Jump to content
Dogomania

dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)


motyleqq

Recommended Posts

[quote name='Panna Marple']Przyleciałam na zaproszenie marticzki. Przeczytam calutki wątek póżniej, teraz poproszę o numerek konteczka:lol:[/QUOTE]

I następna WSPANIAŁA I WRAŻLIWA Ciocia u Sendusi:loveu:
Dziękujemy Kochana Panno Marple:iloveyou::iloveyou::iloveyou:

[h=2][/h] [quote name='yolanovi']Sendusia wszystkich pozdrawia i dziękuje, że jesteście [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]. dzisiaj pierwszy raz zostali sami przez kilka godzin: żyją oba [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG], krew się nie polała, a mieszkanie w jak najlepszym porządku. Egzamin zaliczony [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]. Sendusia dzisiaj po raz pierwszy próbowała się bawić ze mną w domu, a ze Skipem na spacerze. Tak bardzo nieśmiało i tylko przez chwilkę. Widać, że chciałaby poszaleć ale nie ma jeszcze na tyle pewności. Jeszcze trochę czasu jej trzeba. Teraz już sobie śpi smacznie w swoim kąciku[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_sleeping.gif[/IMG]Dobranoc [/QUOTE]

Yolu, wspaniałe wieści, wspaniałe!!!
Sendi, to kochana i bardzo wrażliwa dziewczynka - zaufa i będzie jeszcze Cudowniejsza (aż trudno sobie to wyobrazić)!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Muszę napisać, że z naszej Sendusi to jest taka baletnica, ciągle na dwóch łapkach (głównie w kuchni:evil_lol: bo myszkuje po szafkach, a nuż coś pysznego tam leży:eviltong:) Bardzo lubi jedzonko, smaczki itp. więc sobie staje na dwie łapki i sprawdza wszystkie blaty w kuchni. Jka ja przyłapie to prędziutko ucieka na swój kocyk i grzeczniutko się kładzie :)[/QUOTE]

Ja ma podobną baletnice w domu, a jak juz ucieknie pod ławe w pokoju(bo tam uwaza ze jej nikt nie widzi) to jeszcze robi taka mine jak kot ze szreka, ,, przeciez to nie ja, o co Ci chodzi?":evil_lol:

Głaski poranne dla Sendusi!

[quote name='Sarunia-Niunia']Haniu jesteś jednak - dzięki Kochana za przybycie już na wątek no i za chęć pomocy naszej Senduni:)
Będziemy w kontakcie, jak do tej pory:)[/QUOTE]
Pewnie ze jestem Bernadka, nie wiem czy Ci mówiłam ale dobermany to moja taka druga miłość, tylko Ciii nie mow nic Bellusce ;), na bazarek wszytko gotowe, dzisiaj wysle Ci tak jak sie umawiałyśmy ok?

Link to comment
Share on other sites

I ja jestem u Najpiękniejszej Królewny :iloveyou::iloveyou::iloveyou:!!!
Przytulam w południe i cieplusio całuję ten cudowny nochalek:calus::buzi:!!!
Fajnie, że u Sendi pojawiają się nowe Wspaniałe Ciocie :laola: - super:):):)

Haniu Kochana, dzięki za wsparcie:) z bazarkiem ruszymy jak najszybciej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Jolu wrzuć kiedyś zdjątka bawiących się dobków :loveu:[/QUOTE] Na bawiące sie dobki trzeba raczej będzie jeszcze poczekać i nie wiem czy doczekamy. Sendusia tylko na razie raz spróbowała, na spacerku, bardzo nieśmiało i zaraz sie przestraszyła Skipa. To bardzo strachliwa dziewczynka i póki co raczej warczy i ząbki szczerzy do kolegi niż chce sie bawić. A ze zdjęciami jest taki problem, ze panienka zmyka natychmiast kiedy tylko sie na nią skieruje aparat czy nawet telefon. Chciałabym bardzo, zeby sunia sie mocniej ośmieliła, przestała burczeć i zaczeła byc bardziej radosna - trzeba jeszcze poczekać, nie wiem czy w ogóle sie rozkręci. Jeśli uda mi się jakiekolwiek foty zrobić na pewno je zaraz wkleimy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Jolu wrzuć kiedyś zdjątka bawiących się dobków :loveu:[/QUOTE]

Nie chcę odpowiadać za Jolunię, ale Sendunia panicznie boi się aparatu i ze zrobieniem Jej zdjęcia jest nie lada problem...
Też chciałabym zobaczyć Sendi i Skipcia "w akcji" - może jakimś podstępem się uda:roll:;)?!
edit:
zderzyłyśmy się Jolciu z wpisami:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']A ja melduję że odebrałam karton śliczności świątecznych od naszej Iwonki :loveu: już w piątek ruszy bazarek dla naszej ślicznej Sendi :loveu:[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy Mariczko, i ja popełnię bazarek na "spółę" z hankasanok:) - fotki od Hani już u mnie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...