Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='missieek']u Amora humor dopisuje, jak zobaczył zająca mało reki mi nie urwał
na spacerach czasami chce wykopać kreta

i nawet smakuje mu karma sucha, na której go teraz trzymam
josera sensi plus
nie zapeszając można powiedzieć w miarę je
ale jeszcze efektów nie widać[/QUOTE]

wychudzone psy niestety czasu potrzebuja
ale jak je, to juz i tak dobrze
no i psiak zywy jak biega z zwierzyna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']tak jak pisałam wcześniej i też elke sprawa z jamnikiem nie jest taka prosta bo oni nie chcą jej oddać, musimy jechać tam i negocjować, ja w najbliższych dniach nie mogę tam jechać, mam urwanie głowy ze swoimi psami, a ta wieś jest daleko ode mnie. jeśli chodzi o malamuta to on jest w zupełnie innym miejscu razem z malutkim pieskiem, są razem na zdjęciu, tych ludzi trzeba upolować bo mieszkają 70km od miejsca gdzie trzymają psiaki, ale żeby zrobić tam interwencję z Policją bo napewno tam tak trzeba będzie zrobić musimy mieć już miejsce na te psy bo tylko odebranie ich tym debilom wchodzi w grę. Owczarka i ruda duża suczka to kolejne miejsce tylko, że w tym wypadku suczki mogą zostać odrazu zabrane do nowych domów bo właścicielka chce je oddać[/QUOTE]

potwierdzam, że czekam na info o jamniczce .... Trill ktos pyta u mnie na fb o sunie owczarkę gdzie jest, czy moge podac namiar na Ciebie ?? czy na kogo ??/

proszę napisz mi na priv lub e-mail o ile to z Tobą rozmawiałam przez telefon :) w sprawie jamniczki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...