Jump to content
Dogomania

Dora-8 miesięczna suczka. DORA POJECHAŁA DO DS:):) ELZA22 DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO!


Ladymonia0610

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Ech... gdyby to tylko od tekstu zależało, mogłabym pisać dla wszystkich psiaków na dogo... Ale cieszę się, że w domkach można przebierać. I pomyśleć, że pani Beci też się wciąż upewniała czy Becia już na pewno będzie jej, wydzwaniała jak się czuje po sterylce... Dobra - precz złe myśli! A pozostałe domki zdecydowanie nie mogą odejść z kwitkiem. Napiszcie do Malawaszki - już ona kolejkę sznupków w potrzebie ustawi ;)[/QUOTE]

pani, co Sida-Płomyka chciała też wydzwaniała :(

a co do tekstów - Monia - zmień ten dramatyczny tytuł, bo co go widzę, to mam ciarki przez parę sekund zanim do mnie dotrze, że to "tylko tytuł"
ostatnio za dużo złych wiadomości mam, może przewrażliwiona jestem....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam kolejne dwa telefony w sprawie Dory jeden bardzo fajny Pani z Łodzi jest nawet w stanie nawet po nią przyjechać.Domek bardzo obiecująco się zapowiada szkoda by było taki domek wypuścić zaproponowałam Pani że dam numer Pani komuś od sznaucerów może jakaś inna bida najdzie dom. Tylko zapomniałam do kogo miała napisać od sznaucerów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Miałam kolejne dwa telefony w sprawie Dory jeden bardzo fajny Pani z Łodzi jest nawet w stanie nawet po nią przyjechać.Domek bardzo obiecująco się zapowiada szkoda by było taki domek wypuścić zaproponowałam Pani że dam numer Pani komuś od sznaucerów może jakaś inna bida najdzie dom. Tylko zapomniałam do kogo miała napisać od sznaucerów?[/QUOTE]


możesz też kierować do strony sznaucerów (banerek)

Link to comment
Share on other sites

Jestem po wizycie.Domek dobry , Dorcia może pakować manatki.
Rodzina z 3.dorosłych osób. Sympatyczna , szczególnie obaj panowie.
Mieli do Wielkanocy przez 14 lat foksterierka, więc pani umie sama strzyc. Wcześniej mieli 13 lat wyżła.
Pani zawsze gotuje psom , więc i dla Dorci będzie to robić. Sunia prawie nie będzie sama w domu , bo pan obecnie nie pracuje ,a pani też jest dużo w domu.
Nigdy w mieście nie puszczali psa luzem.Mają ogródek działkowy niedaleko i tam pies hasał.
Nie mogą się doczekać suni .Pani myślała,że dziś z nią przyjdę.
Panowie pojadą samochodem do Głogowa po Dorcię.
Udało mi się tak posterować rozmową,że dostałam 100 zł na sterylizację Dorci. Zależało mi na tym ponieważ będą czekać na sunię i potraktowałam te pieniądze jako jakby kaucję.
Na jakie konto mam wpłacić?
To by było na tyle. Czekam na pytania.
Oni bardzo ją chcą. Czy oni mają się kontaktować ?

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję cioteczko za przeprowadzenie wizyty P/A. Domek bardzo mi się podoba. Pan już przez telefon brzmiał sensownie a teraz już jestem spokojna.Pieniądze na sterylizację bardzo przydadzą się.Jutro podzwonię i dowiem się jakiej kwoty jeszcze brakuje bo nie wiem czy uda się uzbierać całą kwotę. Wiec co do numeru konta wstrzymajmy się.

Link to comment
Share on other sites

Zorientowałam się już co do sterylki 250 zł. Nie sądzę że uda się uzbierać pozostałą kwotę co prawda założycielka wątku pisała coś żeby się nie martwić bo ona pieniądze uzbiera. Jednak jej zainteresowanie Dorą jest tak ogromne że śmiem wątpić. Swoją drogą dziwne jest to że ktoś kto płaci z własnej kieszeni za hotel, gdzie doba kosztuje 20 zł bo jest tak poruszony i przejęty losem biednej suni. Później w ogóle się nią nie interesuje. Gdzie tu logika???

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu nawet na wątek nie wejdzie, skoro jest na dogo (była 5.12)
Sorry, ale nie znoszę czegoś takiego, pies ma DT -fajnie, można wszystko olać!
Obawiam się, że z kasą na sterylke może być problem...!

