...
moze uda mi sie jej jakos pomoc.. moze

Link to comment
Share on other sites

Nie..... no po prostu padnę już całkiem z Ciebie:) Mam nadzieję, że Gośka nawet tu pomoże....Nie wiem co powiedzieć...biedna dziewczyna, strasznie jej współczuję, pewnie nie ma wsparcia u bliskich....Ale wszystko się w życiu układa, dziecko daje siłę....skoro płacze, to kocha to dziecko i nie chce oddać...

Niestety mam złe wieści. Funia jedzie do szpitala :( atak woreczka żółciowego, być może pójdzie pod nóż dzisiaj w nocy :( Trzymajcie kciuki...Ja boję się jutrzejszej nocy, może mi też się coś przydarzy??? :nerwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Nie..... no po prostu padnę już całkiem z Ciebie:) Mam nadzieję, że Gośka nawet tu pomoże....Nie wiem co powiedzieć...biedna dziewczyna, strasznie jej współczuję, pewnie nie ma wsparcia u bliskich....Ale wszystko się w życiu układa, dziecko daje siłę....skoro płacze, to kocha to dziecko i nie chce oddać...

Niestety mam złe wieści. Funia jedzie do szpitala :( atak woreczka żółciowego, być może pójdzie pod nóż dzisiaj w nocy :( Trzymajcie kciuki...Ja boję się jutrzejszej nocy, może mi też się coś przydarzy??? :nerwy:[/QUOTE]
klatwa.. chyba.... nie no bez jaj ... kurde trzymam za funiowata kciuki napisalam jej esa.
A co do dziewczyny to bede myslec nie zistawie tak sprawy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...