Jump to content
Dogomania

RuletkaK

Members
 • Content Count

  2,627
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

7 Followers

About RuletkaK

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  śląsk

Recent Profile Visitors

808 profile views
 1. Zaglądam regularnie, żeby sprawdzić co u Norci ... i w końcu się doczekałam :)   Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było OK :)
 2. Masz pełną skrzynkę. Nie mogę Ci wysłać PW z danymi do wpłaty.

 3. Zagląda, zagląda:) Myślę, że najlepiej by było gdyby Norcia została z Michelle i Paluszkiem. Kto inny tak dobrze  o Nią zadba ? :)
 4. [quote name='cisowianka']RuletkaK karma dotarła w sobotę - 2 rodzaje karmy - w samą porę bo Daula zaczęła mieć problemy, co zjadła nie wiem, domek pięknie dziękuje, a nie mogłam pojechać do Nich bo skręciłam sobie nogę w kostce :angryy:(boli nadal). Więc na zdjęcia trzeba będzie jeszcze poczekać.[/QUOTE] Mam nadzieję, że u Was już wszystko w porządku.
 5. [quote name='AresekSE']Pancio Mietusia, czyli moj maz zmarl 11 kwietnia. Pod nickiem Aresek Se byl Andrzej i ja. Zostalam tylko ja. Andrzej bardzo kochal Mietusia i razem bylismy zwariowani na punkcie zwierzatek. Ostatnie wpisy na watku prowadzil Andrzej, a teraz nie wiem jak bedzie.[/QUOTE] W takich chwilach ciężko coś powiedzieć. Bardzo mi przykro. Trzymaj się!
 6. [quote name='sleepingbyday']no właśnie, ja nigdy nie wiem, jaka tam jest kolejność miejscowości. teraz to są części warszawy, więc w sumie nieistotne, bo ruletce pewnie chodziło o bardziej ogólne info dotyczące części kraju?[/QUOTE] Właśnie tak :) Ale już wiem. Dzięki :)
×
×
 • Create New...