Jump to content
Dogomania

Dora-8 miesięczna suczka. DORA POJECHAŁA DO DS:):) ELZA22 DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO!


Ladymonia0610

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marinka']Te pieniążki są chyba z bazarku...podejrzewam więc, że chodzi o konto Moniki :)[/QUOTE]


tak, to bazarek, gapa nie zauważyłam - Monika wyjaśniła już wcześniej, a ja niepotrzebnie szukałam w SHA

[quote name='Elza22']Nie wiem ile czasu zajmie zorganizowanie transportu najwcześniej w środę może do nas trafić.[/QUOTE]

to szukamy transportu na środę, odległość nie jest wielka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Świetnie!!!:) Elza22 ściskam. Bardzo się cieszę!

Na tym bazarku na którym zamawiałam ogłoszenia jest mały korek więc tekst Dorki wstawię jak juz będzie na dt będziemy o niej więcej wiedzieć, ok?[/QUOTE]

Jestem za dobry tekst i zdjęcia to połowa sukcesu;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Elza22 a bardzo musiałaś prosić tz-ta czy bez problemu się zgodził?

Bardzo się cieszę. Koniecznie porób małej takie kanapowe zdjęcia, żeby od razu wyeliminować chętnych na psa na podwórko.[/QUOTE]

U mnie cały czas jakieś psy na tymczasie jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to dobermany później jakiś znaleziony onek itd. od czasu jak byłam w ciąży przerzuciłam sie na kundelki;-) Wiec już się przyzwyczaił że psiaki się przewijają a raczej nie miał wyjścia;-) ale nie chciał szczeniaka bo szczeniaki sikają i gryzą itd. Wiec chodziło tylko o to czy może jednak to być szczeniak ale i tak stwierdził że jak będzie niszczyć to nie będzie mogła zostać. Ja z maluszkiem jestem w domu wiec nie będzie sama zostawała wiec mam nadzieje ze nic nie zdemoluje;-) Na podwórko to i tak jej nie wydam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Elu ta psiunia jest u Ciebie na DT?[/QUOTE]

Elza to tylko nick imię mojej ukochanej dobermanki która już za TM a na imię mam Marta;-) Dziewczynka może trafić do mnie najwcześniej w środę wiec czekam na nią nie wiem na kiedy uda się transport załatwić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Trzymam kciuki za obie :)
Co do zniszczeń, to postaraj się jednak klatke skombinować na jakiś czas. Do sklepu też trzeba wyjść a na początku może być ciężko ;)[/QUOTE]

Moja koleżanka ma klatkę ale ja jakoś jetem przeciwniczką takich rozwiązać nowego psa nie zostawiam na początku samego nigdy wszędzie ze mną na spece do sklepu.itd;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']nie wiem czy dobrze doczytałam, ale sunia ma dopiero przyjechać do Elzy ;)[/QUOTE]

[quote name='Elza22']Elza to tylko nick imię mojej ukochanej dobermanki która już za TM a na imię mam Marta;-) Dziewczynka może trafić do mnie najwcześniej w środę wiec czekam na nią nie wiem na kiedy uda się transport załatwić.[/QUOTE]

Dzięki za rozjaśnienie problemu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Elza to tylko nick imię mojej ukochanej dobermanki która już za TM a na imię mam Marta;-) Dziewczynka może trafić do mnie najwcześniej w środę wiec czekam na nią nie wiem na kiedy uda się transport załatwić.[/QUOTE]

Monika szuka intensywnie, ale trudno jej znaleźć....
a może ktoś z Twoich znajomych mógłby pojechać - zwrot kosztów paliwa gwarantowany! :)
mnie moje autko odmówiło posłuszeństwa - czekam na nową stacyjkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Monika szuka intensywnie, ale trudno jej znaleźć....
a może ktoś z Twoich znajomych mógłby pojechać - zwrot kosztów paliwa gwarantowany! :)
mnie moje autko odmówiło posłuszeństwa - czekam na nową stacyjkę[/QUOTE]

Niestety ale to nie możliwe tylko ja taki psi maniak moi znajomi którzy mogli by podjechać wręcz przeciwnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...