Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

Wcięło mi post:-( A tyle napisałam:-(

No to już krótko... Kula wybiegana dzisiaj. Zabrałam ją na spacer, kiedy zaniosłam jej po powrocie z Mokrego Noska jedzenie, wodę i słomę. Buda Atosa wysłana słomą, Kula przeniesiona. Po bieganiu zjadła z apetytem wszystko, pomerdała mi ogonkiem i umówiłam się z nią na jutro;-)
Acha, na wolniości była bardzo miła dla moich psów;-)


A tak spędza czas w DS Perełka;-)

Jacka już owinęła dookoła... łapki;-) Spędza z nim czas tak...
[img]http://www.iv.pl/images/95250731841022740664.jpg[/img]

...albo tak:-)
[img]http://www.iv.pl/images/66954900799773283696.jpg[/img]


Czasami i ja się załapuję;-)
[img]http://www.iv.pl/images/04546375782601345716.jpg[/img]


Dzisiaj nie podeszła do dawnych właścicieli, choć ją wołali. Schowala się za moje nogi i udawała, że nie słyszy:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Perełuś to bardzo mądry, ale też sprytny pies :loveu: Jacka sobie kupiła już, więc nie jest źle :) a jak relacje Twój Syn - Perełuś??[/QUOTE]

Syna prawie nie ma, woęc relacji prawie nie ma, ale nie ma wrogości, a to juz dużo:-)
Teraz towarzystwo jest na spacerze z jackiem, a ja rozliczam bazarek i wysyłam PW:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Syna prawie nie ma, woęc relacji prawie nie ma, ale nie ma wrogości, a to juz dużo:-)
Teraz towarzystwo jest na spacerze z jackiem, a ja rozliczam bazarek i wysyłam PW:-)[/QUOTE]

Najważniejsze, że wrogości nie ma :)
A ja chyba naprawdę przestanę wchodzic na nowe wątki...tylko człowieka krew zalewa.

Link to comment
Share on other sites

Atos jest bardzo grzeczny! Nie szczeka, nie wyje, chyba na dobre zakumplował się z Szarikiem :) Nie miałam zbyt wiele czasu, żeby napisac bo niedługo po Waszym odjeździe znalazłam na drodze to:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qCt26sLu7KY/UJ-uoVKH7DI/AAAAAAAAHDk/qRh2ZoysDGA/s600/XG3D0139.jpg[/IMG]

Jaka szkoda, że przylazło trochę później :D
Dziś sobie bardziej wnikliwiej popatrze na Atosa to i coś więcej napisze. Ale, jest dobrze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']Atos jest bardzo grzeczny! Nie szczeka, nie wyje, chyba na dobre zakumplował się z Szarikiem :) Nie miałam zbyt wiele czasu, żeby napisac bo niedługo po Waszym odjeździe znalazłam na drodze to:

Jaka szkoda, że przylazło trochę później :D
Dziś sobie bardziej wnikliwiej popatrze na Atosa to i coś więcej napisze. Ale, jest dobrze :lol:[/QUOTE]

Aniu, dzięki za wieści! Zwłaszcza, że są dobre:-)
Kociak jest przepiękny! Trzeba go już ogłaszać. Taki maluszek ma szansę szybko znaleźć dom... Dobrze, że nie przyszedł przy mnie, bo miałabym straszny zgryz;-) Niestety u mnie Jacek i Semik są uczuleni na koty...


[quote name='Ellig']Brak odpowiedzialnosci u niektorych jest wrecz przerazajacy......................Marta dbaj o siebie:)[/QUOTE]

Dbaj kochana, dbaj! Nie potrzeba Ci żadnych nerwów. Nie wchodź na nowe wątki, zostań z nami:-) Widzisz, jakie tu się fajne rzeczy dzieją:-) Na kilku innych zaprzyjaźnionych też, więc czytaj tylko takie;-)

[quote name='Mazowszanka']Jak Ewa wklei podobne z synem to będzie już pełnia szczęścia :)[/QUOTE]

Na to bym nie liczyła Małgosiu, chyba, że mu podrzucę Perełkę, jak będzie spał:-)

[quote name='Gusiaczek']Serce rośnie kiedy dumam ile cierpliwości Perełka wykazała w oczekiwaniu na wybrany przez siebie dom, że o Ewie nie wspomnę;)[/QUOTE]

Ja zupełnie nie wiem, jak to wytrzymałam... A Perełuś najkochańszy tak pięknie dawał sygnały, że zabrałaby się chętnie z nami.... Jaki ona ma wspaniały charakter.... ideał!

