Jump to content
Dogomania

Wątek do zamknięcia


bozenazwisniewa

Recommended Posts

Sara2011, wielkie dzięki.Już zadzwoniłam do pana Michała , który jedzie 5 października z Mokotowa do Wrocławia.Weźmie sunię i dostarczy ją za 60 zł. Woził już sunię, ma znajomą we Wrocławiu , która prowadzi DT, więc zna problem.
Małą trzeba by dostarczyć w piątek na 13 na Mokotów.
bozenazwisniewa, teraz wszystko w Twoich rękach !!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Transport za tydzień mamy do Wrocławia pociagiem z Warszawy za zwrot kosztu bletu...Problem jest z brakiem DT dla maluskiej suni,bo do Poker chce dac bardziej kudłata-ona dom stały po odpicowaniu na pewno znajdzie.DT jaki chciał wziać Fedke i pisał -pisał,pytał,i na pw teraz od przedwczoraj milczy jak grób.Szlag mnie trafia-nienawidze takich "zakończeń-niedomówień"ja lubie"tak-nie"-nie oceniam,nie wciskam,ale takiego olewania nie cierpię.Do Lublina mam za daleko jechać,bez sensu jest robic dodatkowe km i stresowac psa jaki nigdy nie jeździł...Jesli znalazł by się chocby TDT dla tej malutkiej Ferdki to juz bym była spokojna.Jest juz zimno,a ona naprawde potrzebuje ciepłego kata,gdzie dojdzie do siebie...Ogłoszenia beda indywidualne dla niej i jutro w prasie lokalnej,ale w takim stanie wizualnym NIKT normalny jej nie wexmie,trzeba ja dobrze wykapac,przystrzyc te dredy powycinac.Wyglada na to,że suczki trafia do schroniska,a ja uwazam,ze w takiej sytuacji lepiej je uspić.Psy jakie cieszyły się wlnościa i miłoscia własciciela i tak nie przezyja schroniska.Widziałam pudle na łańcuchach,takie maluszki tez ,zaraz znikaja starsze-pojawiaja się szczeniaki:-(-na łańcuchach...Dobrze,że chcociaz jedna dostanie szansę.W ten weekend jedzie do Krakowa kolezanka,mogłaby do kogos zawiexc tę sune mała,gdyby się taki dom znalazł na trasie:Warszawa-Kraków.Kiedys zrzędziłąm,że mam 2 psy na tymczasie,teraz 4 do ogladania,opieki...nie mam siły i trace nadzieje,że to słuszne ,ze ich nie oddałam do schronu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Sara2011, wielkie dzięki.Już zadzwoniłam do pana Michała , który jedzie 5 października z Mokotowa do Wrocławia.Weźmie sunię i dostarczy ją za 60 zł. Woził już sunię, ma znajomą we Wrocławiu , która prowadzi DT, więc zna problem.
Małą trzeba by dostarczyć w piątek na 13 na Mokotów.
bozenazwisniewa, teraz wszystko w Twoich rękach !![/QUOTE]

bozenazwisniewa czytałaś mój post ??? bo mnie zaraz coś trafi. Uspokój się , bo emocje niczemu dobremu nie służą. I nie gadaj o uśpieniu , bo :mad:
Przecież lepiej sunię posłać samochodem za 60 zł w ten piątek.Pociag i tak wyniesie drożej nie mówiąc o większym stresie dla suni i niewygodzie dla wiozącej.
Daj mi którąś kudłatą sunię. Nie sterylizuj jej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']bozenazwisniewa czytałaś mój post ??? bo mnie zaraz coś trafi. Uspokój się , bo emocje niczemu dobremu nie służą. I nie gadaj o uśpieniu , bo :mad:
Przecież lepiej sunię posłać samochodem za 60 zł w ten piątek.Pociag i tak wyniesie drożej nie mówiąc o większym stresie dla suni i niewygodzie dla wiozącej.
Daj mi którąś kudłatą sunię. Nie sterylizuj jej.[/QUOTE]

