Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo się słabo starasz.Nie używa się odkurzacza tylko płaskiej suchej dłoni i rytmiczne ruchy raz i dwa i raz i dwa ,zbierasz wałeczek kłaczków i jedziesz dalej.Potem odkurzasz piasek i jakieś resztki kłaczków i tak codziennie i będzie czysto;)

Albo może kup kawał jakiegoś śliskiego materiału coś ala satyna np. i kładź na posłanie wtedy tylko strzepiesz i jest czyste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Bo się słabo starasz.Nie używa się odkurzacza [B]tylko[/B] płaskiej suchej [B]dłoni[/B] i [B]rytmiczne ruchy raz i dwa i raz i dwa [/B],[B]zbierasz wałeczek[/B] kłaczków i jedziesz dalej.Potem odkurzasz piasek i jakieś resztki kłaczków i tak codziennie i będzie czysto;)

Albo może kup kawał jakiegoś śliskiego materiału coś ala satyna np. i kładź na posłanie wtedy tylko [B]strzepiesz[/B] i jest czyste.[/QUOTE]

Ty Aleks ale zboczony dzisiaj jesteś :eviltong:

musisz mnie tych rytmicznych ruchów nauczyć bo widocznie robie to mało rytmicznie ze u mnie nie schodzą :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No są zamszowe są ,ale bierzesz rękę i sierść się zwija w wałeczki łatwo zebrać.Z igłami stafika to nie wiem ,ale taką normalna sierść można usunąć w 5minutek.
[B]Kanapa ładna i droga[/B]:evil_lol:[/QUOTE]

[B]A skąd Ty miałeś na taka kanapę :)?[/B]
[quote name='A&L']Okej, wchodzę.


:evil_lol:[/QUOTE]

[B]Ja się przespałam z tym i też w to wchodzę :)[/B]

[quote name='Aleks89']Bo się słabo starasz.Nie używa się odkurzacza tylko płaskiej suchej dłoni i[B] rytmiczne ruchy raz i dwa i raz i dwa [/B],zbierasz wałeczek kłaczków i jedziesz dalej.Potem odkurzasz piasek i jakieś resztki kłaczków i tak codziennie i będzie czysto;)

Albo może kup kawał jakiegoś śliskiego materiału coś ala satyna np. i kładź na posłanie wtedy tylko strzepiesz i jest czyste.[/QUOTE]

[B]Nie każdy ma to tak świetnie wpracowane ;)[/B]
[quote name='dOgLoV']Ty [B]Aleks ale zboczony dzisiaj jesteś [/B]:eviltong:

[B]Jak nigdy co?[/B]
musisz mnie tych rytmicznych ruchów nauczyć bo widocznie robie to mało rytmicznie ze u mnie nie schodzą :eviltong:[/QUOTE]

[B]Też się piszę, może jakiś mały instruktarz.Myślę, że każda z nas jakos na tym skorzysta.I wyprosić coś u męża bedzie łatwiej ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...