Jump to content
Dogomania

Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds


ifka

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='doris66']Napisałm prośbę do owczarkowej skarpety o pomoc dla Zojki. Ją trzeba odkarmić ( bardzo dobrą karmą ) uzupełnić minerały i inne braki żywieniowe. Ifka ona chyba nie była odrobaczana tak? Trzeba aby obejrzał ją wet.[/QUOTE]


Odrobaczyć to ją trzeba na początku razem z córeczką.
Or razu będzie lepiej.
Koszt odrobaczenia jest niewielki i biorę go na siebie - proszę o info z danymi do wplaty (z adresem) na pw.
Mam też preparat p/kleszczowy - gdzie i do kogo wysłać dla niej ?
Jutro bedę na poczcie i od razu to załatwię.

Ściagajcie Ciotki !

Link to comment
Share on other sites

O Zojce najwięcej wie Ifka, bo to w jej stodole suka została znaleziona. Ifka ją karmi, odrobaczyła, odpchliła. Tyle na razie zostało zrobione dla Zojki bo z tego co wiem nie ma póki co lepszej alternatywy. Ja ogłosiłam ją dziś na lokalnych stronach, ale do ogłoszeń potrzeba lepszych zdjęć. Ifka ma zrobić. Wtedy zrobię jej dobre, fajne ogłoszenia i dla jej córeczki, której jeszcze na wątku nie znamy. Tez czekamy na zdjęcia.

[SIZE=3][COLOR=#0000cd]Prośba do Ifki - Ifka staraj sie zaglądać na wątek, dostarczaj nam informacji o Zojce, postaraj się zrobić zdjęcia. Tylko tak można jej pomóc. Twoja obecność na wątku jest absolutnie obowiązkowa. [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Odrobaczyć to ją trzeba na początku razem z córeczką.
Or razu będzie lepiej.
Koszt odrobaczenia jest niewielki i biorę go na siebie - proszę o info z danymi do wplaty (z adresem) na pw.
Mam też preparat p/kleszczowy - gdzie i do kogo wysłać dla niej ?
Jutro bedę na poczcie i od razu to załatwię.

Ściagajcie Ciotki ![/QUOTE]

Ewa36 z tego co czytam na wątku to Zojka juz została odrobaczona i odpchlona/odkleszczona. Nie wiem jak maleństwo. No właśnie, między innymi, dlatego potrzebna nam jest Ifka i jej informacje.
Ewa dzięki za obecność i za ogłoszenia. Ogłoszeń nigdy nie jest za dużo. Tylko czekamy na zdjęcia.

Edited by doris66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Bardzo proszę Kochana i dzięki !
A ja opłacę ogłoszenia - daj znać na pw.

Gdzie ona obecnie przebywa ?
Dobrze, że jest jeszcze ciepło.[/QUOTE]

ewa36 pakiet ogłoszeń ode mnie opłacę ja :) oczywiście im więcej ogłoszeń tym lepiej więc Ty możesz np na inne województwo.Dzięki.
Co do informacji o Zojce i jej córeczce najwięcej wie ifka bo sunie są znalezione przez nią w jej stodole ale jest to niezamieszkana posesja do tego ifka ma do nich ponad 10 km i jeździ tam rowerem więc tu tym bardziej chodzi o czas bo jak nie będzie pogody to będzie też problem z transportem i tym samym karmieniem.
ja aktualnie do dogo ma dostęp tylko chwilami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Ewa36 z tego co czytam na wątku to Zojka juz została odrobaczona i odpchlona/odkleszczona. Nie wiem jak maleństwo. No właśnie, między innymi, dlatego potrzebna nam jest Ifka i jej informacje.
Ewa dzięki za obecność i za ogłoszenia. Ogłoszeń nigdy nie jest za dużo. Tylko czekamy na zdjęcia.[/QUOTE]

