Jump to content
Dogomania

Hrabal -udało sie. Ma dom. Dziekuję.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli mogę coś wtrącić/podpowiedzieć to Hrabko jest raczej zbyt duży na transporterek, więc jeśli już to należałoby zakupić klatkę kennelową dla niego, która jest droga i można ją zapakować głównie do pojazdów typu kombi, no ewentualnie do chatbacka przy rozłożonych siedzeniach, więc może lepiej kupić pas bezpieczeństwa dla psa: ( a może soba transportująca będzie takowym dysponowała skoro oferuje transort zwierząt?) [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/pasy_bezpieczenstwa/30599[/URL]
Ja dysponuję takim i chwalę go sobie, pies jest zabezpieczony oraz nie ma możliwości spacerowania po aucie. Pozostaje tylko kwestia szelek, w które mogę zaopatrzyć Kondzia oraz brudnych łapek na siedzeniu,więc dostanie ode mnie koc.
Oczywiście ze swojej strony deklaruję chęć pomocy w transporcie i gotowość dowiezienia jego np do Wro, jeśli tak ułoży się trasa.

Link to comment
Share on other sites

Michelle - super !

Są transportery duże, ale koszty są ogromne - pójdziemy z torbami. Rzeczywiście kocyk i pasy są wyjściem idealnym, niedrogim i bezpiecznym.
Zanim podejmiemy decyzje o wyborze przewoźnika, można się z człowiekiem skontaktować i porozmawiać o szczegółach - czy np. jest w stanie stanąć na parkingu i psa "wysikać" .

Miałam niespełna dwa tygodnie temu dwa jamniczki na tymczasie. Miały jechać do jamniczego DT . Fundacja Jamniki Niczyje też skorzystała z blablacar. Podwiozłam szczeniaki do pobliskiego Drezdenka , gdzie czekał na parkingu młody facet - jechał ze Szczecina do Kielc. Jak się okazało, był technikiem weterynarii. Szczeniaki dojechały na miejsce szczęśliwie i bezpiecznie :), tyle, że im wystarczył wysoki karton w bagażniku. Pan nawet miał pas mocujący - żeby karton się nie przesuwał. Szczeniory spały całą drogę.

Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie. Wynik- pozytywny. Wszystko zgodne z opisem. Szami nie ma najmniejszych zastrzeżeń, tylko....

Szami wracając do domu spotkała koleżankę - tez dogomaniaczkę ( chyba). Dziewczyna się pochwaliła, że wczoraj tez była na wizycie P/A ...pod tym samym adresem . Wygląda na to, że państwo szukają psa, przebierając w ofertach.

Niemniej , za radą Michelle, natychmiast zadzwoniłam. Powiedziałam, że bardzo się cieszę, że pies już nieomal spakowany, że musimy zsynchronizowac transport, który jest juz na 99% załatwiony. Pan na to , że świetnie, że też się cieszy, ale "prosze mi przypomnieć, ile lat ma piesek ?". Ja na to ,że 7 - tak jak jest napisane w ogłoszeniu. Pan : " OJ...TO BĘDZIE PROBLEM"

Ja : Jaki ???

Pan : " Noooo...Taki starszy piesek to może mieć problemy z przyzwyczajeniem się do nas".

Ja : " Panie Jurku. Wszak pan deklarował, że wiek psa nie jest dla państwa problemem".

Pan : " No tak, ale może mi to umknęło, albo nie doczytałem "

Ostatecznie sprawa nie jest przesądzona. Mamy czekać na decyzję żony , bo to tak naprawdę ona będzie się psem psem opiekowała.


Koniec sprawozdania.


Bogusiu - przyślij mi, proszę, jeszcze raz Twój stacjonarny. Chyba mam jakiś błąd. Nadal nie mogę się do Ciebie dodzwonić.



Idę się wyżyć na mopie, bo tu zaraz trafi mnie...

Link to comment
Share on other sites

A na wizycie Szami nic nie wspominała ile Hrabcio ma lat?Nie rozmawiała o Hrabciu?
Jeżeli szukają młodszego psa to się trochę dziwię,ponieważ nie zdają sobie sprawy,że młody pies może ich przeżyć i co wtedy,zasili szeregi schronu.

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63'] "prosze mi przypomnieć, ile lat ma piesek ?". Ja na to ,że 7 - tak jak jest napisane w ogłoszeniu. Pan : " OJ...TO BĘDZIE PROBLEM"
[/QUOTE]

ten facet to pewnie jeden z tych łysych, podtatusiałych z brzuchem co to na plaży wyrywają 20-tki bo tylko takie "się przyzwyczają" . Do skóry, fury i komóry.
Życzę mu szczeniaka, który zdemoluje mu dom!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...