Jump to content
Dogomania

Wątek do zamknięcia


bozenazwisniewa

Recommended Posts

Jestem po wizycie u małych
Ferdusia i Niuńka ochoczo wsuneły mięsko i na końcu gnatki z mięskiem.Oczywiście zjadły porcje tez Strzałki,bo tchórz uciekła za stodołę:shake:-ale od wczoraj wszystkie suche lepsze znkneło i suche Chappi tylko zostało,ale tez skubały widać.
Wygladaja JASNIEJ,bo ja im wczesniej troszke na sucho szczotkowałam ten syf,więc jakby wyjasniały.
Zrobiła zdjęcia,potem jak maz mi wrzuci na picassa to wysle Lili8522 do wstawienia na watek.Zaniosłam miski (takie nieduże) z mięskiem i Ferdka się odkleić nie mogła -tak jej smakowało:multi:Nie moge sie doczekac az pojada do swojego domku.Tam na pewno będa miały swojego ludzia i warunki superowe.Dom z ogrodem,pańcię jaka chce je w domu nauczyć mieszkać na zawsze.Chciałabym tak bardzo,żeby we dwie tam zostały na zawsze,ale to nie moja decyzja,wiec nie ma co namawiać.
Lili 8522-rozumiem,ze te obrózki i smyczki sa dla małych już?Moge je z nimi oddac tam?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możesz zrobić z obróżkami co chcesz niech je mają na szczęście :)

Kurcze... nie potrafię tego zamówienia co mi wysłałaś tutaj wystawić :-(
nie jestem geniuszem komputerowym... jeszcze coś pokombinuje ale nie
obiecuje że mi się uda....... ze zdjęciami to spoko ale z takimi rzeczami mam problem.... :shake:

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie umiem wstawiać,może inna Ciocia wstawi,albo wysle do Poker,a potwierdzi,że kupiłam co napisałam:oops:
Daję im ten olej z łososia -promocja do listopada była,więc niech sie "wypinkszą";)od środka.Na pewno taka bomba minerałów,i witamin dobrze na sierść wpłynie...
No to ok...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Już przelew poszedł.To kiedy sunie jadą?[/QUOTE]

2 sunie(Niuńka i Ferdka jada 10-tego po zabiegu sterylizacji.Z Siedlcec wyjedziemy po 17-tej.W warszawie powinnismy byc po 20-tej.Będa jeszcze pod narkoza(sterylka rano),wiec moze to dobrze...nie wiem jeszcze co zadecyduje lekarz,ale ja juz zaklepałam czas meza na środę...Myślałam,ze to poniedziałek jest,a patrzyłam na wrześniowy kalendarz:oops:

Zostanie tylko Strzałka i ona szuka DT.Wzięcie jej na podwórko do nas to dla niej ryzyko...ale po sterylce muszę ją gdzies wsadzić(sterylka ma być 12-tego)Nie mam pojecia co i jak jeszcze w tej sprawie będzie...Ona zostanie u mnie na tymczasie na podwórku jak wydobrzeje,jesli czegos jej nie znajdziemy.NIE DAM JEJ DO SCHRONISKA,A CZAS LECI...Żadnego o na zapytania nie ma...szkoda,bo jest śliczna,ale nieufna:-(
Jedna z suczek w Warszawie będzie tam na tymczasie,jedna na stałe.
Dziekuje za przelew,jak dojdzie-wpiszę...
Jutro bede miała troche czasu to sobie tam posiedze bezstresowo,synek nie będzie mi nawiewał:multi:

Edited by bozenazwisniewa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']a czego Wy nie umiecie wstawić?[/QUOTE]

Zrobiłam zamówienie w sklepie internetowym,przyszło potwierdzenie na e-maila i wrzuciłam "przekaz"do Lili8522,zeby obrobiła i na watek wstawiła .Ja zadnego zdjecia nie wstawię.Poker podaj e-maila to wyslę ...wstawisz:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123'][IMG]http://imageshack.us/a/img840/7017/img4648m.jpg[/IMG]

Czyli ta sunia zostaje?[/QUOTE]

Tak,Strzałeczka zostaje,nawet nie da do siebie podejść,jutro będziemy próbowali ja złapać,gdyby bratanek podjechał.Jak on jest to ona podchodzi bliżej...ode mnie nawiewa juz nim wejdę na podwórko:roll: Trzeba ja schwytac i uczepic,albo zamknac w tej stodole,bo inaczej na sterylke nie dojedzie,a czas leci.zostało niewiele do końca miesiąca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Już wrzucam adres mejlowy na PW. Jak z kasą? robić bazarek ?
Nie wrzuciłam bo skrzynka zatkana.bozenazwisniewa odetkaj się :evil_lol: !!![/QUOTE]

