Jump to content
Dogomania

Onka z urwaną łapą, oskalpowanym ogonem - dochodzi do siebie w dt u Ewci!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa1980o']no zaraz wyjazd zbieramy tylko graty wałówka na podróż gotowa jeszcze tylko na 5 min do pracy dopompowac koła zabrać zapas no i jazda do kielc nigdy tam nie byłam :) trzymajcie kciuki żeby w stolicy był spokoj[/QUOTE] Mój TZ jak jeździł z Kielc do Ostródy to zawsze omijał Warszawę - chyba przez Pruszków i Nowy Dwór Mazowiecki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa1980o']pojedziemy przez wawe jakby cos to wyjedziemy jakos objedziemy moze z rana nie bedzie zadnych manifestacji itp[/QUOTE]
andzia69 zapewne napisze o której będziecie wyjeżdżać z Kielc do Makowa-
więc jeśli dogomaniacy warszawiacy będą wiedzieć coś na temat problemów z przejazdem w Warszawie to niech dadzą znać przez andzię69, żebyście się z Frajdą w jakąś manifestację nie władowali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa1980o']no zaraz wyjazd zbieramy tylko graty wałówka na podróż gotowa jeszcze tylko na 5 min do pracy dopompowac koła zabrać zapas no i jazda do kielc nigdy tam nie byłam :) trzymajcie kciuki żeby w stolicy był spokoj[/QUOTE]

Szczęśliwej drogi!!!
myślami jestem z Wami!!!!!!

czekamy na Was !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...