Jump to content
Dogomania

Fox Tibon - znalazł wspaniałe domy swoim przyjaciołom i sobie w końcu też!


kalina5648

Recommended Posts

[quote name='Smyku']No uwierzyć trudno , że takie piękne cuda bez domku .[/QUOTE]

Dokładnie tak, to aż NIEPRAWDOPODOBNE, że taaakie CUDA siedzą tyle czasu w schronie...

Kalinko, odnośne rozmiaru zdjęć...
Widzę, że ściągasz zdjęcia przez ImageShack... tam, w tej tabelce, jak zgrywasz zdjęcia możesz ustawić sobie "zmiana rozmiaru obrazu" - ustaw sobie 640x480 (dla pól wiadomości)...
Mam nadzieję, że pomogłam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

P[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5334/dsc0210rr.jpg[/IMG]
Przystojniak Tibon :)

I księżniczka Tijka :)

[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5900/dsc0192cc.jpg[/IMG]

UWAGA, UWAGA!
KOCHANE CIOTECZKI JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA PONIEWAŻ JUŻ NIEDŁUGO TIJKA OPUSZCZA NASZ SCHRON I JEDZIE DO RAJU! ZAMIESZKA W SKÓRZEWIE NIEDALEKO POZNANIA :) CZEKAŁAM, AŻ ODBĘDZIE SIĘ WIZYTA ABY PRZEKAZAĆ TĄ FANTASTYCZNA WIADOMOŚĆ. CIOTECZKA AGNIESZKA OD WIZYTY OPISAŁA TEN DOM TAK:
[COLOR=#ff0000]DOM MARZENIE!!!!!! [/COLOR][COLOR=#000000]NIC DODAĆ NIC UJĄĆ :) JESTEŚMY Z PANIĄ W STAŁYM KONTAKCIE PISZEMY MEJLE, SMS JEST PO PROSTU GENIALNIE. TIJKA OPUSZCZA NASZ 13 W ŚRODĘ, PONIEWAŻ BYŁA STERYLIZOWANA I MUSI JESZCZE ODCZEKAĆ PEWIEN OKRES PO ZABIEGU. NAJWAŻNIEJSZE, ŻE PAŃSTWO SĄ REWELACYJNI, JUŻ WSZYSTKO NA NIĄ CZEKA :) [/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8434/dsc0191gy.jpg[/IMG]

c.d
TIJA PO ZABIEGU CZUJE SIĘ BARDZO DOBRZE, APETYT DZIEWCZYNA MA :) NAJTRUDNIEJSZE W TYM WSZYSTKIM DLA MNIE TO BĘDZIE OCZYWIŚCIE POŻEGNANIE. JEDNAK NIE MAMY SIĘ CZYM MARTWIĆ. POWIEM SZCZERZE, ŻE TAKICH WSPANIAŁYCH LUDZI TO JESZCZE NIGDY NA SWOJEJ DRODZE NIE SPOTKAŁAM. WSZYTKO JEST JUŻ PRZYGOTOWANE POSŁANIE, MISECZKI NOWA SMYCZ OBROŻA PO PROSTU ALL INCLUSIVE :) MUSZĘ PRZEKAZAĆ TĄ WIEŚĆ TIBONKOWI. NA PEWNO BĘDZIE SIĘ CIESZYŁ Z SZCZĘŚCIA KOLEŻANKI. BĘDZIEMY DOSTAWAĆ ZDJĘCIA I RAZEM Z TIBONEK ODPISYWAĆ NA MEJLE ♥

Link to comment
Share on other sites

Tijka trafiła na prawdziwy raj na ziemi.Kalina, a powiedziałaś Państwu, że w naszym schronie czeka na nowy dom jeszcze jeden wspaniały terierek? Może akurat, jak zobaczą Tibonka, zmięknie im serduszko i pomyślą o adopcji jeszcze jednego psiaczka. W końcu Tibonek i Tijka tak dobrze się razem dogadują....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basieńka1997']Tijka trafiła na prawdziwy raj na ziemi.Kalina, a powiedziałaś Państwu, że w naszym schronie czeka na nowy dom jeszcze jeden wspaniały terierek? Może akurat, jak zobaczą Tibonka, zmięknie im serduszko i pomyślą o adopcji jeszcze jednego psiaczka. W końcu Tibonek i Tijka tak dobrze się razem dogadują....[/QUOTE]
To bardzo dobry pomysł Basiu!!! Jak Państwo tacy fajni, to może właśnie zmiękną Im serducha i żal będzie oddzielać Tijkę od Tibcia...
Oni nawet imiona mają podobne...

[quote name='kalina5648']Tak to prawda na Tijke szczęściare czeka prawdziwy raj, myślę że na Tibonka też kiedyś przyjdzie kolej, oby jak najszybciej ;-) Tak państwo wiedzą, że jest u nas Tibuś i z całego serduszka życzą mu jak najlepiej :smile: [/QUOTE]

Kalinka, moim zdaniem warto spróbować...
Może, jak Panstwo będą zabierali Tijkę, dobrze byłoby wyjść na pożegnanie z Tibonkiem???
Ej, marzy mi się............... ale może warto choć spróbować???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Trzymam kciuki za to, by szczescie usmiechnelo sie wreszcie do Tibonka.
Tak jak On usmiecha sie na swoim banerku :lol:[/QUOTE]

Tak, Tibonek jest uroczy... nie pojmuję, że nikt Go jeszcze nie pokochał:shake:...
Swego czasu wstawiłam Go nawet na foksie w potrzebie, ale odzewu - zero:placz:....

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki macie bardzo mocne arumenty jednak wiecie jak to jest. Adopcja psa to ogromna odpowiedzialność, a co dopiero dwóch. Co prawda Tibon jest już wykastrowany więc w razie jakiegoś odezwu w jego sprawie wystarczy ankieta, wizyta i do domku. Saruniu to bardzo dobry pomysł z tym odprowadzeniem może uda mi się porobić fotki przy pożegnaniu :)

Link to comment
Share on other sites

Kalina, masz całkowitą rację! Każdy powinien sobie zdawać sprawę, jak wielką bierze na siebie odpowiedzialność, adoptując psiaka. Jendak nie zmienia to faktu, że skakałaby z radości do samego nieba, gdyby Tijka i Tibon pojechały razem do domu. Na pewno świetnie by się razem czuły w swoim towarzystwie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Warto spróbować wiem to po sobie ;) Parę lat temu mieliśmy adoptować jednego jamnisia z Korabiewic ale jak przyjechaliśmy przyniesiono nam dwa mówiąc ,że one w schronisku zawsze chodzą razem nie sposób było się oprzeć :lol:[/QUOTE]

No widzisz Kalinka - jednak działa!!!!!!!!!!!!!!
I zobacz w banerek ile jamniorków tworzy Wspaniałą Jamniczą Rodzinkę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...