Odetkałam się troszkę...
Z kasa krucho,mam dostać przelew od Anuli,pewnie w poniedziałek będzie.Karmię je codziennie ,no nie licze ile "na nie"wydaję,nie bardzo umiem to oszacowac.Gotuje kocioł mięsa(podroby,gulaszowe,gnaty z mięsem)-z ubojni,oddzielnie ryż(miałam swój zapas,wiec to idzie),dodaje juz ten suplement diety do miseczek i wszystko zjadaja.Tylko Strzałka wyjada resztki jak wychodze,bo małe sobie wyskubia iesko i tamtej zostaje to co one nie zjedza.Ale na drugi dzień jest wszystko wyjedzone ,"myc nie trzeba"+sucha (nasza)idzie codziennie tam.
Z drugiej strony nie musze im nosic jedzenia bo maja Chappi,ale jakos nie moge tego zaakceptowac i daje to co uwazam,ze pies powinien jeść
Gdybyscie nam nie pomogły to i tak bym je karmiła...nie umiem tak "wydzielać"potrzebującym i jak mam daje,jak nie mam "zaciskamy pasa"wszyscy;)
Uwaqzam tez ,ze trzeba je wzmocnic teraz przed wydaniem,zadbac,bo maja większe szanse zadbane na dom,niz takie zabiedzone...Niby 2 tygodnie mineły od kiedy tam chodze,a juz widze wielka poprawę wizualna-witalna dziewczynek.Siersc ładniejsza(Fredzia jeszcze nie tak,ale po Niuńce bardzo widac zmiane na plus),a Strzałeczka wyglada ładnie i czysto....z daleka...
No nic na razie spadam,szykuje ciepłe na wieczór i zaraz tam idziemy z dziecmi niestety...Maz pojechał do pracy ,no ktos musi zarobic na ten "folwark"żony:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ktoś tu chyba bank obrobił. :crazyeye: 3 psy na utrzymaniu :roll:, podziwiam.[/QUOTE]
Problem ze mną polega na tym, że najpierw podejmuję decyzję sercem, a potem się zastanawiam mózgiem, jak ją wprowadzić w życie :)

Link to comment
Share on other sites

Juz e-maila wysłałam...z zamówieniem tych rzeczy dla suniek co zapłaciłam z pomocy Poker
dzisiejszy paragon(mało maz zapłacił,ale tu dycha,tam dycha i kasa znika)
Paragonu na 95zł nie będe wstawiała,bo to ogólne zakupy dla wszystkich zwierzaków,nie umiem ocenic ile poszło na psinki,wazne,ze było za co kupić i nakarmić
Wysle Poker wczorajsze fotki,zeby Ciocia Lili8522 zobaczyła jak się obróżki prezentują na szyjkach suniek.3 czeka aż złapiemy Strzałkę.Byc moze jak pojedzie na sterylke to szelki trzeba będzie jej nałozyć(kupić),bo nie wiem jak rozmiarowo,a jej by było wygodnie uwiazanej w szelkach chyba niz na obroży.Teraz się martwie JAK I KTO ja złapie:mad:

Link to comment
Share on other sites

Wklejam zamówienie dla suniek

-- Treść oryginalnej wiadomości -- [TABLE="class: moz-email-headers-table"]
[TR]
[TH]Temat:[/TH]
[TD]Zamówienie 76807[/TD]
[/TR]
[TR]
[TH]Data:[/TH]
[TD]Thu, 4 Oct 2012 15:41:31 +0200[/TD]
[/TR]
[TR]
[TH]Nadawca:[/TH]
[TD]Sklep internetowy SwiatKarm [URL="https://webmail.esculap.pl/src/[email protected]"]<[email protected]>[/URL][/TD]
[/TR]
[TR]
[TH]Adresat:[/TH]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty!
Poniżej znajduje się lista zamówionych towarów.
W przypadku nieprawidłowości prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.




