Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

[quote name='A&L']
[SIZE=1][COLOR=#ff0000](mam fajnego brata......................................................... ciotecznego)

[/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

:roflt::roflt::roflt::roflt:ja mam fajnego sąsiada :evil_lol:

kurcze szkoda ze mój maż nie lubi tatuaży , coraz bardziej mi sie chce zrobic nastepny :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dOgLoV']:roflt::roflt::roflt::roflt:ja mam fajnego sąsiada :evil_lol:

kurcze szkoda ze mój maż nie lubi tatuaży , coraz bardziej mi sie chce zrobic nastepny :placz:[/QUOTE]

Moja Droga wszystko jest zależne od wielkości focha i długości celibatu :evil_lol: Ja byłam umówiona na poniedziałek do tatuatora, facet mi zrobił awanti, że on nie chce itd. itp. Mówię ok, jak mam patrzyć na twoją skrzywioną minę na mój widok przez następne niewiadomoile to ok, nie idziemy. No, ale skutecznie mu przemówiłam do rozsądku i na drugi dzień sam mnie tam prowadził za rączkę :diabloti:
Mało tego - nawet mu się mój nowy tatuaż podoba, przyjął myśl, że będą kolejne i uwaga, uwaga... sam chce sobie zrobić :P
Tak się gra :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Moja Droga wszystko jest zależne od wielkości focha i długości celibatu :evil_lol: Ja byłam umówiona na poniedziałek do tatuatora, facet mi zrobił awanti, że on nie chce itd. itp. Mówię ok, jak mam patrzyć na twoją skrzywioną minę na mój widok przez następne niewiadomoile to ok, nie idziemy. No, ale skutecznie mu przemówiłam do rozsądku i na drugi dzień sam mnie tam prowadził za rączkę :diabloti:
Mało tego - nawet mu się mój nowy tatuaż podoba, przyjął myśl, że będą kolejne i uwaga, uwaga... sam chce sobie zrobić :P
Tak się gra :D[/QUOTE]

Wole nie pytac jak tego dokonałaś :eviltong: u mnie by to nie przeszło :roll::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wibratory ,dilda ,kulki itd w dłoń przed wami o to najsexowniejszy facet na dogo (bo jedyny)
A więc troll ,gumić ,muminek czy ch... wie co jeszcze przed wami i specjalnie dla was :diabloti:

[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8514/dsc00413hil.jpg[/IMG]

[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2899/dsc00414t.jpg[/IMG]

Odczuwam więlką potrzebę obnoszenia się ze swym pieknem i dzielenia się nim z wami.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ej weź.:-( Nie mogę być stary ,bo próchna nikt nie......przytula ten tego:lol:


Kalunia-weź załamałaś mnie.To co tu jest takiego ,że szkoła zabrania ci tego czytać.Samo życie:P więcej stąd wyniesiesz niż z 9h w szkole:lol:Tu są zawarte mądrości życiowe ,rozterki pedała i w ogóle:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A tam pół roku, dzień wystarczył :diabloti:
Tak serio to tak wyglądało w dużym skrócie, jakby się tak głębiej zastanowić, to chyba nie mam aż tak wielkich mocy sprawczych :-(
Ogólnie to ja jestem "dość" stanowcza i mimo że licze się ze zdaniem mojego faceta i on to wie, uważam, że nie wszystko zależy od niego. W końcu to moje ciało, skoro chcę tatuaż, to moja sprawa, mogę ewentualnie to z nim przedyskutować i pójść na jakiś tam kompromis. Sorry, ale facet mi nie będzie mówił w co mam się ubierać, jaką mam mieć fryzurę itd.
Pokłóciliśmy się, bo on sobie nagle uświadomił, że przedramię, to widoczne miejsce, a tatuaż jest spory, ten na nadgarstku jest malutki i mogę go zakryć np. zegarkiem, więc mu nie przeszkadzał. Na szczęście opisane wyżej metody podziałały, no i mam co chciałam :loveu: W sumie i tak bym go zrobiła, ale wolałam odczekać i mieć "przyzwolenie" coby obejść się bez cichych dni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']A tam pół roku, dzień wystarczył :diabloti:
Tak serio to tak wyglądało w dużym skrócie, jakby się tak głębiej zastanowić, to chyba nie mam aż tak wielkich mocy sprawczych :-(
Ogólnie to ja jestem "dość" stanowcza i mimo że licze się ze zdaniem mojego faceta i on to wie, uważam, że nie wszystko zależy od niego. W końcu to moje ciało, skoro chcę tatuaż, to moja sprawa, mogę ewentualnie to z nim przedyskutować i pójść na jakiś tam kompromis. Sorry, ale facet mi nie będzie mówił w co mam się ubierać, jaką mam mieć fryzurę itd.
Pokłóciliśmy się, bo on sobie nagle uświadomił, że przedramię, to widoczne miejsce, a tatuaż jest spory, ten na nadgarstku jest malutki i mogę go zakryć np. zegarkiem, więc mu nie przeszkadzał. Na szczęście opisane wyżej metody podziałały, no i mam co chciałam :loveu: W sumie i tak bym go zrobiła, ale wolałam odczekać i mieć "przyzwolenie" coby obejść się bez cichych dni :)[/QUOTE]
i takie podejście jest zajebiste ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi też się podoba ,bo mam alergię na zdominowane przez facetów/mężów kobiety.To takie uwłaczające godności.

Watacha no wiadomo ,a tak mało osób tu wchodzi:cool3: Ale w sumie to dobrze ,bo wole mieć tu 10zajebistych osób niż 20 z czego 10 będzie plebsem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']i takie podejście jest zajebiste ;)[/QUOTE]

[quote name='Aleks89']Mi też się podoba ,bo mam alergię na zdominowane przez facetów/mężów kobiety.To takie uwłaczające godności.

Watacha no wiadomo ,a tak mało osób tu wchodzi:cool3: Ale w sumie to dobrze ,bo wole mieć tu 10zajebistych osób niż 20 z czego 10 będzie plebsem:evil_lol:[/QUOTE]

Ja też jestem uczulona na takie podejście i go zupełnie nie rozumiem. Na szczęście nie mam takich problemów, jak tępe ci**y sobie pozwalają, to ich sprawa, tylko przykro się na to patrzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...