Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Zoran chyba nie wie ,że brakuje mu łapy. Fajne psicho. A Zorro ( to imię ma chyba na przekór ) wygląda jakby miał bielactwo. Fajny maluch.

Sonię można schrupać w całości. W

Wraca mi miłość do sznupciów.

Link to comment
Share on other sites

a przy bielactwie są wyłysienia? 

Sonia tak - jest niesamowicie słodka - charakterek ma, bo nie daje przy sobie robić wszystkiego - oczywiście czesanie jest problemem, ale np z dziećmi bardzo fajnie się dogaduje, no i w ogóle mnie takie maleńkie bardzo rozczulają, a jak zobaczyłam, że ona taka minimini jak moja Piździuszka to już całkiem można postradać rozum ;)

 

Jutro przyjeżdża do mnie niewidomy Amiś - opiszę jego historię wtedy... 

12366934_1167205593309433_524669009_n.jpg

12970114_1245877515442240_1158701886_o.jpg

 

no i kurcze więcej zdjęć nie mogę dodać - WATACHA wyskakuje mi bład dodawania 200 :o tak jak Tobie aaaa 

 

Link to comment
Share on other sites

teraz obejrzałam zdjęcia Zorruszka z czasu zabrania ze schroniska - i teraz i jemu się ta skóra pigmentuje - goi się - to różowe to blizna 

na początku - jeszcze strupki były

13320812_1194962433870871_6110570798167588276_o.jpg

 

i teraz 

DSC_4791.jpg

 

uf udało się dodać, to może jakiegoś rodzaju zdjeć się nie da?

Link to comment
Share on other sites

Domek jest zdecydowany, sprawdzony, czekamy tylko aż wrócą z urlopu :) 

 

Przyjechał Amiś - bardzo fajny psiaczek, spokojny póki co, psiaki nasze bardzo fajnie go przyjęły - jestem z nich dumna jak nie wiem co :D13781740_1239187602781045_8823245245459885163_n.jpg

 

Byłyśmy też z Ulą z Zorrem na badaniu serca i wepchałyśmy się do okulistki na wizytę kontrolną bo oczko znowu się ślimaczy, dostał krople, ropa z noska jest od zębów :( straszne ma... echo wyszło ładnie, można robić zabieg - w przyszłym tygodniu robimy zęby bo to go na pewno boli i jak się ud to jajka od razu, a 17 sierpnia oczko.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

No wieści o psiaczkach dobre :)

Pamiętam jamniczkę Bunię co była w DT u moich rodziców (bozz ile to już lat...). Jej  oczka ropiały od chorych zębów - przetoki ropne miała. Masakra ale po zrobieniu porządków w pysiu ok.

Kciukamy za Zorro by poszło wsio ok. :)

Sonia słodziak :) Reszta wiadomo też kofffane psiurki :)

 

Link to comment
Share on other sites

Amisia ostrzygłam, głowa nożyczkami bo bardzo się bał i walczył, wiec nie chciałam mu dokładać... martwi mnie bo tak jak go obserwuję to on coś ma nie tak chyba z głową - może pourazowo jakoś... czasem drży, czasem tak zadziera główkę do góry na chwilkę, jest zupełnie innym psem w domu i na dworze - w domu nie ma psa - spokojny, na dworze się ożywia, robi się wesoły i bardziej kontaktowy - ale jak go dałam na taras, tam mamy trochę trawy (o ile to mozna jeszcze trawa nazwać), to pobył chwilę i przyszedł do domu; jutro okulista, potem zobaczymy, zrobię mu badanie krwi

Amiś i Koka

13718566_1240025209363951_8433137561480956619_n.jpg

 

13718626_1239911379375334_1409546021479659865_n.jpg

13781815_1239905659375906_8270142126571019832_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

No i niestety okulistka wysyła nas z Amisiem do neurologa tak jak myślałam :( kurde mol... jadę po weekendzie (jak tylko dostanę jego wyniki krwi) do Tychów do Doktor Olender z nim i z Tigą i jak powie, że potrzebuje któryś z nich rezonansu to umówimy ten Wrocław; jak będę musiała jechać do Wro z obojgiem to mam wielka nadzieję, że mi ktoś pomoże :( do Tychów pojedzie ze mną Jarek, ale do Wrocławia to już nie będzie mógł na tak długo

 

Link to comment
Share on other sites

aaa no i bardzo dziękuję POKER za wpłatę bazarkową 185 zł <3 bardzo, bardzo <3 strasznie dużo mamy wydatków teraz :( badania serduszka i oczu dziadka Zorro w środę 290 zł, dziś Amiś też tyle - badania oczu i krwi z tarczycą (wynika chyba dopiero po weekendzie tej tarczycy bo to wysyłają)... koszmarnie dużo, a jak pomyślę o kosztach neurologa... rezonansu, albo jak się okaże że można oczko Amisiowi naprawić, aaaaaaaaa - tylko spokój może nas uratować

 

 

Link to comment
Share on other sites

Monia czytamy.

ALT to jak już zapewne wiesz w to wątroba.

Jak przyjedziesz to pewnie się spotkamy,tylko ja teraz nie w każdy dzień mogę.Nie wiem jak Marako.

Myślę,że jakoś się zorganizujemy i nie zostaniesz sama.

Link to comment
Share on other sites

Ja takie coś znalazłam u ludziów, ale to chyba nie ma znaczenia

Obniżone wartości poziomu ALTwystępują m.in. w zakażeniu układu moczowo-płciowego lub w niedoborze witaminy B6 (fosforanu pirydoksalu) np. w niedożywieniu.

Link to comment
Share on other sites

a no to może o niedożywienie chodzi bo on chudzieńki jest, nie wiem czemu nie przytył tyle czasu co był u tej baby, nie wiem czym go karmiła, u nas ma wielki apetyt i mam nadzieję, że szybko nabierze ciałka, jest kochanym psiakiem, ktoś go skrzywdził, on się dopiero chyba uczy być niewidomym. Zupełnie bez porównania do tego jak np Ircia się zachowuje - ona bez lęku zasuwa do przodu, a Amiś nie - on się boi, bada. Nie wiem jak mozna było mówić, że on nie spełnił oczekiwań bo nie jest wesoły jak poprzednia psinka - bo jest smutny i pani nie może na niego patrzeć bo jej przykro :o nosz qrwa... jego wystarczy zachęcić, pogadać, pogłasiać, położyć się na podłodze i on się cieszy, ale kurde jak się oczekuje tylko, że pies będzie wdzięczny, ze będzie taki jak poprzedni... ech ludzie ludzie... straszne

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...