Jump to content
Dogomania

Franka szczeniak z przetrąconym kręgosłupem HELP potrzebna każda pomoc!!!!!


paros

Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Figunia']czy jest choc nadzieja, ze stanie na przednie lapki?[/QUOTE]

O ile mi wiadomo,to przednie lapki sa ok,ale ja juz sie boje cokolwiek napisac,bo co bym nie napisala,to jest zle odebrane.:shake:
Jola ustala wizyte u dr.Sterny.
Jak bedzie miala komputer to sama napisze,bo wiadomosci z "pierwszej reki"sa najbardziej wiarygodne.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwszych zabiegach rehabilitacji wiadomo, że Franka jedną tylą łapka trochę rusza ale nie wiadomo czy są to odruchy warunkowe. W tylnych łapkach nie ma czucia :shake: :-( i ma małe szanse na chodzenie. Został zrobiony rentgen i Franka będzie miała konsultację u dr Sterny. Będzie wiadomo czy jest szansa na chodzenie (operacja). W chwili obecnej nie ma wolnych terminów ale w poniedziałek mają być zapisy.
Franka :loveu: musi jeździć na rehabilitację bo musi wzmocnić przednie łapki. Rehabilitacja tylnych łapek jest robiona delikatnie aby ewentualnie nie pogorszyć stanu bo nie wiadomo jak z operacją. Z dzisiejszej rehabilitacji wydaje się jakby chwilami coś czuła .....

Dzisiaj p.Jola pobrała wykaz z banku i jutro mam otrzymać bo teraz p.Jola właśnie wraca z Franką z rehabilitacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Wpłaciłam 50 zł dla Franusi.[/QUOTE]
bardzo dziekujemy:Rose::Rose::Rose:
[quote name='b-b']Skończył się bazarek dla Frani. Kokosów nie ma ale zawsze coś.
Jak przyjdą wpłaty przeleję na konto podane w 1 poście.[/QUOTE]
i Tobie tez:Rose::Rose::Rose:
Jak bylam w sobote to Franka ogonkiem pomachala,ale jak pisala paros nie wiadomo czy to nie sa odruchy:shake:
Widzialam dzis Franciszke jak Jola wracala z rehabilitacji.Wycalowalam ja, nie moglam sie oprzec.Cudna sunia i taka mnie zalosc ogarnela jak pomyslalam ze moze nie chodzic:-(

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na konto Franki (do dn.08.11.2012r):

[B]Ewu – 50 zł
Rymona (bazarek Mimiś) – 25 zł
Magdalena600 (bazarek Mimiś) – 120 zł
Amarina (bazarek Mimiś) – 20 zł
Anna T. – 100 zł
Paula_t – 15 zł
Kamos – 20 zł
Anna A. H. – 65 zł
Alicja B. S. – 100 zł

[COLOR=#ff0000]Razem = 515 zł
[/COLOR]
[/B] [B]Stan konta po dokonaniu wpłat na dn. 08.11.2012 [/B] = [B]515 zł[/B]

[COLOR=#ff0000][B]Wszystkim darczyńcom bardzo, bardzo dziękujemy[/B][/COLOR] :Rose:


[quote name='Jasza']Też czekam na jakieś wieści.
Przy okazji...czy mogłabym dostać potwierdzenie, że bazarkowa wpłata dotarła?:oops:[/QUOTE]

Jasza, chyba nie podałaś nicku przy wpłacie i nie wiem :shake:

Edited by paros
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...