Jump to content
Dogomania

Wątek do zamknięcia


bozenazwisniewa

Recommended Posts

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anula']Zdjęcia powinny być podpisane imionami psiaków bo tak ciężko ogarnąć,która jakie ma imię.Ta kudłata jasna jest śliczna szybko powinna znaleźć domek,zresztą wszystkie są śliczne,każda w swoim rodzaju.
Dopiero teraz trafiłam na wątek.Obroże i smycze potrzebne to mogę jutro wysłać?[/QUOTE]


Smycze na pewno chociaz dwie by się przydały,albo jedna(jedna mam ja swoja),nie wiem czy szeleczek nie byłoby lepiej kupić.ale nie wiem dokładnie jakie trzeba.Na razie czekam na obrózki od Lili,potem dam znac czy pasują,ok?
Słuchajcie.Można chyba Poker napisać dlaczego "zwolniłam"Cię z bycia DT dla jednej suni...bo to jest naprawde istotna sprawa.I dobrze,że tak się stanie.Wiem co to kochac zwierza i tak mam być.
Mysle nad tym ,żeby znaleźć Strzałce DT/albo hotelik.Ona musi byc jakos do adopcji przygotowana.Ona nie jest agresywna,szczeka ...ze strachu..taki "ryczący tchórz".Wiem,ze gdybym nie była zakocona po kokardkę mogłabym na tymczas ją wziac ,ale niestety nie mogę.Dlatego szukam jej lokum...gdzie ja przygotuja do adopcji...Słyszalam ,ze ceny "powalają":roll:
Poker zaproponowała pomoc i chetnie ja dla suczek przyjmę.Jak sunia pojedzie do DT tam ew.się ten dom wesprze...Na razie tyle
Dziekuje ,że wchodzicie tutaj i zaglądacie...to jest duzo,może akurat znajdzie się kacik dla tych "osieroconych"dziewczynek.Ja znałam Pana jaki je miał,kochał je bardzo...Wiadomo,nie umie się tak zając psinkami jak "szalony psiarz",ale one go bardzo,bardzo kochały.Strzałeczka(ta krótkowłosa) to ciagle przy nim była,więc widac,że jest do wychowania,ale musi zaufać człowiekowi.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ,bardzo dziekuję za troskę.
Odwołałam juz wszystkich zaangazowanych w ten wyjazd.Jutro zadzwonię do wetki i poprosze o podjechanie do nas (do suczek)obejrzenie ich,odpchlenie,potem odrobaczenie i załozenie ksiazeczek.Obejrzy Ferdzie na pewno.Umówię się na jej przyjazd.Kontenerki dla suczek przyjada do mnie z Warszawy w piatek.Ugotowałam mięsko,kilka gnatków,rano pobiegnę,bo juz zimno jest,troszkę ryzu im tez wymieszam,niech zjedza ciepłego...Ciagle leje kurka ...Ok,ide utrudzona zaraz do wyraka,trzymajcie się ciepło,Poker a Tobie zycze naj za jutrzejdsza akcję.Wymiziaj kruszynke od Ciotek z Wiśniewa(i kudłatych);)

Link to comment
Share on other sites

Obrózki pasuja jak ulał...Nie włozyłam ttylko Strzałce,bo jej nie widziałam wcale,wczoraj tez.Jutro postaramy się ja złapać i zamknąc gdzieś,choćby w stodole,inaczej na sterylke nie pojedzie..
Smakołyki od Lilii zjedzone,suczki mało mi ręki nie wygryzły,tak im smakowałao.Mała Ferdka to prosiła o jeszcze podajac łapkę.Kropelki zapusciłam na kark od pchełek i kleszczy...
No sa przecudne....
Wilczka od wczoraj nei przychodzi na podwórko,zamkneli ja chyba Ci sąsiedzi,bo nie pozwola jej wysterylizowac.Bede jutro negocjowała,poprosiłam bratanka zmarłego o pomoc ,zeby ich przekonał do zabiegu.Szkoda suni-zabeg maiłaby 12-tego


Tyle na dzisiaj,nie będzie mnie troche na necie do wieczorka...pa

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęła wpłata "dla suczek"od Poker-bardzo dziękujemy:calus:
Krople zapusciłam,zaznaczyłam w notesie i wpiszemy potem w ksiazeczkę jak będa na sterylce.Wyglądaja dobrze dzisiaj,Ferdusia się juz nie trzesła,chyba się "przełamuje"i chce zaufac człowiekowi,wiec beda ja przekupować bardziej i spróbujemy na smyczy pochodzic sobie ...Pieniazki na razie niech leza,w razie czego będa na transport potrzebne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Wszystkie jesteście dzielne.
Pieniążki pewnie i na jedzonko się przydadzą.[/QUOTE]
Jestem jeszcze.Twoje pieniazki juz prawie wydałam:oops:
Kupiłam :3 obózki przeciwpchelne/kleszczowe.Szmpon dla psiaków z jasną sierscia(musze je ukapac w niedziele,pewnie "kocioł wody"trzeba nagrzać:cool3:,bo czarne to i wymagajace SPA
Kupiłam tez jeszcze jedna tube odpchlacza dla kolejnej suczki(jutro ja zaczynamy łapać)Niuńkę Ferdke odpchiłam ,bo miałam w zapasie domowym juz,więc...