[quote name='obraczus87']CZekamy Aniu na wieści o Atosie :) ale wierzę, że nie będzie z Nim problemów :)[/QUOTE]

Ja też w to wierzę! On potrzebuje tylko socjalizacji. Fajnie, że ma szarika w kojcu:-) A spali w budzie razem?




Kochane, a teraz z innej beczki:-) Nie jestem abstynentką, ale też nie gloryfikuję alkoholu:-) Ale po dzisiejszym dniu chyba zacznę;-) Bo to, co zrobiła flaszka wódki podarowana na taką okoliczność przez Ziutkę, każe mi... pokochać alkohol;-)
Wczoraj zaniosłam jedną flaszkę w podziękowaniu za oddanie Atosa i z prośbą o opiekowanie się Kulą.
Rano pędzę do niej z jedzeniem i wodą. Patrzę, a Kuli nie ma w budzie... Słoma wymoszczona, więc na pewno tam była, ale gdzie jest teraz? Po godzinnym spacerze pędzę z powrotem zobaczyć, czy już przybiegła, bo uznałam, że puścili ją może rano na pobieganie. No i co widzę? Kula wychodzi radośnie z kontenera, gdzie spędziła z opiekunami całą noc! Dorwała się do jedzenia, wszystko wmłóciła. Zaniosłam jej suchą karmę i wymieszałam z puszką karmy dla szczeniąt, która mi została po maluszkach. Radosna, rozbiegana, uśmiechnięta:-) Szurnęła tylko lekko moją Barsunię, kiedy tamta chciała zajrzeć na podwórko. No cud miód:-) Jak tak dalej będą się nią zajmowali, to za jakiś czas zaniosę następną butelkę:-) Zrobiłam jakieś zdjęcia Kuli, ale czy wyjdą nie wiem, bo ganiała jak opętana i zamazywała się:-)
Jestem szczęśliwa, na tę chwilę wszystkie psiaki ze skarpy są bezpieczne:-) Nie wspomnę już o szczęściu totalnym z powodu zamieszkania z nami Perełki:-) Sylwek pytał mnie, jak się teraz będzie nazywała. Powiedziałam, że szanuję to, że tak jej dali na imię i nie będę zmieniać:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Ale Szarik ma pięknego kolegę w kojcu:-)[/QUOTE]

Szarik też niczego sobie:-) Przede wszystkim jest bardzo miły. Po kilku kawałkach kurczaka powąchal mi nawet rękę:-)

[quote name='Ziutka']Przecież tylko 4 były :roll: myślałam, że już poszły :diabloti:
Ty tak pewnie piszesz, bo się krępujesz powiedzieć :mad:[/QUOTE]

Ziuteczko, zostały mi jeszcze 2! Miałam jeszcze likiery od Mazowszanki:-) Przyznam się tu oficjalnie, że za zgodą Mazowszanki z czterech butelek likieru miętowego 3 zostały oddane, a czwartą zostawiliśmy w domu i podpijamy za zdrowie psiaków;-) po kieliszeczku z Jacusiem...

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

Ale się tu nadziało, ho, ho!!!! :)
Same superowe wieści! A to kocię to chłopiec czy dziewczynka?...
Berta jest zjawiskowa - taka subtelna - bardziej belga przypomina niż ONka - przepiękna!
Atos ma kolegę, więc nudzić się nie będzie.
A Perełka... ech, słów brak, więc na tym zakończę :)

Link to comment
Share on other sites

Zrobilam Atosowi troche ogloszen, to piekny psiak.

[IMG]http://images10.fotosik.pl/2805/e4bcd65c4695663egen.jpg[/IMG]

Teraz przyszla pora na oglaszanie Berty, moim zdaniem jest gotowa na dom, bardzo proludzka, lubi psy i koty.:)Jest bardzo grzeczna, zalatwia sie tylko po za domem i ogrodem, slucha komend, uwielbia sie przytulac:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...