Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

zyty p/a w Warszawie w dzielnicy Praga Południe. Pilne....

Dla naszej nowej podopiecznej- Laleczki. Wczoraj dotarła do nas ( do mnie na DT) a dzisiaj juz jest chętny domek. Może jechać do niego jak dobrze pójdzie juz w niedziele. Ale wizyta aaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no nie wiem jeszcze czy możliwe że pojedzie w niedzielę - ja mam dzisiaj taki młyn psi, że głowa mała - nic jeszcze w pracy nia zrobiłam :shock: bo cały czas na telefonie wiszę - właśnie Agent ma odwiedziny :mdleje:[/QUOTE]

aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! może może może

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no nie wiem jeszcze czy możliwe że pojedzie w niedzielę - ja mam dzisiaj taki młyn psi, że głowa mała - nic jeszcze w pracy nia zrobiłam :shock: bo cały czas na telefonie wiszę - właśnie Agent ma odwiedziny :mdleje:[/QUOTE]

Czyli coś się dzieje :)? Monika zgubiłam Twój wątek :(.Chciałam skasować coś innego, a strona się przesunęła i klikło mi chyba na niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/10925-Sznupkowy-Oddzia%C5%82-Psychiatryczny-vs-Geriatria-i-koty-no-i-ja?p=22134459#post22134459"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/10925-Sznupkowy-Oddział-Psychiatryczny-vs-Geriatria-i-koty-no-i-ja?p=22134459#post22134459[/URL][/QUOTE]


:Rose::calus::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

no kurcze ja siedzę jak na szpilkach...

a tymczasem...

PILNE!!!! SZUKAMY POMOCY dla sznaucera olbrzyma - złapany wczoraj w okolicach Radomia przez Pania Kasię ze schroniska. pies wystraszony, w łapie miał wbity od dawna drut - przeszedł operację, drut usunięto. Łapa na RTG wygląda prawie dobrze - palce trochę zniekształcone przez ten drut. Musiał bardzo cierpieć. Pies od ponad roku koczował we wsi, przeganiany przez mieszkańców, pomieszkiwał pod domem jakiegoś pijaczka, nie dawał się złapać, podejść do siebie - taki dzikus skrzywdzony.
Poszukiwany dom stały lub tymczasowy, ten pies potrzebuje czasu żeby zaufać ludziom na nowo. Ma około 8 lat. teraz przebywa w lecznicy w Radomiu, ale musi ją opuścić.
[IMG]https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10250066_772155082816102_2372789099628064866_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Już 4 doby minęły. Rana wygląda dobrze (w niedzielę miała zmianę opatrunku u weta). Nawet w niedzielę zaczęła stawać na tej łapie. Ale już wczoraj przestała i chodzi na trzech. W środę jadę do kontroli i zobaczymy.
India nas opuści w tym tygodniu, chyba się zapłaczę. Robiłam jej dziś rtg zębów (czy wyjdą po tym złamaniu kości jarzmowej). Wszystkie piękne i duże już się pchają do wychodzenia. Guz zmalał, prawie nie do wyczucia. Chciałam się upewnić, czy będzie wystawowa, bo chyba niezły domek jej się trafił, ale z ambicjami do pokazywania na wystawach. (będzie kochaną jedynaczką, trochę szkoda, ale lepiej niż jedną z 10 w kojcu, bo i takie miałam osoby chętne, po opisie, że jest ładna). Nawet robiłam jej próbę reakcji na strzały (mąż strzelił, jak sikała i nawet nie raczyła przerwać, tylko się obejrzała, co to za hałas). Dziewczyna jest bombowa, odważna i przebojowa. Ale też uwielbia się przytulać. Szkoda, że nie mamy czasu na zajęcie się nią - lepiej będzie miała u kogoś innego, niż u nas i to jest główny powód, że nie zatrzymujemy jej. No i z tymczasów musiałabym zrezygnować, a tego nie chciałabym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Już 4 doby minęły. Rana wygląda dobrze (w niedzielę miała zmianę opatrunku u weta). Nawet w niedzielę zaczęła stawać na tej łapie. Ale już wczoraj przestała i chodzi na trzech. W środę jadę do kontroli i zobaczymy.
India nas opuści w tym tygodniu, chyba się zapłaczę. Robiłam jej dziś rtg zębów (czy wyjdą po tym złamaniu kości jarzmowej). Wszystkie piękne i duże już się pchają do wychodzenia. Guz zmalał, prawie nie do wyczucia. Chciałam się upewnić, czy będzie wystawowa, bo chyba niezły domek jej się trafił, ale z ambicjami do pokazywania na wystawach. (będzie kochaną jedynaczką, trochę szkoda, ale lepiej niż jedną z 10 w kojcu, bo i takie miałam osoby chętne, po opisie, że jest ładna). Nawet robiłam jej próbę reakcji na strzały (mąż strzelił, jak sikała i nawet nie raczyła przerwać, tylko się obejrzała, co to za hałas). Dziewczyna jest bombowa, odważna i przebojowa. Ale też uwielbia się przytulać. Szkoda, że nie mamy czasu na zajęcie się nią - lepiej będzie miała u kogoś innego, niż u nas i to jest główny powód, że nie zatrzymujemy jej. No i z tymczasów musiałabym zrezygnować, a tego nie chciałabym.[/QUOTE]

ojejku Grace bidulo - niech tam już będzie dobrze z łapką!!! i za super dom Indii trzymam :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Marako dziś mnie olśniło skąd Twój nick się wział :B-fly:[/QUOTE]

:roflt:


Agent niestety nic z tego - rodzina fajna, ale on zbyt nieokrzesany i niewychowany dla nich - nie podołaliby. Jednak musi pobyć u Aśki i się ogarnąć, miesiące w hotelu zmarnowane kompletnie :shake: on nie umie nic :shake: Aśka mówi, że nawet na imię nie reaguje za specjalnie... a do tego musiał być pogryziony bo ma ślady i strupy - strupy nie mogą być ze schroniska bo to by musiałby być jakieś długotrwającestrupymutanty :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...