Odrobaczona ok a zabezpieczona przeciwkleszczowo ? sunia i mała niunia ?
Dzięki za info i czekamy na Ifkę !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']ewa36 pakiet ogłoszeń ode mnie opłacę ja :) oczywiście im więcej ogłoszeń tym lepiej więc Ty możesz np na inne województwo.Dzięki.
Co do informacji o Zojce i jej córeczce najwięcej wie ifka bo sunie są znalezione przez nią w jej stodole ale jest to niezamieszkana posesja do tego ifka ma do nich ponad 10 km i jeździ tam rowerem więc tu tym bardziej chodzi o czas bo jak nie będzie pogody to będzie też problem z transportem i tym samym karmieniem.
ja aktualnie do dogo ma dostęp tylko chwilami.[/QUOTE]

O kurdę.
A przecież one muszą być karmiona, Zojka ledwo chodziła z głodu i widać na zdjęciach, że chudzina pomimo pomocy i poprawy.

Ja opłacę na inne województwa ogłoszenia dla niej tak jak mówisz.
Ale czekamy na Ifkę ze zdjęciami i więcej info.
Napiszę dla niej tekst do ogłoszeń jak się tu zbierzemy.

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam się u sunieczki.Napiszcie proszę co jest na obecną chwilę najpilniejsze.Zdjęcia są bardzo ważne i fajny opis.Może DONnka jeśli będzie miała czas i Ją ładnie poprosimy:modla: to zrobi wydarzenie na fb:smile: ?Ja się dołączę,bo nie chcę już robić eventów osobiście.Za duży szum przy evencie Roja, a to przeszkadza na dłuższą metę w pomaganiu zwierzakom.Zapisuję wątek i może się uda choć minimalnie pomóc dziewczynce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Zgłaszam się u sunieczki.Napiszcie proszę co jest na obecną chwilę najpilniejsze.Zdjęcia są bardzo ważne i fajny opis.Może DONnka jeśli będzie miała czas i Ją ładnie poprosimy:modla: to zrobi wydarzenie na fb:smile: ?Ja się dołączę,bo nie chcę już robić eventów osobiście.Za duży szum przy evencie Roja, a to przeszkadza na dłuższą metę w pomaganiu zwierzakom.Zapisuję wątek i może się uda choć minimalnie pomóc dziewczynce?[/QUOTE]

Super że jesteś o tym własnie myślałam !

Własnie czekamy na Ifkę i nowe zdjęcia - fb bardzo potrzebny !
I dom, bodaj tymczasowy.
Ona jest razem z maleństwem bez schronienia, w starej stodole która się rozpada.
A lato ma się ku schyłkowi powoli.

Edited by ewa36
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Zgłaszam się u sunieczki.Napiszcie proszę co jest na obecną chwilę najpilniejsze.Zdjęcia są bardzo ważne i fajny opis.Może DONnka jeśli będzie miała czas i Ją ładnie poprosimy:modla: to zrobi wydarzenie na fb:smile: ?Ja się dołączę,bo nie chcę już robić eventów osobiście.Za duży szum przy evencie Roja, a to przeszkadza na dłuższą metę w pomaganiu zwierzakom.Zapisuję wątek i może się uda choć minimalnie pomóc dziewczynce?[/QUOTE]
Dzięki za przybycie na wątek. Czekamy na pojawienie się na watku Ifki. Ona wie najlepiej czego w tej chwili Zojce potrzeba i co jest najpilniejsze do ogarnięcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Nie nie wysyłał ![/QUOTE]
Pisałm wyżej, że ja wczoraj rozsyłałam zaproszenia na wątek Zojki. Widzę, że przyniosło to skutek, bo niektóre osoby przez mnie zaproszone juz sie pojawiły. Dziękuję pięknie. Ale jak ktoś zechce to prosze jeszcze porozsyłać, im więcej tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Pisałm wyżej, że ja wczoraj rozsyłałam zaproszenia na wątek Zojki. Widzę, że przyniosło to skutek, bo niektóre osoby przez mnie zaproszone juz sie pojawiły. Dziękuję pięknie. Ale jak ktoś zechce to prosze jeszcze porozsyłać, im więcej tym lepiej.[/QUOTE]

A to musiałam przeoczyć.
Dobrze że jest nas tu wiecej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...