Jump to content
Dogomania

KITKA- ma DOM! dziękujemy wszystkim za pomoc


Ania102

Recommended Posts

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapomniałam napisać,że Kitka w poniedziałek została zaszczepiona, jest odrobaczona, wykąpana i spryskana Fiprexem :) Aniu fotki książeczki ze szczepieniem wstawię jutro bo dzisiaj padam
Dodam tylko,że dzisiejsza lekcja samokontroli Kitki wypadła pomyślnie i spryciula już wie,że jeśli chce dostać smaka zamkniętego w dłoni musi się uspokoić i po pierwszej euforii,siada grzecznie i czeka,chociaż cala drży z podniecenia, jednak poznała już zasady i stosuje się do nich,mądra dziewczynka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

michelle a ile wyszło za szczepienia? Porób troszkę zdjęć ogłoszeniowych to jej zamówię.
Dzisiaj pod szpitalem spała mała terierkowata suczka, zeszłam 2 razy była niestety jak już skończyłam dyżur nie było jej. Pojechałam jeszcze raz ale jej nie widziałam, gdybym nie była w pracy pewnie bym ją zgarnęła. Szpital jest blisko lasu i cmentarza (innego na którym znalazłam Kitkę) psy tam nie trafiają przez przypadek:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']michelle a ile wyszło za szczepienia? Porób troszkę zdjęć ogłoszeniowych to jej zamówię.
Dzisiaj pod szpitalem spała mała terierkowata suczka, zeszłam 2 razy była niestety jak już skończyłam dyżur nie było jej. Pojechałam jeszcze raz ale jej nie widziałam, gdybym nie była w pracy pewnie bym ją zgarnęła. Szpital jest blisko lasu i cmentarza (innego na którym znalazłam Kitkę) psy tam nie trafiają przez przypadek:-([/QUOTE]

Czy to nie ma konca...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Zapomniałam napisać,że Kitka w poniedziałek została zaszczepiona, jest odrobaczona, wykąpana i spryskana Fiprexem :) Aniu fotki książeczki ze szczepieniem wstawię jutro bo dzisiaj padam
Dodam tylko,że dzisiejsza lekcja samokontroli Kitki wypadła pomyślnie i spryciula już wie,że jeśli chce dostać smaka zamkniętego w dłoni musi się uspokoić i po pierwszej euforii,siada grzecznie i czeka,chociaż cala drży z podniecenia, jednak poznała już zasady i stosuje się do nich,mądra dziewczynka:loveu:[/QUOTE]

Pewnie ze madra:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']michelle a ile wyszło za szczepienia? Porób troszkę zdjęć ogłoszeniowych to jej zamówię.
Dzisiaj pod szpitalem spała mała terierkowata suczka, zeszłam 2 razy była niestety jak już skończyłam dyżur nie było jej. Pojechałam jeszcze raz ale jej nie widziałam, gdybym nie była w pracy pewnie bym ją zgarnęła. Szpital jest blisko lasu i cmentarza (innego na którym znalazłam Kitkę) psy tam nie trafiają przez przypadek:-([/QUOTE]

Ania102, jesteś lekarzem? :) Jakiej specjalizacji? :)

Kitka to bystra sunia :)

Link to comment
Share on other sites

Laro nie jestem lekarzem ani mężatką:) zwykła ,,siostra,, Ania po prostu:) Tylko, żeby znowu nie wyszło, że zakonna:)
Nigdy sobie nie wybaczę, że nie poszłam na weterynarię ale byłam młoda, zakochana i chciałam tylko studiować blisko domu.
A więc teraz po pracy biegam za psami bo lubię:)

Szczepienie tańsze niż u nas:)

Link to comment
Share on other sites

Kochani zajrzyjcie prosze na wątek suczki amstafki która 2gi raz wróciła z adopcji, bo ludziskom się wydaje, ze pies to zabawka!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232629-Amstafka-Dora-wróciła-jest-w-hoteliku-ale-nie-mamy-deklaracji-a-potrz-400-zł-miesiąc[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Laro nie jestem lekarzem ani mężatką:) zwykła ,,siostra,, Ania po prostu:) Tylko, żeby znowu nie wyszło, że zakonna:)
Nigdy sobie nie wybaczę, że nie poszłam na weterynarię ale byłam młoda, zakochana i chciałam tylko studiować blisko domu.
A więc teraz po pracy biegam za psami bo lubię:)

Szczepienie tańsze niż u nas:)[/QUOTE]

Czyli jesteś pielęgniarką? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...