Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Ponieważ jak widzę Pani Krysia ma dużo starszych piesków, pozwoliłam sobie wysłać to.

[B]PRONATURE SENIOR ALL BREEDS 15kg[/B]


W tym miesiącu mogę tyle, a w następnym zobaczymy.

pozdrawiam

edit: i jeszcze 20 kg josery dla kotów. Może będą żarły.

Edited by Madie
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madie']Ponieważ jak widzę Pani Krysia ma dużo starszych piesków, pozwoliłam sobie wysłać to.

[B]PRONATURE SENIOR ALL BREEDS 15kg[/B]


W tym miesiącu mogę tyle, a w następnym zobaczymy.

pozdrawiam

edit: i jeszcze 20 kg josery dla kotów. Może będą żarły.[/QUOTE]
To bardzo dobre i drogie karmy .Dziękuje w jej imieniu !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']To bardzo dobre i drogie karmy .Dziękuje w jej imieniu !!!![/QUOTE]
Ja na pewno w swojej hurtowni kupiłabym taniej .WIęc jakby co podaj kiedyś co chcesz kupić ja sprwdzę cenę a Ty zapłącisz przelewem do hurtowni ,
JA płacę nawet 35 zł taniej na worku niż w internecie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madie']Ooookej. Bo ja też kupowałam u "swojego"sprzedawcy. Wysłałam PW, co by brzydko o kasie tu nie pisać. :)[/QUOTE]
Madie :) jesteś super dziewczyna :) wiem, że się powtarzam, ale jeszcze raz chciałam Ci podziękować za ten gest :) dzisiaj jest tyle tej biedy, wszyscy jesteśmy już wyżyłowani do granic możliwości...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Madie :) jesteś super dziewczyna :) wiem, że się powtarzam, ale jeszcze raz chciałam Ci podziękować za ten gest :) dzisiaj jest tyle tej biedy, wszyscy jesteśmy już wyżyłowani do granic możliwości...[/QUOTE]

Jak myślicie,Krystyna uszczknęłaby trochę kociej karmy dla bezdomnych kotów Dory1020 ? 14kg to bardzo dużo,a Magda (czyli Dora1020) jedzie na długach i naprawdę nie ma z czego pozapłacać, czy tym bardziej dołożyć i kupić. Handzia,poprosiłabyś Kryśkę? Ona sama o to nie poprosi.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Krystyny, kiedy dowiedziała się, że ktoś kupił dla niej karmę, po prostu się rozpłakała...Mówiła, że ta karma uratowała jej życie na jakiś czas...Jest teraz w takim dołku, że ciężko to opowiedzieć....Stara się o otrzymanie emerytury, ale nasz "kochany" ZUS rzuca jej ciągle kłody pod nogi...Prosiła, żeby bardzo podziękować Madie, dobrej duszy :)
14 kg karmy to nie jest tak dużo w przypadku Krystyny, przecież ona ma tyle zwierząt do wykarmienia, a nie ma nawet złotówki dochodu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dzwoniłam do Krystyny, kiedy dowiedziała się, że ktoś kupił dla niej karmę, po prostu się rozpłakała...Mówiła, że ta karma uratowała jej życie na jakiś czas...Jest teraz w takim dołku, że ciężko to opowiedzieć....Stara się o otrzymanie emerytury, ale nasz "kochany" ZUS rzuca jej ciągle kłody pod nogi...Prosiła, żeby bardzo podziękować Madie, dobrej duszy :)
14 kg karmy to nie jest tak dużo w przypadku Krystyny, przecież ona ma tyle zwierząt do wykarmienia, a nie ma nawet złotówki dochodu....[/QUOTE]

Oczywiście handzia,wiemy w jakiej jest sytuacji,nikt tego lepiej nie wie niż my.Madie napisała,że wysłała 20kg a nie 14,więc pomyślałam,że to sporo, i że dla Dory też by wystarczyło,która też nie ma złotówki dochodu nie z własnej winy...
To był taki spontaniczny mój wpis,nie przemyślany,ale na szczęście dzięki Madie chyba jest o wiele lepsze rozwiązanie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Troche zaniedbalam ten watek,przez wlasne problemy.
Nie wiem jak ze stalymi deklaracjami od[B] Livki[/B] i Elypsy?[/QUOTE]

Jestem i przesłałam kaskę - powinna już być na koncie bo to ten sam bank ;)
Nie obiecuję, że będzie to wpłata stała, ale w miarę możliwości postaram się aby tak było :)

Życzę ogromu sił dla Pani Krystyny i wszystkich tych, którzy w tak namacalny sposób jej pomagają :loveu:
Powodzenia !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madie']Oooo takie informacje lubię:) Ala123, ślę PW:)[/QUOTE]

Przeczytałam pw:lol:.Dziękujemy bardzo w imieniu Dory1020:loveu:.
Informuję wszystkich,że Madie w poniedziałek wyśle 20kg karmy dla kotów Dory1020!!!
DZIĘKI WIELKIE KOCHANA MADIE!!!

Edited by ala123
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Jestem i przesłałam kaskę - powinna już być na koncie bo to ten sam bank ;)
Nie obiecuję, że będzie to wpłata stała, ale w miarę możliwości postaram się aby tak było :)

Życzę ogromu sił dla Pani Krystyny i wszystkich tych, którzy w tak namacalny sposób jej pomagają :loveu:
Powodzenia !!![/QUOTE]

Zajrzałam na konto, 50 zł jest od Ciebie :) bardzo dziękuję w imieniu Krystyny :)

Link to comment
Share on other sites

Piszę tu bo wątek Flaperka jest troche zapomniany- zamówiłam mu pakiet tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250878-30-i-50-og%C5%82osze%C5%84-na-hotelik-Majki-i-Kory-do-07-03-2014-do-21-00?p=21884539#post21884539[/url] post 119-ale moze cioś uzupełnić[kastracja, stosunek do innych zwierząt] no i na jakie województwo..-moze inne zdjecie-ja przekopiowałam z ątku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...