Edited by Ziutka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Nie wiem czemu nawet na wątek nie wejdzie, skoro jest na dogo (była 5.12)
Sorry, ale nie znoszę czegoś takiego, pies ma DT -fajnie, można wszystko olać!
Obawiam się, że z kasą na sterylke może być problem...![/QUOTE]

Ciekawe czy to w ogóle prawda że Dora była w hoteliku. Jak już się pojawi poproszę o adres tego hotelu sprawdzę to nawet jak bym miała tam pojechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Zorientowałam się już co do sterylki 250 zł. Nie sądzę że uda się uzbierać pozostałą kwotę co prawda założycielka wątku pisała coś żeby się nie martwić bo ona pieniądze uzbiera. Jednak jej zainteresowanie Dorą jest tak ogromne że śmiem wątpić. Swoją drogą dziwne jest to że ktoś kto płaci z własnej kieszeni za hotel, gdzie doba kosztuje 20 zł bo jest tak poruszony i przejęty losem biednej suni. Później w ogóle się nią nie interesuje. Gdzie tu logika???[/QUOTE]



może jest na wątku stała deklarowiczka Akcji Sterylizacja?
mogłaby zgłosić Dorę do sterylizacji ze Sterylkowej Skarbonki
uzbierać 250 zł nie jest łatwo, ale musimy spróbować

może przydałoby się allegro - aukcja cegiełkowa na sterylkę Dory?
jeśli tak, tekst i wybrane zdjęcia trzeba wysłać na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] o będzie prawie natychmiast

ja zawsze zabierając psa z ulicy żądam od gminy pokrycia kosztów sterylki
( w końcu odwiezienie do schroniska kosztuje wielokrotnie więcej, więc się zgadzają)
ale to nie moja gmina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']może jest na wątku stała deklarowiczka Akcji Sterylizacja?
mogłaby zgłosić Dorę do sterylizacji ze Sterylkowej Skarbonki
uzbierać 250 zł nie jest łatwo, ale musimy spróbować

może przydałoby się allegro - aukcja cegiełkowa na sterylkę Dory?
jeśli tak, tekst i wybrane zdjęcia trzeba wysłać na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] o będzie prawie natychmiast

ja zawsze zabierając psa z ulicy żądam od gminy pokrycia kosztów sterylki
( w końcu odwiezienie do schroniska kosztuje wielokrotnie więcej, więc się zgadzają)
ale to nie moja gmina[/QUOTE]

150 zł bo 100 zł dali nowi właściciele Dory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Fanty na bazarek mogę przekazać. Sama niestety nie zrobię i nie wystawię :([/QUOTE]

ja w bazarków nigdy nie robiłam i nie potrafię, ale może kogoś poproszę

Nutusiu - Dora jest na BDT - może z balonowej skarpetki dałoby się pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Kto ustalał z przyszłym DS wizytę PA? Dobrze by było sie z nim skontaktować i powiedzieć ,ze dostaną Dorę i ze pieniądze będą przeznaczone na sterylkę. Nie byłoby fajnie , jakby mieli wrażenie ,że ich naciągnęłam na kasę ,a teraz nastało milczenie. Przepływ informacji zawsze dobrze robi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Kto ustalał z przyszłym DS wizytę PA? Dobrze by było sie z nim skontaktować i powiedzieć ,ze dostaną Dorę i ze pieniądze będą przeznaczone na sterylkę. Nie byłoby fajnie , jakby mieli wrażenie ,że ich naciągnęłam na kasę ,a teraz nastało milczenie. Przepływ informacji zawsze dobrze robi.[/QUOTE]
Nie mam pojęcia Pokerku kto ustalał, musimy poczekać na Elzę to nam napisze co i jak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Kto ustalał z przyszłym DS wizytę PA? Dobrze by było sie z nim skontaktować i powiedzieć ,ze dostaną Dorę i ze pieniądze będą przeznaczone na sterylkę. Nie byłoby fajnie , jakby mieli wrażenie ,że ich naciągnęłam na kasę ,a teraz nastało milczenie. Przepływ informacji zawsze dobrze robi.[/QUOTE]
Ja ustalałam z Panem wizytę i mówiła że jak dobrze wypadnie to dostaną Dorę. Jutro zadzwonię do Pana i powiem że dziewczyna będzie do odebrania po sterylce i że pieniądze co dali państwo to właśnie na sterylkę będą przeznaczone. Nie wiem jak Ci dziękować cioteczko za wizytę i za bazarek. Poproszę adres na pw to prześlę rzeczy na bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...