Jump to content
Dogomania

Fox Tibon - znalazł wspaniałe domy swoim przyjaciołom i sobie w końcu też!


kalina5648

Recommended Posts

Kochane cioteczki, wspaniałe wieści. Cioteczka Olena przepowadziła wizyte i wysrawiła pozytywną opinię. Bardzo się ciesze, państwo bardzo odpowiedzialni, gotowi na przyjazd naszego Tibonka. Dowiedziałam się że posłanie i zabawki już na niego czekają. To takie wspaniałe. Jestem przekonana, że Tibon ich pokocha od pierwszgo wejrzenia! Jutro pani kierownik skontaktuje się z panem od transportu i podam inf. Kiedy będę musiała się pożegnać z moim przystojniakiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, wszystko prawda, jestem juz po wizycie. Dawno nie robilam, więc mam nadzieje, ze ewentualne braki i trema zostaną mi przez Państwo wybaczone. Są młodzi, sympatyczni, bardzo mili. Okazalo sie, ze ankiete juz wypełniali, chociaz ja przyjechalam ze swoją;). Pytali mnie i o psiaka i o psy oglonie, widać ze na poważnie do tego podchodzą. Pan miał 3 psy, pani jeszcze nigdy. Szukają psiaka juz od grudnia, przejrzeli ok 200 ogłoszen, wiec nie jest to decyzja ot tak. Posłanko i zabawka juz czekają, jedzonko psiak bedzie mial jakie sobie zażyczy;). Państwo nie pracują po 8 godzin, tylko mają takie zawody ze Tibon rzadko będzie sam. Takze ja jestem bardzo zadowolona i mam nadzieje, ze juz szybko dojdzie do przyjazdu psa.

Link to comment
Share on other sites

Ależ CUDOWNE WIADOMOŚCI!!!!!!!!!!!!
Tibonku, pojedziesz do domku:):):)!!!!!!!
Jednak ja wciąż nie mogę się nadziwić, że taki CUD, jak Tibonek tak długo mieszkał w schronisku:shake:... na całe szczęście trafił do dobrego schroniska:)
Tibonku - za kilka dni zaczniesz nowe życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Oj cioteczki przepraszam bardzo już wszytko wyjaśniam :) Tibon opuści nas prawdopodobnie w poniedziałek albo wtorek ale w przyszłym tygodniku. Co do konkretnego dnia i godziny jeszcze wszystko będe uzgadniać ;) Zaraz dam znać przyszłym właścicielom :) Nie mogłam sie powstrzymać i powiedziałam Tibnkowi o tym, że jedzie do domu i że będzie najszczęśliwszym psiakiem na ziemi :) Możecie wierzyć lub nie, ale po tym jak to usłyszał stanął na tylnich łapkach i tak jakby się do mnie uśmiechnął ♥ Potem opowiedziałm mu wszystko ze szczegółami :) i siedzieliśmy sobie oboje na jego budzie i rozmawialiśmy ♥

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']A ja dopiero przeczytałam, że Dalabuszki to dawniej Gostyń! Hehe, a ja akurat mam psiaka od was! ale zbieg okoliczności!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/193276-Malutka-wspaniała-Sabcia-MA-REWELACYJNY-DOM[/URL]!!![/QUOTE]
No tak,Sabcię...Paula prowadziła watek...byłam tam też:razz:

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki STRASZNE WIEŚCI. Popsuł mi się wczoraj telefon. Próbowałam skontaktować się z państwem jednak mi się to nie udało. Dzwoniłam jakieś 10 razy jednak bez skutku. No nic pomyślałam, że oddzwonią bo zawsze tak było kiedy nie zdąrzyli oderać. Stwierdziłam, że nie ma się czym martwić, jednak popsuł mi się telefon wiec napisałam mejla, że pan jedzie jak da rade to już w sobote najpóźniej w poniedziałek, opisałam pięknie, że Tibon już na nich czeka. Weszłam dziś sprawdzić poczte i zobaczyłam odp.

Link to comment
Share on other sites

DROGA PANI KALINO
Wczoraj dostałem nieoczekiwaną propozycje pracy za granicą, którą po namyśle przyjąlem. Wiąże sie to z szybkim wyjazdem z kraju i podrõżami co jednoznacznie przekreśla nasze plany adopji Tibona . Bardzo nam przykro i smutno z tego powodu. Mimo, że nie widzieliśmy pieska bardzo go pokochaiśmy i nie moglismy sie go u nas doczekać. Pozdrawiamy serdecznie i przepraszamy rz jezcze za zamieszanie. Uściski dla Tibona, życzymy mu znalezienia cudownego domu


Jeszcze nic na to nie odpisalam, nie wiem kiedy będę w stanie to zrobić. Jest mi bardzo przykro cioteczki przepraszam was za to ze narobilam tyle szumu, przepraszam wszystkich, ktorzy sie w to zaangarzowali. Cioteczko Oleno bardzo przepraszam!! Najgorsze jest to, że obdarzylam tych ludzi ogromnym zaufaniem. Wierzylam w to, ze mój sen w koncu sie spełni. Cioteczki przepraszam! Nie mam pijęcia jak powiem. To Tibonkowi, nie będe w stanie spojrzec mu prosto w oczy. Cioteczki znikam na kilka dni aby to wszystko ogarnac. JESZCZE RAZ BARDZO PRZEPRASZAM, WIEM ŻE ZAWIODŁAM :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...