Jump to content
Dogomania

Fox Tibon - znalazł wspaniałe domy swoim przyjaciołom i sobie w końcu też!


kalina5648

Recommended Posts

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kalina5648']Wydaje mi się, że państwo bali sie to tak powiedzieć, prościej jest napisać. Uratował ich mój popsutu telefon.[/QUOTE]

Ale to troche nie fair, wczoraj zasypiałam z myślą, że są obrażeni, dzis tez o tym myślałam.
Ech, ja chyba mam pecha to tych wizyt, jak nie patologia, to osoba której potem psa odbieram, to jeszcze normalni ludzie ale którzy rezygnują...

Link to comment
Share on other sites

Kalinko, za co Ty przepraszasz????????
Niestety bywa i tak.... i tak lepiej, że wycofali się teraz, niż gdyby Tibcio musiał np wracać po jakimś czasie z powrotem do schronu.......... ech.......
To fakt, trzeba sprężyć siły i szukać Tibonkowi domku - musi się udać, bądźmy dobrej myśli!!!!!!!!!!!!
Kalinko, jak będziesz u Tibusia wymiziaj Go i wykochaj od nas wszystkich!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki dziekuje bardzo, za te miłe słowa to bardzo pomaga. Powiadomiłam panią i też bylo jej przykro, że się nie udało :( No trudno trzeba iść dalej, jak najszybciej trzeba szukac domku! DOBRE WIEŚCI SĄ TAKIE, ŻE TRAMP JEST JUŻ W NOWYM DOMU I JEST BARDZO SZCAĘŚLIWY <3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Phhase, na fotkach z dziećmi jest Tramp w swoim nowym domku, nie Tibonek... On biduś nadal samotny....[/QUOTE]
Nie doczytałam, że to Tramp. :shake: Zdziwiłam się trochę, że takie zdjęcia Tibonka mogłyby być z domku..
Wybaczcie. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Tak to Tramp już szczęśliwy :) W schronie do pokochania z fox terierów jest jeszcze nasz Tibuś i Tijka równie kochana. Obydwoje dogadują się między sobą i są kolegami :) Dziś byłam w schronisku i na życzenie wyściskałam i Tibonka i Tijkę. Strasznie nas zasypało i jest bardzo zimno, dlatego poubierałyśmy psiaki w ciepłe ubranka. Następnym razem postaram się porobić foteczki naszym pięknym milusińskim. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']To czekamy na fotki i ogloszenia robimy;)[/QUOTE]


Jestem własnie w schronisku :) Tibon i Tijka byli ze mną na spacerze :) Zaraz właśnie idziemy porobić zdjęcia. Psiaki wyściskane, wymiziane i wymęczone. Potem wstawię zdjęcia z sesji :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalina5648']Jestem własnie w schronisku :) Tibon i Tijka byli ze mną na spacerze :) Zaraz właśnie idziemy porobić zdjęcia. Psiaki wyściskane, wymiziane i wymęczone. Potem wstawię zdjęcia z sesji :D[/QUOTE]

No to czekamy z niecierpliwością na efekt sesji;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...