Jump to content
Dogomania

Fox Tibon - znalazł wspaniałe domy swoim przyjaciołom i sobie w końcu też!


kalina5648

Recommended Posts

Tibonku powinieneś dupsie grzać pod kołderką , gdzie ten Twój domek się zapodział .
Jeśli Tibonek ma ogłoszenia to mogę wykupić dla Trampa .
Tylko mam prośbę Kalinko . Dzisiaj wyjeżdżam i wracam pod koniec tygodnia . Czy możesz zająć się tym tematem a ja zapłacę Trampowi za pakiet . Wycałuj i wyprzytulaj Tibonka i Trampa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Smyku']Tibonku powinieneś dupsie grzać pod kołderką , gdzie ten Twój domek się zapodział .
Jeśli Tibonek ma ogłoszenia to mogę wykupić dla Trampa .
Tylko mam prośbę Kalinko . Dzisiaj wyjeżdżam i wracam pod koniec tygodnia . Czy możesz zająć się tym tematem a ja zapłacę Trampowi za pakiet . Wycałuj i wyprzytulaj Tibonka i Trampa.[/QUOTE]



Ja właśnie wczoraj wróciłam, ale oczywiście zajmę się znalezieniam takowego bazarku i już z góry dziękuję ♥ ! :)

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki byłam dzisiaj u naszego super mena :) Pomagał mi w odśnieżaniu schrona ponieważ u nas jest śniegu po pas. Poznał nowe koleżanki i kolegów i świetnie się bawił. Zawsze kiedy Tibon jest wypuszczany z kojca leci na jedną stronę schrona potem na drógą i dopiero w tedy jest gotowy do zabawy. Jutro też go odwiedzam prosze zamawiać buziaki i przytulanki ;)! ♥

Link to comment
Share on other sites

Całuski zrealizowane. Po raz drugi zasypało nas pożądnie śniegiem i znowu moim zadaniem i Tibonka była pomoc w odśnieżaniu. Inne psiaki chodziły na spacery a on stał przy mnie i patrzył co robię. Taka to kochana nasza psineczka ;) Jednak po ciężkiej pracy należy sie odpoczynek. Dlatego właśnie wtedy za dzielną pracę nasz Tibuś poszedł na spacerek ;)

Cioteczki wyobrażacie sobie, że podczas kiedy mnie nie było w schronie 3 dni liczba naszych psiaków wzrosła o 6. W tej 6 jest kolejny fox terier. Nazywa się Tija i wygląda tak jak Tika która grzeje dookpe w swoim domku. Jeszcze nie miałam okazji jej poznać ale już niedługo to nastąpi ;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki byłam wczoraj w schronie i po raz pierwszy zobaczyłam Tije. Po prostu wypisz wymaluj Tika. Byłam z nią na spacerku i ładnie chodzi na smyczy. U Trampa wszystko dobrze, też z nim wyszlam. Powiem wam cioteczki że za nic nie chciał pobrudzić sobie łapek. I został jeszcze nasz Tibuś, zawsze radosny posłuszny i wierny. Mieszka sobie w kojcu z największą budą ponieważ takie podobają mu się najbardziej :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalina5648']NADESZŁA CHWILA NA KTÓRĄ WSZYSCY CZEKALIŚMY. MIAŁAM TELEFON W SPRAWIE TIBONKA. ANKIETA SUPER CZAS NA WIZYTE. ZNACIE CIOTEZKI MOŻE KOGOŚ Z WARSZAWY? Z ul. Aleja stanów zjednoczonych?[/QUOTE]

Kalinko, ja cały czas szukam... jedna osoba już mi odpadła, ale postaram się pomóc:)!!!
Dla Tibonka wszystko :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...