[TABLE="class: tabela"]
[TR]
[TH="align: left"][/TH]
[TH="align: left"]Produkt[/TH]
[TH="align: center"]Cena[/TH]
[TH="align: center"]Rabat[/TH]
[TH="align: center"]Cena po rabacie[/TH]
[TH="align: center"]Ilość[/TH]
[TH="align: center"]Wartość[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"][IMG]https://webmail.esculap.pl/src/download.php?absolute_dl=true&passed_id=11619&mailbox=INBOX&ent_id=2.2[/IMG][/TD]
[TD]Brit Care salmon oil (100% olej z łososia) 500ml MEGA WYPRZEDAŻ!!![/TD]
[TD="align: center"]33.90zł[/TD]
[TD="align: center"] [COLOR=#0000FF][B]5%[/B][/COLOR][/TD]
[TD="align: center"] 32.21zł[/TD]
[TD="align: center"]1[/TD]
[TD="align: center"]32.21zł[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"][IMG]https://webmail.esculap.pl/src/download.php?absolute_dl=true&passed_id=11619&mailbox=INBOX&ent_id=2.3[/IMG][/TD]
[TD]DR SEIDLA Sabunol - obroża ozdobna czarna przeciw pchłom 35cm[/TD]
[TD="align: center"]14.50zł[/TD]
[TD="align: center"] [COLOR=#0000FF][B]5%[/B][/COLOR][/TD]
[TD="align: center"] 13.78zł[/TD]
[TD="align: center"]2[/TD]
[TD="align: center"]27.56zł[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"][IMG]https://webmail.esculap.pl/src/download.php?absolute_dl=true&passed_id=11619&mailbox=INBOX&ent_id=2.4[/IMG][/TD]
[TD]OVER ZOO Szampon dla psów do białej i jasnej sierści 250ml[/TD]
[TD="align: center"]14.50zł[/TD]
[TD="align: center"] [COLOR=#0000FF][B]5%[/B][/COLOR][/TD]
[TD="align: center"] 13.78zł[/TD]
[TD="align: center"]1[/TD]
[TD="align: center"]13.78zł[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


[TABLE="class: tabela"]
[TR]
[TD] [B]Nr zamówienia:[/B] 76807
Forma wysyłki: Przesyłka za pobraniem
Wartość zamówienia: 77.4zł
Transport: 0.00zł

[B]Suma zamówienia: 73.55zł[/B]

[B]Dane rejestracyjne:[/B]
Bożena O
Szk-
Wiśniew

[B]Uwagi:[/B]


[B]Data zamówienia:[/B] 2012-10-04 15:41:31
[B]Przewidywany termin dostawy:[/B] [COLOR=#000]2012-10-04[/COLOR] [/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

oraz paragon
dla suniek tylko porcje rosołowe, bo piersi dla chorych koteczków

[IMG]http://imageshack.us/a/img209/1070/paragony.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wklejam zdjecia suniek.Są śliczne.ale wygladają jak mopy.Pewnie nigdy w życiu nie były kąpane ani czesane.Będzie przy nich trochę roboty.


[IMG]http://imageshack.us/a/img197/7126/suniar.jpg[/IMG]


[IMG]http://imageshack.us/a/img222/5043/sunia1e.jpg[/IMG]



[IMG]http://imageshack.us/a/img13/3884/sunie2.jpg[/IMG]


[IMG]http://imageshack.us/a/img405/9890/sunie5.jpg[/IMG]



[IMG]http://imageshack.us/a/img41/5221/sunie6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

suczki nasze ok,rano u nich byłam,wieczorem juz nie zdazyłam,bo niedawno wróciłam dopiero.Podjechałam tam,ale ciemno jak ...i nie wchodziłam.
Maja jedzonko,rano po 6.30 tam polecę,potem mam pilne zajęcia i nie dam rady podbiec do 13.30.Nie wiem,miał dzisiaj byc Pan Jacek,ale chyba Go nie było...Nie wiem.
Osoba jaka wexmie dziewczynki chyba nie będzie chciała pomocy finansowej,takie przynajmniej info dostałam.Zwazywszy na to,że dziewczynki nie maja zadnych szczepień uwazam za słuszne jakiś grosik tam podesłać.Jutro bede dzwoniła do weta jak po sterylkach mamy robic,bo miałam je odebrac we środe i od razu zawiexc tam.Kolezanka jednak mówi,ze moze beda się czuły i czy je przetrzymam.
No przetrzymac przetrzymam,ale chyba lepiej niech lekko "ogłupione"jada tam ,beda spokojniejsze.Być może to ich 1 raz w życiu jak beda jechały.No zobaczymy jeszcze,co powie wet.No ja we srode umówiłam męża na transport...W czwartek i piatek ja nie moge jechac ,a w sobote mój maz wyjeżdża,wiec nie widze innej opcji niz wyjazd suczek juz we środę
Czy znacie może jakies hoteliki w okolicach Siedlec?Myślę o Strzałce....Nie wiem ile to by kosztowało ewentualnie.Nie mam żadnego telefonu w sprawie adopcji,nic,zero:shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak z jazdą zaraz po sterylce.Czy brzuszki nie będą bolały do wstrząsów?
Na Sunię w DT u tych ludzi można dać pieniądze na szczepienie i karmę jakby mieli trudności.Natomiast za sunię , którą chcą do DS powinni za szczepienia sami płacić. Dostaną sunię już wysterylizowaną czyli sporo z kasa są do przodu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...