Jump to content
Dogomania

SMERFIK pobite psie dziecko - żyje i ma dom , swój własny :) szczęścia maluszku :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

[quote name='ewab']Pani dr konsultowała Smerfika z dr Balickim. Przez najbliższe dwa tygodnie niewiele da się zrobić. Żeby dokładnie zdiagnozować trzeba poczekać na zejście obrzęków. Ma nadal brać sterydy, dodatkowo pilokarpinę na zwężenie źrenic, coby nie doszło do zrostów powodujących jaskrę. Dr mówił też, że w wyniku silnego uderzenia mógł też zostać uszkodzony ośrodek korowy(?). Wtedy Smerfik nie będzie widział.
Tak więc czekamy...[/QUOTE]
Czekanie dobija...ale i tak nie można teraz nic więcej zrobić.
Trzymam kciuki aby...Biedne maleństwo:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Nienawidzę takich podłych ludzi, co im ten maluszek zawinił.... Jakiś sadysta udowadnia sobie ,że jest "silny"......[/QUOTE]

mam nadzieje, że spotka go to samo, albo i coś gorszego...
jakim trzeba być potworem, by skrzywdzić takie bezbronne maleństwo

trzymam mocno kciuki za Smerfika, mam nadzieję, że wyjdzie z tego - całe życie przecież przed nim, to dzieciątko jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Pani dr konsultowała Smerfika z dr Balickim. Przez najbliższe dwa tygodnie niewiele da się zrobić. Żeby dokładnie zdiagnozować trzeba poczekać na zejście obrzęków. Ma nadal brać sterydy, dodatkowo pilokarpinę na zwężenie źrenic, coby nie doszło do zrostów powodujących jaskrę. Dr mówił też, że w wyniku silnego uderzenia mógł też zostać uszkodzony ośrodek korowy(?). Wtedy Smerfik nie będzie widział.
Tak więc czekamy...[/QUOTE]

Straszne jest to czekanie , ale jak nie ma wyjścia to nic innego nam nie pozostaje .
Trzymaj się maluszku .

A co z łapkami, podobno nie odbyła się operacja ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Próbowałam linka do wątku malucha w sygnaturze, ale coś mi nie wychodzi (co widać poniżej).
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak podpiąć wątek pod napis tak, jak ma Tofikowa?[/QUOTE]

a dlaczego nie skopiujesz po prostu tego:

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235008"][COLOR=#ff0000][B]5 tyg. POBITY SMERFIK WALCZY O ŻYCIE POTRZEBNA WSZELKA POMOC KLIK[/B][/COLOR][/URL]
[/SIZE][/SIZE][/FONT][/B]
i wkleisz do sygnatury sobie?

([B]podlinkowalam do TEGO watku) :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']a dlaczego nie skopiujesz po prostu tego:

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235008"][COLOR=#ff0000][B]5 tyg. POBITY SMERFIK WALCZY O ŻYCIE POTRZEBNA WSZELKA POMOC KLIK[/B][/COLOR][/URL]
[/SIZE][/SIZE][/FONT][/B]
i wkleisz do sygnatury sobie?

([B]podlinkowalam do TEGO watku) :)[/B][/QUOTE]

Jak wcześniej tak robiłam, to pojawiał mi się tylko link, bez napisu, ale już się udało:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiP']Takie malutkie serduszko... Trzymam mocno kciuki za Smerfusia! Żeby szlag trafił tego drania, który mu to zrobił :-x[/QUOTE]
Obawiam się, że i tak mu nic nie będzie. Bo gdyby to działało to ci posrańcy by już dawno przestali krzywdzić zwierzęta.
Trzymaj się malutki szkrabie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Obawiam się, że i tak mu nic nie będzie. Bo gdyby to działało to ci posrańcy by już dawno przestali krzywdzić zwierzęta.
Trzymaj się malutki szkrabie.[/QUOTE]
Zbrodniarze z obozów koncentracyjnych żyli w dostatku w Ameryce Południowej...bez wyrzutów sumienia...
Mówi się,że nigdy dzieci nie były tak agresywne jak teraz,dzieci wychowywane bez miłości, przy grach komputerowych, pozbawione empatii...:(
Na szczęście jest sporo dobrych, wrażliwych dzieciaków ale tych brutalnych niestety zbyt wiele...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...