Jump to content
Dogomania

dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)


motyleqq

Recommended Posts

[quote name='Amber']Przelew właśnie poszedł. Dużo tego nie ma, ale grosz do grosza i mam nadzieję, że się uda zebrać całość :).[/QUOTE]

[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Jeszcze raz najserdeczniej i z serca dziękujemy w imieniu Sendi!!!
Amber:B-fly::Rose::iloveyou::B-fly::Rose::iloveyou: !!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jak się cieszę że wiadomości nie są złe ......wierzę że wszystko skończy się dobrze :) Iwonka już szykuje cuda świąteczne i jak tylko dostanę zdjęcia ruszamy :):):) Jolu wpłaty będą bezpośrednio leciały na Twoje konto :) Buziaki dla ślicznej i dzielnej dziewczynki co nie straszny jej żaden wet ;) :*[/QUOTE]

Marticzko - Wy jednak jesteście Wielkie!!!
To cudowne, że takie Osoby jak Ty, jak Agusia jesteście na wątku - wtedy wiadomo, że można na Was liczyć...
Pamiętam Waszą determinację w poszukiwaniach Kropki... teraz deklarujecie pomoc dla Sendi...
A dla Amber jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!

A ja posyłam oczywiście mnóstwo buzioli dla Senduni i najmocniej Ją przytulam:):):)!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']i ja sie melduje na watku , historie małej sledze od samego poczatku a wiadomosci mam z pierwszej reki ;), postaram sie tez wspomóc bazarkiem tylko musicie mi dac troche czasu, bo u mnie z nim krucho ostatnio... a kciuki trzymam cały czas za sunieczke....[/QUOTE]

Witamy na wątku i już dziękuję za chęć pomocy. Każda forma i chęci bardzo mile widziane i proszę pozostac już z nami. Muszę napisać, że z naszej Sendusi to jest taka baletnica, ciągle na dwóch łapkach (głównie w kuchni:evil_lol: bo myszkuje po szafkach, a nuż coś pysznego tam leży:eviltong:) Bardzo lubi jedzonko, smaczki itp. więc sobie staje na dwie łapki i sprawdza wszystkie blaty w kuchni. Jka ja przyłapie to prędziutko ucieka na swój kocyk i grzeczniutko się kładzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']i ja sie melduje na watku , historie małej sledze od samego poczatku a wiadomosci mam z pierwszej reki ;), postaram sie tez wspomóc bazarkiem tylko musicie mi dac troche czasu, bo u mnie z nim krucho ostatnio... a kciuki trzymam cały czas za sunieczke....[/QUOTE]
Haniu jesteś jednak - dzięki Kochana za przybycie już na wątek no i za chęć pomocy naszej Senduni:)
Będziemy w kontakcie, jak do tej pory:)

[quote name='yolanovi']Witamy na wątku i już dziękuję za chęć pomocy. Każda forma i chęci bardzo mile widziane i proszę pozostac już z nami. Muszę napisać, że z naszej Sendusi to jest taka baletnica, ciągle na dwóch łapkach (głównie w kuchni:evil_lol: bo myszkuje po szafkach, a nuż coś pysznego tam leży:eviltong:) Bardzo lubi jedzonko, smaczki itp. więc sobie staje na dwie łapki i sprawdza wszystkie blaty w kuchni. Jka ja przyłapie to prędziutko ucieka na swój kocyk i grzeczniutko się kładzie :smile:[/QUOTE]
Yolu, uwielbiam czytać Twoje wpisy... każdą informację o Senduni pochłaniam jednym tchem...
To taka mądra, kochana i poukładana Sunieczka:loveu::loveu::loveu:
A jak układy Sendi ze Skipem, i jak brzusio Skipka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']A jak układy Sendi ze Skipem, i jak brzusio Skipka?[/QUOTE]

Brzusio znacznie lepiej - już nocka przespana; nie latamy ;) A ukłądy miedzy Skipem i Sendi na razie bez zmian: jedno warczy i szczeka na drugie. Sendi przegania Skipa z kuchni, bo tam ma swoje spanko, a Skip w rewanżu przegania ja z pokoju. Szkoda bo mogłyby sie oba dziamdziaki przytulić do mnie na kanapie i bylo by wszystkim miło. Może jeszcze sie jakoś dogadają lepiej. Szkoda mi Niuńki bo strasznie chciałaby przyjść do nas do pokoju, na sofę ale niestety boi sie, bo Skip od razu spięty i warczy groźnie. On ma 40 kg wagi, a Sendusia nawet 20 nie ma (jeszcze ;))

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Sendusi :)
bardzo się cieszę ,że ma się coraz lepiej ,przesyłam wszystkie dobre myśli ,zadeklarowałam się chyba już na maksa muszę się wywiązać z tego co obiecałam :)... ale jeśli uda mi się coś wyskrobać pod koniec miesiąca to na pewno będę pamiętała o Sendi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Zaglądam do Sendusi :)
bardzo się cieszę ,że ma się coraz lepiej ,przesyłam wszystkie dobre myśli ,zadeklarowałam się chyba już na maksa muszę się wywiązać z tego co obiecałam :)... ale jeśli uda mi się coś wyskrobać pod koniec miesiąca to na pewno będę pamiętała o Sendi :)[/QUOTE]
Dziękujemy Aniczko - ty DOBRY ANIELE Dogo i wszystkich Sierotek!!!
Uściski dla Jasiuni:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sendusia wszystkich pozdrawia i dziękuje, że jesteście :). dzisiaj pierwszy raz zostali sami przez kilka godzin: żyją oba ;), krew się nie polała, a mieszkanie w jak najlepszym porządku. Egzamin zaliczony :). Sendusia dzisiaj po raz pierwszy próbowała się bawić ze mną w domu, a ze Skipem na spacerze. Tak bardzo nieśmiało i tylko przez chwilkę. Widać, że chciałaby poszaleć ale nie ma jeszcze na tyle pewności. Jeszcze trochę czasu jej trzeba. Teraz już sobie śpi smacznie w swoim kąciku:sleeping:Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...