Jump to content
Dogomania

KITKA- ma DOM! dziękujemy wszystkim za pomoc


Ania102

Recommended Posts

Był dziśtel o Kitkę. Młode małżeńswo, bez dzieci póki co, z 2 kotami. Przez tel sympatyczni, przekierowałam do michelle o więcej informacji o Kitce bo ciężko było mi o niej opowiadać szczegółowo jak zachowuje sięw domu i czego potrzebuje.Państwa nie ma czasem 10 godzin i zastanawiają się czy taki czas pies może zostać sam.
Pan otwarty na proposycje jeśli Kitka nie byłaby odpowiednim pieskiem to adoptuja innego oby był mały i pasował do ich trybu życia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania102']Był dziśtel o Kitkę. Młode małżeńswo, bez dzieci póki co, z 2 kotami. Przez tel sympatyczni, przekierowałam do michelle o więcej informacji o Kitce bo ciężko było mi o niej opowiadać szczegółowo jak zachowuje sięw domu i czego potrzebuje.Państwa nie ma czasem 10 godzin i zastanawiają się czy taki czas pies może zostać sam.
Pan otwarty na proposycje jeśli Kitka nie byłaby odpowiednim pieskiem to adoptuja innego oby był mały i pasował do ich trybu życia.[/QUOTE]
Hm,,,,,10 godzin to trochę dużo :roll: nie wiem jak z utrzymaniem czystości przez taki okres czasu,ale Kitka jest bardzo towarzyska,taka przylepka i ona potrzebuje kontaktu z człowiekiem,,,,hm,,,,sama nie wiem,,,,decydujcie co mam im powiedzieć jak zadzwonią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Kitunia kogo tak wypatrujesz?:lol:

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi15756/556a93d70015797350b66b58/sdc12199[/IMG]


Ja tez sobie nie wyobrazam zeby Kitka siedziala 10 godz.sama w domu.
Przeciez ona tak lgnie do czlowieka..[/QUOTE] Kitunia wypatruje ludzia swojego... 10 godzin w samotności to za dużo, moim zdaniem...

Link to comment
Share on other sites

A to nie dzwonili jednak? Może zły nr podałam. Oni pewnie pracują po 8 godzin ale Pan powiedział, że maks zdarza się, że nie ma ich 10. Bardzo wydawał się sympatyczny ale miał zadzwonić i dowiedzieć się wiecej od michelle więc dziwne, że nie zadzwonił...no cóż.
Ale Kituńka się poprawiła.:)

Link to comment
Share on other sites

dokładnie, ja mam taką sytuację, że pracuję 8h dojeżdżam w obie strony 2h i psy są same w domu, ale jak to moi znajomi mówią, nie wezmę psa, bo będzie tyle godzin sam w domu, to zawsze im, mówię, że "tak na pewno lepiej im w schronisku, niż czekać w swoim domku na opiekuna":(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...