Jump to content
Dogomania

Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds


ifka

Recommended Posts

[quote name='DONnka']Obiecane wydarzenie na fb
[URL="http://www.facebook.com/events/355837291159222/"]http://www.facebook.com/events/355837291159222/
[/URL]
Udostępniajcie i zapraszajcie znajomych
Czyje konto mam podawać, gdyby byli chętni do wpłat ???[/QUOTE]
Donka Tobie tez dziękujemy za pomoc. Ja nie mam konta na fb ( z wyboru), ale rozpowiadam tym co maja aby zaglądali.
Ja myślę, ze konto do wpłat powinno byc Ifki, ona zajrzy tu jutro i poda. Jak ktoś będzie chciał wpłacać to dawajcie mu inf, żeby zaczekał do środy.
Albo może Kuna zgodziłaby się podać bezpośrednio swoje. Nie wiem dokładnie jakie Kuna ma zasady, ale mogę się dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hotel u Kuny jest absolutnie bardzo dobrym miejscem i cieszę się że ma akurat wolne miejsce:) ( u Gajowej też jest ok:) )
Rozumiem obawy ifki ,wiem od niej że trawi całą ta sytuację ,bardzo chce pomóc Zojce,mocno jej zapada w serce mówi że jest taka kochana że tak bardzo się cieszy jak ifka pojawia się na posesji. ifka bardzo obawia się czy da radę i czy nie zostanie za jakiś czas sama.W związku z brakiem stałego dostępu do netu nie będzie też w stanie dozbierać kaski np.robiąc bazarki.
Z drugiej jednak strony przerażająca jest myśl jak Zojka miałby zostać na posesji w zimne dni ifka rowerem na karmienie nie dojedzie,potrzebna by było ciepła buda,ale to i tak nie zmieni faktu że posesja jest nie ogrodzona i pewnie Zojka przy braku regularnego jedzenia oddalała by się w jego poszukiwaniu:(

ja ze swojej strony deklaruję 20 zł miesięczne na dzień dzisiejszy na najbliższe 3-mce.

Link to comment
Share on other sites

Ewa36 dorzuci coś jednorazowo. Ja do stałej deklaracji ( 20zł ) dorzucam jeszcze jednorazowo 20zł. Fb się kręci jak widziałam. Może jakoś damy radę.
U nas dziś drugi dzień leje ( bez przerwy ). Mam nadzieję ze Zojka wiedziona instynktem przeniosła sie z małą na jakiś suchy skrawek ziemi w stodole. Jeśli taki skrawek jest. Ifka dziś tam pojedzie po pracy to zobaczy.

Link to comment
Share on other sites

Dostałem taką oto wiadomość-"

[LIST]
[*][COLOR=#ff0000]Panie Bogdanie, szukam owczarka niemieckiego dla znajomej. Zmarła jej sunia i chce pieska. Warunki podwórko ogrodzone, kojec i dzieci w wieku szkoly podst. Pani jest sklonna wziasc Zoje z coreczka. Dzis o 17 ide się z tą pania spotkac i dokladnie porozmawiac.
[/COLOR]
[*][COLOR=#ff0000]Namowilam ja , ze jej znajde psiaka do adoptowania więc szukam
[/COLOR]
[*][COLOR=#ff0000]Od tygodnia bezskutecznie
[/COLOR]
[*][COLOR=#ff0000]Ja jestem z okolic Elbląga i ta pani tez"[/COLOR]
Co Wy na to?Podajcie proszę jakiś kontakt do osoby,która decyduje o Zojce,by można było ewentualnie przekazac i dać możliwośc "negocjowania" jeśli to ten DOMEK :loveu:
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Wolf wspaniała wiadomość. Moze ten dom to właśnie dom Zojki. Jeśli mógłbyś jakoś wpłynąć na decyzję ( przede wszystkim po ustaleniu , że to dobry dom ) to będziemy wdzieczni. A Zojka pomerda do ciebie ogonem, bo merda rewelacyjnie. Tak bardzo, że omal doopki nie urwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Zapraszamy, zapraszamy. Anett a "po ile" imiona dla szczeniorki? Jest jakiś próg cenowy.?[/QUOTE]

Licytacja od 10zł, już Pliszka :loveu: rozpoczęła licytację, bardzo dziękuję:lol: nie ma natomiast górnych limitów i mam nadzieję, że malutka będzie miała hojnych chrzestnych;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ceris']Rozsyłajcie proszę bazarek dla Zojki. Wystawiłam to co mogłam :oops: Taki pomysł na szybko.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230665-****-Naszyjniki-i-obraz-dla-Zojki-i-jej-dziecka-****?p=19513172#post19513172[/URL][/QUOTE]

Dziękujemy ceris bardzo zdolna z Ciebie cioteczka:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...