Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']
A&L-dokładnie popieram w 100%.Związek obojetnie jaki powinien się opierać przede wszystkim na szacunku i zaufaniu.[/QUOTE]
Aż dziwnie się Ciebie czyta tak na poważnie :D [SIZE=1][SIZE=2]Ale oczywiście się zgadzam, choć z tym zaufaniem, to różnie, bo ja na przykład nikomu nie wierzę w 100%, choć mojemu facetowi powiedzmy w 99, ale wypracował to sobie przez ponad 5 lat. Jak tak sobie obserwuję związki znajomych to w większości brakuje tam rozmów, zrozumienia i luźnego podejścia. Mój związek też nie jest idealny i daleko mu do takiego, ba, jest bardzo specyficzny, ale ważne, że się dogadujemy i jest ok ;) To jak widzą to inni mi kompletnie zwisa.[/SIZE]
(tak w ogóle to Angela jestem ;) )[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Angela imię w sam raz dla ......:diabloti:hehehe.A co do związków to wiadomo nie wszystko jest takie proste i z każdym następnym mamy inne podejście ,zresztą każdy kolejny facet jest inny.Mój 1 był k....ą :lol: ,a ja debil mu ufałem ale cóż nauczka.Mój 2 był i jest nadal moim najlepszym przyjacielem ,ale to poszło w złą stronę i zaczął mi za bardzo "tatusiować" rozstaliśmy się w sumie tak płynnie ,że nawet sobie nie musieliśmy tego mówić.Nigdy mnie nie zawiódł.Może był jedynie za bardzo wyprany z uczuć i spontaniczności.
A ten ,który będzie to póki co zagadka:diabloti:O ile będzie w ogólę ,bo jadę się poznać i albo pyknie i będzie cudownie ,albo nie pyknie i będzie ryk:evil_lol:

Watacha-węża to myślę widziałaś gdzie indziej ,albo chociaż zaskrońca tudzież niewielką żmijkę:lol:

Link to comment
Share on other sites

No wiesz, co to za insynuacje na temat mojego imienia?!
Związki i uczucia to temat rzeka. Można sobie o nich gadać, stawiać jakieś cele, a w praktyce i tak dzieje się samo, mimo jakiś tam planów. Ważne żeby patrzeć na związek chłodnym okiem i nie brnąć w gównie z przyzwyczajenia czy obawy przed rozstaniem. Według mnie najważniejsza jest szczera rozmowa, jak jest szczerość, to wszystko inne przychodzi z czasem. I to nie tylko w związku, a ogólnie, w życiu. Ja wolę być uważana za chama, bo mówię prawdę, niż słodzić w twarz, a za plecami jechać po całości.
Swoją drogą gdzieś tu wcześniej wyczytałam, że można dostać foto Twojego niedoszłego, ja też chcem :D
WATACHA, a co brałaś nim zobcvzyłaś tego węża? Mów, bo ja też chcę :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']No wiesz, co to za insynuacje na temat mojego imienia?!
Związki i uczucia to temat rzeka. Można sobie o nich gadać, stawiać jakieś cele, a w praktyce i tak dzieje się samo, mimo jakiś tam planów. Ważne żeby patrzeć na związek chłodnym okiem i nie brnąć w gównie z przyzwyczajenia czy obawy przed rozstaniem. Według mnie najważniejsza jest szczera rozmowa, jak jest szczerość, to wszystko inne przychodzi z czasem. I to nie tylko w związku, a ogólnie, w życiu. Ja wolę być uważana za chama, bo mówię prawdę, niż słodzić w twarz, a za plecami jechać po całości.
Swoją drogą gdzieś tu wcześniej wyczytałam, że można dostać foto Twojego niedoszłego, ja też chcem :D
[B]WATACHA, a co brałaś nim zobcvzyłaś tego węża? Mów, bo ja też chcę [/B]:razz:[/QUOTE]

A kto by tam pamiętał takie rzeczy sprzed nastu lat ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Mi nie chodzi o papier.Chodzi mi o klimat całego zajścia.Z PL nie mam zamiaru się ruszać :P[/QUOTE]
To przecież taki ślub bez ślubu (w sensie bez papieru) możesz sobie strzelić jak znajdziesz twgo jedynego :loveu:
[quote name='WATACHA']Pamiętam, pamiętam tylko się wykręcam:evil_lol: pewnych rzeczy się nie zapomina[/QUOTE]
Móóóóóóóóóóówwwwwwwwww :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Się wstydzę:roll::lol:[/QUOTE]
Osoby znające słowy wstyd chyba nie powinny zaglądać do tej galerii :diabloti: Gadaj :D haha
[quote name='Unbelievable']mogę być księdzem nawet :grins::evil_lol:[/QUOTE]
A ja świadkiem!

Link to comment
Share on other sites

Zostaniecie druhnami :lol:

A&L- no o taki w gronie znajomych ,przyjaciół mi chodzi.Jak się okaże ten tym właśnie to biore sprawy w swoje ręce i sie mu oświadczę :P mam takie scenariusze we łbie ,że masakra :cool3: Dusza romantyka się we mnie obudziła od pewnego czasu

Watacha-mów ,bo nie będziesz już mogła należeć do grona kretynek!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...