Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Mondy i Tina. Juz razem biegają... Nie mnie oceniać decyzję wlascicieli. Do dziś mam wątpliwości co do formy leczenia Doriana i czy nie należało jechać do innego weta. Gdyby nie ten długi weekend sierpniowy...  Potem pojawił się Mondy. Na krótkie niespełna 2 lata. I ta decyzja o odejściu. Trudna i również pozostała wątpliwość czy to już?  A moze jeszcze nie dzis? W naszych sercach pozostaną na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Muffin znow zapalenie kolejnego pazura-boje sie zeby znow nie byl to rak plaskonablonkowy, bo kolejny paluch do amputacji. Nuczka ma sie spuper, spi z kotami w jednym lozku i nawet cos chyba sie niedlugo zabawa z nimi zacznie, bo juz jakies wczoraj przysiadania na lapach byly. Rzadzi wszystkimi psami i naszymi sercami. Spotkalyscie sie z takim jakby kaszlem, czy dusznoscia u psow? pies jakby cos powachal a potem przechodzi i caly dzien sie nie powtarza. Najpierw nasz jeden mial takie objawy ale teraz widze ze to chyba zakazne

Link to comment
Share on other sites

To moze byc kaszel kenelowy. Okropieństwo jak psiak jest nieszczepiony. U mnie Idefix przywlekł  ze schronu... lekko kaszlał najpierw a później odksztuszał normalnie białą piane i jakby nią wymiotował... okropieństwo. Tazzman szczepiony i też lekkie objawy miał. U idefixa na poczatku sporadycznie później z coraz większą częstotliwością tak jakby własnie kaszlał. A później ta piana bleh :/

Link to comment
Share on other sites

Pamięci LUNY ['] 23.06.2016 r. 
Śmiało mogę napisać, że to Ty odmieniłaś moje życie, moje i wielu pokrzywdzonych psów, którym udało nam się pomóc. 
Kupiłam Cię w miejscu chyba najgorszym z możliwych - z pseudohodowli - bo 14 lat temu nie miałam pojęcia, że coś tak potwornego istnieje, bo po co mi papier, a pies miał być taki, żeby nie uczulał, bo mam alergię. Pojawiłaś się Ty - Luna, maleńka kuleczka - powinnam napisać, maleńka pachnąca kuleczka, ale nie pachniałaś szczeniaczkiem - musiałam Cię od razu kąpać. Potem rozpowszechnił się internet, trafiłam na forum o psach i ... otworzyłam oczy. Dowiedziałam się o tym, że jest tak wiele psów w potrzebie, że pieski takie jak Ty, rodzą się w strasznych warunkach i ogromnym kosztem psich matek... i tak się to wszystko zaczęło Sznaucery w Potrzebie - dzięki Tobie Luna. Wszystkie psy, którym pomogłam, zawdzięczają to Tobie właśnie, bo Ty otworzyłaś mi oczy i umysł. 
Wychowując Cię, popełniłam całe mnóstwo błędów - tak bardzo mi przykro, uczyłam się razem z Tobą, ale kochałam najbardziej na świecie i nadal kocham nad życie. Odeszłaś, ale zostaniesz ze mną na zawsze, w sercu. Dziękuję Ci... śpij już spokojnie maleńka i czekaj tam na mnie, chciałabym wierzyć, że jeszcze się spotkamy... 
Moja mała SSmanko, terrorystko najdroższa, nie wiem jak dam radę przez to przejść, na pewno pomogą mi one - te, które zawdzięczają Ci życie i które zostały ze mną, żeby wspierać i nie dać się pogrążyć w smutku... kocham na zawsze...

 

DSC_2050.jpg

Link to comment
Share on other sites

jest beznadziejnie... i jeszcze długo będzie :( chodzę i płaczę, nie mogę się pogodzić z tym bo jeszcze rano byłam z nią na badaniu serca, echo dało mi dużą nadzieję, że operacja usunięcia oka się uda - miała ja mieć w piątek :( a wieczorem pogorszenie takie, że nie mam siły o tym mówić :( to musiał być ten nowotwór z tarczycy - jakieś przerzuty, ja ostatnie tygodnie byłam jak w amoku z nią - tak strasznie wierzyłam, że się uda jeszcze ją uratować - ba - ja nie brałam pod uwagę zupełnie opcji, że się może nie udać, dopiero czwartek wieczór mnie obudził z tego amoku... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...