Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='handzia']Poszla na konto podane w pierwszym poście? Jeśli tak to kiedy i jaka kwota, to zaraz sprawdzę. Może przeoczylam?...[/QUOTE]

chyba tak, Elypsa od wielu miesięcy wpłaca stałą deklarację 25zł, w rozliczeniach widzę jej wpłatę do grudnia, a wiem, że wpłaca co miesiąc bo ma stałe zlecenie, teraz się dopytuje czy są jej wszystkie wpłaty, na dogo bardzo rzadko bywa, mam z nią kontak mailowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']na moje konto nie wpływa na pewno, teraz przejrzałam dokładnie. Pewnie idzie na konto Krystyny bezpośrednio. Zaraz zapytam.[/QUOTE]

znalazłam, że wcześniej Mari23 podawała wpłaty od Elypsy, brakuje też widzę jej wpłaty z listopada
czy Elypsa ma zmienić konto do wpłat dla p. Krystyny na Twoje Handzia?

Link to comment
Share on other sites

Zapytam Marysi o te wpłaty, może na drugim wątku wcześniej potwierdzała?
Może być na moje konto, bo Marysia, żeby sprawdzić musi chodzić specjalnie do banku. Mi jest łatwiej sprawdzić w domu na bieżąco, potwierdzić na wątku i od razu przesłać do Krystyny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Zapytam Marysi o te wpłaty, może na drugim wątku wcześniej potwierdzała?
Może być na moje konto, bo Marysia, żeby sprawdzić musi chodzić specjalnie do banku. Mi jest łatwiej sprawdzić w domu na bieżąco, potwierdzić na wątku i od razu przesłać do Krystyny :)[/QUOTE]


to nie problem, do banku i tak chodzę, bo sprawdzam wpłaty na psiaki i zanoszę przelewy :)
ale ta wplata dla zwierzaków Krystyny jest jedyna i dlatego pewnie zapominam o jej wpisaniu na wątku
wpłaty po 25 złotych są co miesiąc i ostatnia wpłynęła 31 marca.
tamten rok podałam, a od początku 2014 wpłynęło:

25,- Elypsa (29.01.)
25,- Elypsa (27.02.)
25,- Elypsa (31.03.)

pieniązki sa i czekaja na dyspozycje :)
oczywiście nie mam nic przeciw zmianie konta do wplat na konto handzi lub inne, ale może też zostać to - żaden to dla mnie problem :)

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']to nie problem, do banku i tak chodzę, bo sprawdzam wpłaty na psiaki i zanoszę przelewy :)
ale ta wplata dla zwierzaków Krystyny jest jedyna i dlatego pewnie zapominam o jej wpisaniu na wątku
wpłaty po 25 złotych są co miesiąc i ostatnia wpłynęła 31 marca.
tamten rok podałam, a od początku 2014 wpłynęło:

25,- Elypsa (29.01.)
25,- Elypsa (27.02.)
25,- Elypsa (31.03.)

pieniązki sa i czekaja na dyspozycje :)
oczywiście nie mam nic przeciw zmianie konta do wplat na konto handzi lub inne, ale może też zostać to - żaden to dla mnie problem :)[/QUOTE]

Mari dziękuję za potwierdzenie wpłat :)

Link to comment
Share on other sites

Chrystus Zmartwychwstał!!!
W ten wielkanocny poranek chciałabym Wam wszystkim z całego serca życzyć zdrowia i radości, wiele sił i wytrwałości w tym, co dobrem zwie się - niech radość Wielkanocy pozostanie w Waszych rodzinach na długie, szare, trudne dni!!!
[SIZE=5][COLOR=#ff0000]Radosnego Alleluja !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='DORA1020']Mari ,czy moge podac Twoje konto do wplat dla Krystyny?
Bo handzia juz nie moze udostepniac swojego,dlatego tez musze usunac jej konto z 1 postu.[/QUOTE]
Madziu, to już nieaktualne :) Może zostać jak jest ;) Damy radę.

Ps. gdyby pieniądze wpływały na SHA, potrzebne byłyby faktury na wszystko.
Krystyna była teraz u weta ze swoimi psami, na koncie SHA jest właśnie 100 zł od Elypsy :), przeznaczymy je na opłacenie tego rachunku.
Tam jest oczywiście więcej, ale choć część będzie zapłacona.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='handzia']Madziu, to już nieaktualne :) Może zostać jak jest ;) Damy radę.