Poker, ja myslę że Wy w jednym czasie pisałyście posty z bozenawisniewa:-). I bozenawisniewa nie czytała Twojego posta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Poker, ja myslę że Wy w jednym czasie pisałyście posty z bozenawisniewa:-). I bozenawisniewa nie czytała Twojego posta.[/QUOTE]

mogło tak być :p
Za transport zapłacę.Zrobię bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Sara2011, wielkie dzięki.Już zadzwoniłam do pana Michała , który jedzie 5 października z Mokotowa do Wrocławia.Weźmie sunię i dostarczy ją za 60 zł. Woził już sunię, ma znajomą we Wrocławiu , która prowadzi DT, więc zna problem.
Małą trzeba by dostarczyć w piątek na 13 na Mokotów.
bozenazwisniewa, teraz wszystko w Twoich rękach !![/QUOTE]

W moich?to nie weekend,maz mój pracuje,ja moge ew.do Siedlec ja autobusem dowiexc z dzieckiem,w ostatecznosci na dworzec Wschodni pociagiem ja dowiozę...(jak?nie wiem)Najlepiej byłoby ja w czwartek do Warszawy zawieźc i gdzies niech ja tymczasuje przez noc..to by było najlepiej...i tak moze bym wyzebrała od męza zgodę,zawiozłabym ja pociagiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ja sie właśnie nie denerwuję tylko chcę pomóc suni i bozeniezwisniewa :evil_lol:[/QUOTE]

Iwonka...nie uspienie?a co z nmi bedize w schronisku..nie słyszałas,że na morbitalu tez oszczędza się?jest cos takiego jak łopatologia...ja do tego nie dopuszczę...Wiem co pisze...ale więcej nie napisze

Link to comment
Share on other sites

Poker ja do Ciebie wyslę Niuńkę,pierwotnie juz ja Tobie przydzieliłam.Mała wypłocha jak cos zabiore do siebie(maz się nie zgadza kategorycznie!,błagam psiarzy o DT)...Nie moge patrzec na to biedactwo...ale musza ja stamtad ewakułowac,zeby cos z niej zostało-maz mnie chyba na kopach wypierniczy z domu...Ona jest b.uległa,wiec moze ja koty nie rozszarpia,a i tak ostatnio szczochają:oops:Musze ja zbadac i wyprać,w takim stanie nie jest gotowa do oddania do DS..Niuńka tez...
No nic...bedę szukała teraz funduszy..bo u mnie jest cieniutko,kasa dopiero po 10-tym bedzie jakaś...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozenazwisniewa']Poker ja do Ciebie wyslę Niuńkę,pierwotnie juz ja Tobie przydzieliłam.Mała wypłocha jak cos zabiore do siebie(maz się nie zgadza kategorycznie!,błagam psiarzy o DT)...Nie moge patrzec na to biedactwo...ale musza ja stamtad ewakułowac,zeby cos z niej zostało-maz mnie chyba na kopach wypierniczy z domu...Ona jest b.uległa,wiec moze ja koty nie rozszarpia,a i tak ostatnio szczochają:oops:Musze ja zbadac i wyprać,w takim stanie nie jest gotowa do oddania do DS..Niuńka tez...
No nic...bedę szukała teraz funduszy..bo u mnie jest cieniutko,kasa dopiero po 10-tym bedzie jakaś...:oops:[/QUOTE]

Możecie jakas zrzute na transport zrobic dla tego Pana chociaz...Ja sobie ew.pozycze,zeby ja dowiexc do Warszawy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']To może ktoś z Warszawy pomoże i dostarczy ją na Mokotów? Spytam sie pana Michała czy ma szanse zabrać ją z dworca wschodniego.[/QUOTE]



Spoko...Niuńke wysle do Warszawy w czwartek wieczorem.Szukam kogos kto by ja tam dostarczył.Mamy nocleg u Szalonego Kota,ona potem z P.Michałem się dogadaja jak sunie przekazać...w piatek.
Poker,ja się zatroszcze o transport do Warszawy,a i Tobie oddamy za przewiezienie psiaka...na pewno będziesz musiała w nia jeszcze włozyć...Jestem Tobie bardzo wdzięczna...Sama zrobie bazarek na potrzeby psinek...bo wcinaja mięsko ,ze dudni

