Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol:Najważniejsze w robieniu .... jest spokój ,opanowanie ,zdecydowane ruchy i błębokie gardło.Trzeba sobie myśleć o czymś innym ,żeby się nie krztusić ,a wzięcie po sam "wafelek" jest dla zainteresowanego jak no nie da się tego opisać serio.Można jeszcze z kciuka i palca wskazującego zrobić kółeczko i tak bić konia zamiast dawać mu siana:diabloti:

Paulina-w sensie ręką się nie chce ,bo tak normalnie to oczywiście że tak:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

PaulinaBemol-tak ich ułożyłem ,że w domu tylko leżą/śpią.Inaczej wywaliłbym ich z chaty ,bo nienawidze słuchać tupanie ,nienawidze jak chodzą i rozsiewają kłaki.:angryy:Staram się ich wymęczyć na dworze tak ,żeby nie mieli sił dojść do bloku:diabloti:Oni cześciej słyszą "Na miejsce k...a" niż własne imiona:diabloti:Doszliśmy do tego ,że jak szykuje plecak na spacer i ubieram buty przed spacerem to stoją skupieni i spięci na posłaniach zamiast latać jak p...ni po domu.:cool3:Uwielbiam mieć psy ,ale na dworze a nie w domu.:diabloti:Dlatego w domu mają mi się nie rzucać w oczy ,bo wtedy bardzo żałuje ,że są..:lol:

Amber-Ciiii:diabloti:
A&L-no ja bym bardzo chciał zapomnieć:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Czar był dopiero co obudzony i ogarniał dopiero co się dzieje.A Kaja to boldel i zawsze tak wygląda.:diabloti: Zobaczysz jak kocham Szwaba na zlocie:evil_lol:postawie mu wiadro wody ,kaganiec na ryj ,upnę do drzewa i niech siedzi.
Jak były te upały to co 5min zmieniali pozycje i łazili w nocy więc...wywaliłem ich na balkon:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

a Rudzielec nie drepta bo Rudzielec jest śpiochem i w nocy nie wstaje z łóżka, no chyba że ją zrzucę przypadkiem ;)
ba! Teodor też wie że w nocy się śpi ale uczył się tego dość długo i czasami jak zapomni się to szybko mu przypominam że noc jest od spania...nie kliknąłby na fejsbÓku że lubi rzut kapciem w klatkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']:lol::lol:Ja jak tylko powiem "jak wstane zaraz...." i jest popłoch:diabloti:[/QUOTE]

że niby jesteś taki mocarny że siejesz postrach? :D hahaha
ale ja wlazłam do domu przed chwilą i Salsa przyszła pomerdać ogonem, poklepałam ją i poszłam do kuchni po czym zaczęłam robić sobie kanapki....poklepanie było dla niej znakiem do tego że już wolno jej wszystko, zapomniała koleżanka że jak wracam z pracy to nie mam ochoty patrzeć na jej pysk skomlący przy blacie w kuchni podczas kiedy coś robię, kazałam jej wypierdzielniaszkać z kuchni, niemalże pobiegła do pokoju :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nigdy męża nie znajdziesz!!Patelnia tak ,ale lodzik nie?
I to jest durne myślenie ,bo czysta dźwignia jest serio ok. i można się tym nieźle podjarać ,nikt Ci nie karze robić tak długo ,aż się płyn do wspomagania wyleje.Ale trochę poruszać można i wierz mi ,że w oczach faceta nie wyjdziesz na latarnice.
Ja nawet wole oliwić dźwignie niż mieć oliwioną:cool3:I oczywiście musi być ogolone ,bo nici dentystycznych nie lubie.
Nienawidzę mówić na około ,ale boję się banana:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...