Ps. gdyby pieniądze wpływały na SHA, potrzebne byłyby faktury na wszystko.
Krystyna była teraz u weta ze swoimi psami, na koncie SHA jest właśnie 100 zł od Elypsy :), przeznaczymy je na opłacenie tego rachunku.
Tam jest oczywiście więcej, ale choć część będzie zapłacona.[/QUOTE]

jest już 125 złotych, bo wpłynęło za maj od Elypsy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Handzia,wpłaćmy te pieniądze na poczet długu w Canisie;jest już ponad 200zł,nie wiem ile dokładnie.Będę tam jutro,mogę wpłacić.[/QUOTE]
Alinko, oczywiście, masz rację. Prześlę na Twoje konto i zapłać, jeśli możesz :) To najważniejsze, że nie będzie długu i Krystyna będzie mogla dalej leczyć swoje zwierzaki :)

Ps. poproś rachunek na 125 zł na SHA, a resztę dopłać gotówką, którą ja Ci prześlę, wystarczy paragon, żeby tu przedstawić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Alinko, oczywiście, masz rację. Prześlę na Twoje konto i zapłać, jeśli możesz :) To najważniejsze, że nie będzie długu i Krystyna będzie mogla dalej leczyć swoje zwierzaki :)

Ps. poproś rachunek na 125 zł na SHA, a resztę dopłać gotówką, którą ja Ci prześlę, wystarczy paragon, żeby tu przedstawić :)[/QUOTE]

To ja może jutro wpłacę 50zł od Livki na paragon,a fakturę na SHA może niech Kryśka weźmie sama przy najbliższej okazji? Na pewno będzie tam niebawem.

Link to comment
Share on other sites

Alu, jak będziesz miała ten paragon, to prześlij mi zdjęcie na maila, albo wstaw tutaj, jak Ci wygodniej :)

Ps. ala wysłała mi paragon, wstawiam :) dzięki Livka i ala123 oczywiście :)


[URL="https://imageshack.com/i/neb4ycj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/842/b4yc.jpg[/IMG][/URL]

Edited by handzia
uzupełnienie
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzisiaj wpłynęło 100 zł od Dawida T. z Polkowic :) Dziękujemy bardzo :loveu:
Przekazuję niezwłocznie Pani Krystynie te pieniądze.

ps. Ostatnio trochę wątek ucichł, ale z tego co wiem, to Pani Krystyna nadal działa. Ja akurat już z nią nie jeżdżę na interwencje, ale jeździ funia i kudlataja. Może w wolnej chwili napiszą coś o tych sprawach. Wiem, że jest tego multum, nie sposób spisać...:(

Link to comment
Share on other sites

Krystyna działa niezłomnie i bez przerwy .
No jest tego trochę ...opiszę więcej koło weekendu .Powiem tylko , ze są kolejne zwierzeta na głowie .Są to psy z kolejnych interwencji .
Kudlata ma zdjęcia a ja opiszę bo sprawa pilna ,
Na cito dom dla zagłodzonej suni i dwóch jej szczeniaczków około 4 tyg.do tego jej roczny synek z poprzedniego miotu i koteczka .Wszystkie zwierzeta s a w Nieliszu .
Porzucona suka pod lasem
Mały kotek
Dwa dzikie szczeniaki z poprzedniej interwencji .
i kilka innych .
Mamy też olbrzymią satysfakcję bo wspólnymi siłami udała się rzecz niemozliwa ...poszła do domku Cudnego sunia uwięziona 5 lat na działce obitej wkolo płytami i deskami ...
Nie mam dzisiaj czasu ,ale obiecuje ze napisze więcej niedługo .

Link to comment
Share on other sites

W maju wpłynęło do mnie 50 zł od Livki (pisałam o tym w poście 1362). Przesłałam je ali123, ona zapłaciła część długu w lecznicy Canis (paragon w poście 136 ). 25 zł wpłynęło od Elypsy w maju na konto SHA. Te pieniądze też miały być przeznaczone na uregulowanie rachunku w lecznicy. Więcej wpłat nie miałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...