Jump to content
Dogomania

Franka szczeniak z przetrąconym kręgosłupem HELP potrzebna każda pomoc!!!!!


paros

Recommended Posts

[quote name='UlaFeta']Franka jest pod opieka Joli ze Znajdek.Przebywa jeszcze w lecznicy,ale jutro Jola ma ja zabrac do domu.W lecznicy co bylo mozliwe bylo zrobione.Bedzie mieszkac w duzej klatce kenelowej,bo przy takiej ilosc zwierzakow,ktore mieszkaja w domu inna opcja nie jest mozliwa
O BDT,to chyba mozna zapomniec.
Jezel chodzi o Allegro cegielkowe to chyba nie mozna zrobic,jezeli sunia nie jest pod opieka zadnej fundacji.:-([/QUOTE]

A p. Jola nie ma fundacji? Jakby co to mogę udostępnić konto, przynajmniej te fakturowane rzeczy by mogły być płacone z tego co będzie uzbierane.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ludwa']A p. Jola nie ma fundacji? Jakby co to mogę udostępnić konto, przynajmniej te fakturowane rzeczy by mogły być płacone z tego co będzie uzbierane.[/QUOTE]

Jola ma popsuty net,to nic nie napisze.Dzis zadzwonie to sprawy beda opisywane w miare na biezaco.A za udostepnienie konta fundacji bardzo dziekujemy,napewno sie przyda.:modla::modla::modla::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Franka w tej chwili jest jeszcze w lecznicy, którą najpóźniej jutro musi opuścic. w tej chwili jest pod opieką p. Joli, która na razie sama kupiła małej pieluchy, podkłady i karme royala. W leczncy w której przebywa rośnie dług na p. Jole. Dr. Olkowski zgodził sie poczeka z płatnością za wizyte (ale też trzeba za nią zapłacic). P. Jola chce skonsultowac Franke u dr. Degórskiej ew. u Strerny, ale na to potrzeba gotówki. Jeśli ktoś chciałby przekazac chocby najmniejszą sume bardzo prosimy o wpłaty na konto przytuliska:
[COLOR=#000000]Anna Płoska-Boczkowska[/COLOR]
[COLOR=#000000]ul. Polskich Skrzydeł 4/87[/COLOR]
[COLOR=#000000]03-982 Warszawa[/COLOR]

[SIZE=2][COLOR=#000000]34 1160 2202 0000 0001 4710 9810

[/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000]dla przelewów z zagranicy SWIFT: BIGBPLPW[/COLOR]

[COLOR=#000000]albo PAYPAL[/COLOR]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']A p. Jola nie ma fundacji? Jakby co to mogę udostępnić konto, przynajmniej te fakturowane rzeczy by mogły być płacone z tego co będzie uzbierane.[/QUOTE]

Ludwa zadzwoń prosze do p. Joli na nr. 664821160.
ps. p. Joli zepsuł sie komputer, może ma ktoś jakis stary, ale sprawny komputer/laptop?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula82']czy może ktoś z Was słyszał/zna klinike prawdopodobnie na Ursynowie, która zajmuje sie rehabilitacją takich psów? Ktoś gdzieś kiedys p. Joli wspominał, ale nie może sobie przypomniec co to za klinika, a może warto by było do nich podjechac?[/QUOTE]


Może chodzić o Animal Center ale najpierw trzeba zebrać wszystkie badania, prześwietlenia i co tam tylko...

Link to comment
Share on other sites

Gdzie będą zamieszczane rozliczenia, tutaj, na wątku?
Jest jakiś DT na oku?

[URL]http://www.vitavet.eu/kontakt.php[/URL]
To jest, co prawda, Wrocław, ale jakby w Warszawie nic się nie znalazło (chociaż chyba coś będzie - nie jestem z okolic, nie wiem), to jest zawsze jakaś opcja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Mam nadzieję, że jutro da się pewne rzeczy ustalić ale na pewno będzie potrzebna jak największa pomoc. Sunia nie kontroluje wydalania i chodzić nie będzie, więc trzeba ją doprowadzić do wózka. Chociaż różne cuda się zdarzają;)[/QUOTE]

A przednie łapy?Z nimi nie bylo pewnosci,ze nie wstanie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...