Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

[quote name='jonQuilla']Żulówa nie robi nic innego :evil_lol:



się cofnęłam żeby zobaczyć Twój ryjek....[B]marnujesz się będąc pedałkiem :niewiem:[/B][/QUOTE]
To samo mu wczoraj powiedziałam, ale on nie słucha :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='A&L']To samo mu wczoraj powiedziałam, ale on nie słucha :mdleje:[/QUOTE]

zdziwiłabym się gdyby Olek kogoś posłuchał :evil_lol:


pewnie że wygląd jest ważny ale czasami mam tak że osoba, ogólnie mało atrakcyjna ma coś w sobie takiego że i tak jest w stanie mnie zainteresować...
promocja z gratisami jest doskonałym przykładem....człowiek bardzo nie w moim typie ale jego sposób patrzenia, wyraz twarzy i ogólnie sposób bycia sprawił że mi się spodobał także fizycznie chociaż dupy nie urywa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale miałam rozrywkę, czytając posty z ostatniej doby ;) Fajny sobotni relaks :)

[quote name='dOgLoV']Ty Aleks ale zboczony dzisiaj jesteś :eviltong:

musisz mnie tych rytmicznych ruchów nauczyć bo widocznie robie to mało rytmicznie ze u mnie nie schodzą :eviltong:[/QUOTE]

Poproś męża, żeby Ci pokazał jak to się robi :evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Magda-a wydawałas się taka spokojna i grzeczna ,co ta moja galeria robi z ludźmi:evil_lol:JESTEŚ matką pamiętaj!![/QUOTE]

Ja spokojna i grzeczna :crazyeye: Chyba nie czytałeś wszystkich moich postów :evil_lol: Jestem matką to fakt, ale moje życie nie kończy się tylko na tej roli :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Aleks włącz sobie TLC. Jest program o facecie z 30 cm fiutkiem :diabloti:
sorry, 34 cm :mdleje:[/QUOTE]
I do tego 20 cm w obwodzie... też oglądałam ostatnio ten program :eviltong: Jeszcze pokazywali, że faceci nacinają/przecinają sobie penisy i 'mają dwa'...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']pokazywali? czemu ja tego nie widziałam :< dopiero teraz tlc włączyłam, przed chwilą był koleś z fetyszem na balony :mdleje:[/QUOTE]
Pokazywali, zero cenzury :eviltong: Obrzydliwy był ten koleś z najdłuższym, bo stał i sobie nim machał :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...