Jump to content
Dogomania

KITKA- ma DOM! dziękujemy wszystkim za pomoc


Ania102

Recommended Posts

[quote name='Ania102']....b_b ten guz nie poszedł do badania...też o tym pomyslałam po fakcie. wet powiedział, ze to był wynik częstych porodów, zwłókniały gruczoł sutkowy.[/QUOTE]
Szkoda...mi zawsze mówili, że powinno się wszystkie zmiany badać... Mam nadzieję, że wet miał racje i Nika będzie już zdrowa :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='b-b']Szkoda...mi zawsze mówili, że powinno się wszystkie zmiany badać... Mam nadzieję, że wet miał racje i Nika będzie już zdrowa :)[/QUOTE]
Musi być zdrowa:) Powinien zbadać ale trzeba mu zaufać , teraz to już musztarda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Aniu, widziałam na ogólnym starachowickim zdjęcia maleńkiego bezdomnego psiaka, którego tam wstawiłaś. Żal go bardzo, może jemu też dałoby sie jakoś pomóc? Przecież on zimy nie przeżyje na trawniku. Nie dość, że mały, to stary.[/QUOTE]
O Boże kolejna bieda...:(

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kolejne spostrzeżenie jest takie,że błędnie pojmowałam to piszczenie i marudzenie Kitki jako chęć zintegrowania się z bandą, ona w ten sposób chce zwrócić na siebie uwagę albo coś wymóc na mnie, więc dzisiaj przyjęłam inną taktykę i ignoruję ją go piszczy,a nagradzam, gdy się uspokoi albo głaskaniem albo smaczkiem Dzisiaj trzymałam w zamkniętej ręce boczek i czekałam,aż uspokoi się - a trwało to cale wieki:diabloti:, myślałam, że odgryzie mi rękę- ale warto było, bo w końcu się uspokoiła i wówczas ręka magicznie otworzyła się i pyszny boczek wylądował w pysiu i tak kilkakrotnie, za jakimś 10 kawałkiem zakumala o co chodzi:loveu: Będziemy powtarzać tą lekcje aż do perfekcji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']ewu ona nie jest młodziutka! Ma co najmniej 7 lat, chociaż to też niewiadome. Niczka jest zniszczona, po zabkach najmłodsza nie jest,miała bardzo dużo osadu, zęby starte, 1 oczko lekko zamglone... z drugiej strony zachowanie jak szczeniak. Wet do którego chodze powiedział, ze może mieć 6 może nawet 10 lat, widac, ze lekko w życiu nie miała dlatego ciężko ocenić.

Myślę, że ogłaszać ją będziemy jako 7latkę. Michelle w książeczce zapisany jest rok 2005 ur?[/QUOTE]

Tak Aniu, w książeczce jest wpisany 2005 rok

Link to comment
Share on other sites

Olej z tuńczyka zawsze wlewam jak otwieram puszkę psom, jedzą oczywiście. Moje też niechętnie jedzą suche, w zimę staram się gotować, reszte roku jedzą surowe mięso, puszek nie lubia tylko kocie (na złość kotu, albo może rzeczywiście są lepsze).
Monia moje wszystkie domowe suki też były od początku domowe a każda z innej części miasta, taka jest mentalność świętokrzyskiej ziemi. Znudzi się i wynocha. Niewykluczone, że Nika vel Kitka była kiedyś domowym pupilkiem.
Pani Helena- kobieta która pomaga bezdomniakom w mieście widziała ją podobno wczesniej w rynku (jak mała była u weta to ją ogladała).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...