Jump to content
Dogomania

RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!


wegielkowa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5662/f4lz.jpg[/IMG]

Dzień dobry!

To nie jest łóżko tylko kanapa do oglądania telewizji! Jakoś się mieszczę, ale reszta towarzystwa już nie, co skutkuje głęboką obrazą i szczekaniem pani Dziuni. W łóżku mamy już opracowany układ: najpierw Misio, potem ja wprasowana w ścianę, w nogach (najczęściej podkurczonych i ścierpniętych) Kajtek, na nogach lub pod kołdrą w zależności od temperatury na zewnątrz Szymek (kot, jakby kto nie pamiętał). Na podłodze tuż obok łóżka Dziunia (jak jest jej zimno idzie na łóżko gościowe). Koko i Mimi szwendają się gdzież w przyrodzie lub znajdują inną kryjówkę w domu, której nie udaje mi się odkryć. Bo to sprytne kocice są.

Link to comment
Share on other sites

W moim domu nastąpiła eskalacja działań wojennych. Dziunia, zorientowawszy się, że piłeczka to największa miłość Misia, podejmuje próby zawładnięcia nią. Wygląda to tak: korzystając z chwili nieuwagi Misia, porywa piłeczkę, pędzi z nią do swojej kryjówki pod stołem, na którym stoi komputer, i siada na niej jak kwoka na jajach. Nadchodzi Misio, który zorientował się, że ukochanie gdzieś zniknęło. Wsadza głowę pod stół i niucha. Dziunia warczy, szczeka, szczerzy się jak szalona. Misio spycha ją nosem z piłeczki i zabiera swój skarb bez zbędnych ceremonii. Biedna Dziunia pozostaje nieutulona w żalu, że nie udało się jej mu dokuczyć. I tak da capo al fine. Ciekawa jestem, kiedy wreszcie Misio postanowi dać wrednej babie nauczkę. Już na nią muczy. Nie można nazwać tego warczeniem, bo wydaje taki niski, przeciągły dźwięk, który chyba najbardziej przypomina muczenie krowy. Tyle, że to nie jest przyjazny dźwięk. Wyraźnie się nie mogą dotrzeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Wre-Dziunia ;) żebyś się dziewczyno nie doigrała!!! :)[/QUOTE]

Też się tego obawiam! Dlatego kiedy Misio zaczyna muczeć odganiam go, rzucam piłeczkę albo w inny sposób staram się odciągnąć do od wroga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Wre-Dziunia ;) żebyś się dziewczyno nie doigrała!!! :)[/QUOTE]
Też się tego obawiam! Dlatego wszelkimi sposobami staram się odciągnąć uwagę Misia od wroga. Na ogół to się udaje, bo Misiol jest ugodowym psem. "Na co mi bójki i wojny, ja jestem byczek spokojny". (Tak a propos - czy ktoś pamięta z czego to cytat?)

Link to comment
Share on other sites

Hi, hi, hi... Jak się doczekam. Ja co prawda nie mam dzieci, ale mam siostrzeńców i też już straciłam nadzieję na zostanie ciocią - babcią! Jeden 5 stycznia kończy 32 lata, drugi ma prawie 28. I nic. Żadnych dzieci na widoku. Coś mi się wydaje, że ten alarm demograficzny nie jest bezpodstawny!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenas']Hi, hi, hi... Jak się doczekam. Ja co prawda nie mam dzieci, ale mam siostrzeńców i też już straciłam nadzieję na zostanie ciocią - babcią! Jeden 5 stycznia kończy 32 lata, drugi ma prawie 28. I nic. Żadnych dzieci na widoku. Coś mi się wydaje, że ten alarm demograficzny nie jest bezpodstawny![/QUOTE]

Czy Ty aby nie jesteś z mojej rodziny, bo te dane wiekowe powyżej dotyczą moich synków?..........

Link to comment
Share on other sites

Dawno się nie odzywałam, ale też niespecjalnie mam o czym pisać. Misio dzięki połówce encortonu dziennie i dermatolowi sypanemu na ranki (jeśli się pojawiają) prawie się nie drapie, jeszcze tylko tam gdzie strupki nie odpadły go swędzi. Zrezygnowaliśmy całkowicie z diety wegetariańskiej ku ogólnej uldze (mojej też, czułam się jak kat, zmuszając biedne zwierzaki do gwałcenia swojej natury!), włosy nam powolutku odrastają, chociaż kolor mają znowu inny: żółto - jasno rudy (???) i życie nie wygląda źle. I to by było właściwie na tyle. No ale pomna tego, co było, nie powinnam się skarżyć, że mi nudno. Niech już lepiej będzie nudno niż "ciekawie" pod względem medycznym. Niech żyje monotonia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...