Tak do Ciebie pojedzie ta kudłata najstarsza...Mała mi bedzie łatwiej ew.przeszmuglowac na TDT do siebie jak nic nie znajdziemy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wyglada na to,ze Ferdka ma depresję:-(,ale to nie najgorsze.Dowiedziałam się ,że juz kiedys tak wygladała i dostawała leki "na watrobe-trzustkę",chociaz nie maiła badań.Tu na wsi nawet zezwolenia na leki nie ma wszystkie,więc...diagnoza "na oko"
Dzwoniłam do weta,żeby dowiedzieć się jak ze sterylkami.Ten gostek w gminie zgłosił,że do sterylki sa wielkie suki conajmniej 30kg...no równo mu odbiło.Ile takie chude chuchro moze wazyć?10kg?Ferdzie na razie nie będe sterylizowała,aż ja zbadamy i wtedy będe wiedziała co dalej.Na sterylke pojedzie duża Strzałka i Wilczek(nim wyprodukuje małe kuleczki)dla niej tez szukam domu...Ferdkę jakos sama zawioze jak się troszke uspokoi...
Jesli ktos nas wspomoze bazarkiem to proszę.Szukamy jej nadal DT

Link to comment
Share on other sites

napisz proszę imię tej , która ma jechać do mnie , bo już się gubię.
Czy Szalony Kot ma szansę wykąpać sunię ,żeby nie waniała w samochodzie?
I chyba trzeba będzie jakiś karton skombinować ze szmatką i w szelki oraz obróżkę z 2. smyczami ją zaopatrzyć ,żeby nie było niespodzianek po drodze. I oczywiście solidnie ją wysiusiać , a szczególnie wykupać przed podróżą i nie karmić rano.

Link to comment
Share on other sites

Poker,jak ona będzie jechała?nie w klatce?
Ja obroze kupie i spróbuja ja wykapac nim ja w samochód jakikolwiek wsadzę.Odpchle ja na pewno jutro.Tylko wex i kap psa jakiego nie znasz w obcym domu...szlag mnie trafia jak dymy to się znajduja chetni,ale zeby pomóc ,to wymiata 99%
Smycz pozycze swoją,nie mam kasy poprostu,nie bede kazdemu psu wyposazenia kupowała...teraz nie mam za co...Musze łańcuch kupic dla Strzałki,zeby mi po sterylce nie nawiała...bo CO MAM ZROBIĆ?Nie może ze swiezym szwem ganiac po polach...Ona nawiewa od kazdego...

Link to comment
Share on other sites

Ja z pomocą carpoolingu przewiozłam suczkę Lilkę z Warszawy do Wrocławia za 50 zł.
We Wrocławiu Pan przekazał suczkę sunia200, która zawiozła ją do Świdnicy.
Pan pochodzi z Wrocławia, pracuje w Warszawie i często jeżdzi na tej trasie.
Jak chcecie podam jego namiary.
Ale oczywiście są też inni.

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanko ,już mam chętnego pana Michała, który przewiezie sunię za 60 zł z Wawy do mnie.
Bozenazwisniewa, odeślę Ci ekwipunek. A masz klatkę? Jak potem ją odesłać? znowu koszty.
Można przecież ją wsadzić do kartonu i przypiąć na krótkiej smyczy ,żeby nie mogła wędrować po samochodzie.
Mazowszanko ,a Lilka w czym jechała?
Podaj mi imię suni , która jedzie do mnie . Czy ta która ma depresję?

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

Lilka miała własny kontenerek z płótna kupiony w Tesco, ale nie przeze mnie, więc nie wiem ile kosztował. Niestety, został w DS, który go pewnie nie używa, bo nie ma samochodu.

Można spróbować też przypiąć suczkę psimi pasami do siedzenia, na jakimś kocu czy prześcieradle, aby nie pobrudziła samochodu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...