Jestem chyba zołza jedna bo:postawiłam ultimatum bratankowi zmarłego:albo oddadza sasiedzi suke Wilczke na sterylke ,albo psiaka zabieram i do innego domu pójdzie...Jutro ma z nimi gadać...a co...Ukazały się znowu kolejne ogłoszenia suczek na portalach,dzisiaj aktywowałam kilkanascie ...
Lżej mi jest,że suczki do Warszawy pojadą,a pojada,bo dzisiaj Pan odbiera kontenery transportowe i rano mi je dowiezie,wiec się czuje "uspokojona",że to nie sen,a prawdziwy dom:multi:


Jak to ogarne ze sterylka tej Wilczki to chyba zabiore suke Strzałke do siebie na podwórko i niestety/stety uwiazę ja na jakiejś lince.Mam bude jedna wolną.Tam sobie siedzi nasz domowy pies jak nie ma czasu iśc na długi spacer...Ma długa linkę z karabińczykiem i sobie gania i drazn moja starą kaukazkę przez siatkę:eviltong:-a ta się w...nerwia
Acha ,nie wiem czy wysłac na e-malia potwierdzenie zakupów w sklepie internetowym,czy paragon jak przyjdzie.Faktury nie wypełniłam,bo nipu nie wiem jaki trzeba było wpisac,wiec nie wpisałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']No i dobrze,ze kupiłaś co trzeba dla psiaków.Po kąpieli to dopiero będą śliczne. Ile kasy brakuje?
Coś się pustawo tu zrobiło. POżar ugaszony, to ciotki poszły inny pożar oglądać.:mad:[/QUOTE]

Nooooo przepraszam ja ciągle jestem...... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Poker napisałam,ze Twoja kase wydałam prawie,ale juz mamy co trzeba.Mięso i tak kupuje moim zwierzom,wiec "nie dzielę"tylko kupuje swoim domowym i niose kazdemu co trzeba.Sucha maja Chappi ,i moja w miskach.Jak chodzę rano to nasza wyżarta,a Chappi leży;)
Wiedza pieski co dobre.Jutro niestety polece póxniej troszke,bo rano przyjedzie do mnie Pan Jacek i przywiezie transportery z Warszawy dla dziewczynek,zeby je po sterylkach zapakowac w czyste miejsce i zawieźć do nowego domku
Mam nadzieje,ze na paliwo bedzie za co zatankowac,karte mamy "kredytową"w najgorszym wypadku
Wiem,ze dziewczynki maja juz zamówioną sucha karme RC dla starszych psiakó,pani sie szykuje na ich przyjazd.Teraz zbieram siły,zeby je wykąpac dobrze i obciac troche kołtunów...Troszke sie stresuję,bo nie wiem jak się zachowaja podczas zabiegów.No ale nic,Ferdka raczej da sobie wszystko zrobić.W domku będzie ciepło,więc będa mogły dosuszyć sie w nocy...No nic...
acha ..Pan Jacek powiedział,że jest za sterylka i państwo maja się dostosowac,zobaczymy co z tego wyniknie...

Wysłałam e-maila do Lili8522,zeby wstawiła zamówienie na watek jakie zrobiłam.Pieniazki mam -gotówkę,rano maja rzeczy juz być...

Edited by bozenazwisniewa
Link to comment
Share on other sites

Napiszcie,ze nie jestem walnieta,a zmeczona:oops:
Pisze,że suczki w poniedziałek jada po sterylce do domu,a 10-ty to sroda przeciez jest.Jezusie ja juz chyba jestem nieźle "śnięta"z przemęczenia,więc we srode musimy jechać dopiero:roll:Wyszło,ze 10-ty w poniedizałek,ale wrzesniowy:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Nooooo przepraszam ja ciągle jestem...... :mad:[/QUOTE]

Nie bij mnie !!! Ty jesteś i ja ,a gdzie reszta?
bozenazwisniewa , jesteś bardzo dzielna.
Cieszę się ,że państwo z Warszawy zabierają obie dziewczynki i że pan Jacek jest za sterylizacją.

