Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buhaha... To słodko :loveu: Mój TŻ też mi kupił Jariego w prezencie (bo bardzo, bardzo chciałam - trułam mu 6 lat nad uchem :evil_lol:), ale mnie nie zdradził bo byłam z nim cały czas... Tyle dobrze :evil_lol:

Tak pytam bo taka fretka jak dla mnie to jeszcze większe zawracanie głowy niż psy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']O kurczę doglov! I go nie pokazywałaś wcześniej? :diabloti:[/QUOTE]

ba ! do teraz bym go nie pokazała gdyby nie rozmowa o tatuażach :evil_lol::eviltong:

[quote name='Amber']

Tak pytam bo taka fretka jak dla mnie to jeszcze większe zawracanie głowy niż psy :eviltong:[/QUOTE]

i chyba nawet wiekszy problem niz koty :shake:

[quote name='magdabroy']
Może jakieś foty psiaków byś wrzucił :cool3:



I mam ten sam problem :([/QUOTE]

Aleks jest tak leniwy ze raczej za zdjeciami sobie poczekamy :roll:

niop , ahhh te chłopy :shake: mówie Ci aleks przeżuć sie na dziewczynki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Brat faktycznie niczego sobie... :siara:

Co do tatu, to ja nawet lubię ten ból, może dlatego, że póki co nie robiłam tatuażu w jakimś bolesnym miejscu (nadgarstek i przedramię). Bardziej mnie wkurza gojenie tego. Co do wzorów to ja też mam milion pomysłów, długo się nie mogłam zdecydować i w końcu coś tam mi przyszło do głowy i nie zastanawiałam się nad tym długo, bo pewnie jak zwykle bym się zdecydować nie mogła. Poszłam, zrobiłam i jestem zadowolona ;) A teraz myślę już nad kolejnym :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']
Żulówa-no ty się zawsze zjawiasz w odp momencie ,a gdyby tak odkręcić wódkę to już stałabyś na tylnych łapkach i prosiła jak piesek:evil_lol:[/QUOTE]


:crazyeye: nie wierzę że oficjalnie przy wszystkich nazwałeś mnie Żulówą :evil_lol::evil_lol: hahahahahaha
no ale pewnie masz rację....dzisiaj też idę na wódkę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...