Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Mam bardzo dużo czasu przed pracą. Tak dużo, że nie wiem co z tym czasem robić... Tym bardziej, że Pepsi płacze w nocy, drapie się, cuduje i daje mi się cudnie wyspać. Jestem wypoczęta, zwarta i gotowa . A teraz gotuję obiad po spacerze po podwórku bo Pepsi NIE chciała sama wyjść. Jeszcze muszę TZtowi coś wykonać na kompie, sprać plamy na dywanie z dwóch cieczkujących i wybawić Zdzore. A o 11:30 już muszę głowę myć bo przed 13-tą wychodzę z domu. Normalnie czasu mam....

Link to comment
Share on other sites

Obie mają cieczke i obie się wąchają co chwile. Pozytyw jest taki, że przynajmniej zostanie wystarylizowana na pewniaka że jest taka potrzeba ;)
Z drugiej strony nawet nie mogę z nią iść zobaczyć jak reaguje na ruch uliczny bo zaraz stado burków się zbiegnie. Zira nie pachnie wcale dla nas, ale Pepsi czuć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']

I co to "mysi zapach" ? Sprecyzuj o co chodzi ;)[/QUOTE]
Gdy pies ma świerzb czuć od niego myszami. Jak się wchodzi do starej stodoły czasami można poczuć. Bardzo charakterystyczny zapach ale nie umiem go opisać. Qpa od psa z parwowirozą też ma bardzo charakterystyczny zapach. Jak pies śmierdzi myszami to na 99% ma świerzba, w drugą stronę to nie działa tzn jak nie czuć myszami tzn że świerzba nie ma. Chyba trochę to zagmatwałam :p

Szaman ma się nieźle. Niestety przez imię (jak to Szaman) zaczął troszkę śpiewać i zawodzić, mam nadzieję, że się nie rozkręci. Do psów super, za mną zaczął łazić ale nie jest wylewny. Jak mu wyciągałam wenflon i odklejałam plaster z łapy, bez kagańca jedynie troszeczkę skomlał jakby prosił żeby mu krzywdy nie robić, (już widzę jak po przeczytaniu tego o skomleniu, Monika w ekstazie krzyczy, kocham, kocham tego psa:lol:) Ma obszerną budę przed nią olbrzymie legowisko, na którym leży i się wygrzewa w słoneczku. Sam się nie oddala od kojca. Apetyt dopisuje. Myślę też, że nie jest taki bardzo stary, oczy ma bardzo żywe, troszkę kuleje i sztywno chodzi, ale do karmy potrafi stanąć na dwóch łapach żeby się do niej dobrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']jak czuć glonem to znazy ze mokry jest :P od brokata śmierdzi właśnie szuwarkami... bo wróciliśmy z nad jeziora :)[/QUOTE]

nie nie idefix ewidentnie glonem takim znad morza wali jak jest mokry :lol: nie mokrym psem tylko glonem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Glonem to nie wiem, ale mysi zapach jest charakterystyczny dla świerzba. Malawaszka była u mnie dzisiaj zrobić foty nowemu i nie rozumiem dlaczego jeszcze ich tutaj nie ma.[/QUOTE]

Siedzi , ogląda i się sama nimi zachwyca:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...