Link to comment
Share on other sites

Tak Pan Jacek jest za sterylka,ale chyba,nie włamię się ludziom do domu i suki nie wyjnme stamtąd.Znowu zadymiara bedę...ech..No nic...
Czekam,czekam na pewna odpowiedź i patrzę,że wysłałam wiadomości 3 ..do siebie...ide spac juz ,bo rano pobudka,a mi chyba juz na mózg padło:lol:Ugotowałam wałuweczke na jutro..ide szkolic psiuchy...będziemy zbierac kupy i na smyczy czas posmigac..zobaczymy jak to nam pójdzie.Teraz leje jak cholercia,mam nadzieje,że dzień będzie chociaz ciepły i słoneczny
Jutro zamiast ciasteczek bedą krojone kawałki serc...i mizianki na pewno...One sa takie słodkie,że zaczyna mi się właczac "syndrom zbieraczki",całe szczęscie,że męzowi się NIGDY nie uaktywnia(na szczęscie);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Nie bij mnie !!! Ty jesteś i ja ,a gdzie reszta?
bozenazwisniewa , jesteś bardzo dzielna.
Cieszę się ,że państwo z Warszawy zabierają obie dziewczynki i że pan Jacek jest za sterylizacją.[/QUOTE]

To jest właśnie cała dogomania... jak się wszystko układa to 98% znika :shake:


Jak dotrę do pracy to powystawiam co mi tam wysłałaś na pocztę bo teraz poranne
obowiązki wzywają...

Link to comment
Share on other sites

tylko dlaczego znikaja nie wiem,jeszcze jest jedna suczka NCZYJA:roll:Strzałka..ona lubi psy,dobrze by było ja gdzies socjalizowac w domku tymczasowym ,gdzie się otworzy.
Kontenerki przyjechały,jeden na 100%za mały,dla małego kota,a one nie mikrusy sa,no nic coś wymyślę
Pan Jacek obiecał z sasiadami co wzięli Wiczka porozmawiać...może w niedziele przyjedzie jeszcze tutaj...no nic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozenazwisniewa']tylko dlaczego znikaja nie wiem,jeszcze jest jedna suczka NCZYJA:roll:Strzałka..ona lubi psy,dobrze by było ja gdzies socjalizowac w domku tymczasowym ,gdzie się otworzy.
Kontenerki przyjechały,jeden na 100%za mały,dla małego kota,a one nie mikrusy sa,no nic coś wymyślę
Pan Jacek obiecał z sasiadami co wzięli Wiczka porozmawiać...może w niedziele przyjedzie jeszcze tutaj...no nic...[/QUOTE]

A Strzałka nie może jechać do Poker?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']No i dobrze,ze kupiłaś co trzeba dla psiaków.Po kąpieli to dopiero będą śliczne. Ile kasy brakuje?
Coś się pustawo tu zrobiło. POżar ugaszony, to ciotki poszły inny pożar oglądać.:mad:[/QUOTE]
Ja jestem i ciągle zaglądam... Tylko pomóc nie mam jak...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Bożenko prześlij mi pełne dane do przelewu.Podeślę chociaż 50zł,nie wiem na transport,na weta,w każdym razie zawsze się przydadzą a mi będzie lżej,pomimo,że jestem tak daleko to chociaż w takiej formie pomogę bo główny ciężar przecież spada na Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Bożenko prześlij mi pełne dane do przelewu.Podeślę chociaż 50zł,nie wiem na transport,na weta,w każdym razie zawsze się przydadzą a mi będzie lżej,pomimo,że jestem tak daleko to chociaż w takiej formie pomogę bo główny ciężar przecież spada na Ciebie.[/QUOTE]

Bardzo dziekuję,wydam na co trzeba(tu pewnie na miesko pójdzie jeszcze,bo juz się kończy,a jutro chciałam do ubojni znowu podjechać),albo na transport,zobaczymy.Ja na pewno wstawię NA WATEK CO NA CO .Trudno mi jest "obliczyć"ile idzie na suczki,bo daję im sucha od moich,bo mam i kupuje zakupy dla całej mojej bandy-psiejsko(2 psy)i kotów "po kokardkę".Także zostawię chyba to na transport.Wiem,ze benzyna to ok stówy będzie(tak ostatnio było jak wieźliśmy),więc i ja postaram sie jekis ekspresowy bazarek zrobic na sunie,bo idzie jedzonko jak nic...Poza tym bedzie jeszcze sporo wydatków,bo jak je zwioze na sterylke to ksiazeczki kupic i morfologie trzeba zrobic przed wywiezieniem ich,zeby potem ich juz nie stresowac.I tak będa usypiane do zabegu,wiec wszystko za jednym zamachem się zrobi.Na kota zwykła morfologia 20-30zł,dla psiaka t nie wiem jeszcze,ale mam dobregfo weta"na kreskę"zawsze mi daje jak trzeba

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...