Jump to content
Dogomania

Hrabal -udało sie. Ma dom. Dziekuję.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krótka relacja z dzisiejszego dnia: dojechaliśmy w południe, Pani Jola czekała już na nas ze swoimi podopiecznymi na skwerku, chłopcy obwąchali się z ciekawością i Hrabo zaraz stracił zainteresowanie i obwąchiwał wszystko dookoła, natomiast jego Franek-mieszaniec, sierściuszek i Fidelek-sznaucerek, chłopcy byli baaaardzo zaaferowani tą nową znajomością Fidelek jest taki malutki w porównaniu do Hrabka, że przebiegał jemu pod brzuszkiem i między łapinkami oraz potykał się o niego, bo jest niewidomy, co Hrabowi wcale nie przeszkadzało :) Poszłyśmy więc na spacer po parku, my wymieniałyśmy się informacjami o psach, a Fidelek i Franio biegali luzem wokół nas i Hrabka bez jakichkolwiek negatywnych reakcji z obydwu stron Pani Jola powiedziała, że jest bardzo zadowolona i tak właśnie wyobrażała sobie KOndzia i skoro jest wszystko ok między psiakami to jest gotowa na adopcję, więc skierowałyśmy się do domu, a tutaj Hrabo wkroczył jak do siebie, obleciał wszystkie kąty niepokojony przez rezydentów,uradowany jak dziecko :)Wykorzystałam tą chwilę i pobiegłam do auta po rzeczy Kondzia, pokazałam książeczkę z aktualnymi szczepieniami i nr chipa, powiedziałam o dawkowaniu tabletek, o karmieniu,Pani Jola podpisała umowę, a Hrabko w tym czasie kręcił się przy nas, wychlapał wodę potem wytarł się o nas,zachowywał się bardzo naturalnie, jakby wiedział, że tu będzie jego dom :) Zaczęłam zbierać się do wyjścia, bo widząc go takim szczęśliwym trochę się rozczuliłam i nie chciałam się rozryczeć oczywiście z pozytywnych emocji, Pani Jola chciała pokryć koszt transportu, ale wyjaśniłam, że nie ma takiej potrzeby, że to co robi dla Hraba jest warte dużo, dużo więcej i że jesteśmy Jej bardzo wdzięczne i że gdyby coś się działo, gdyby potrzebowała pomocy to prosimy o kontakt, bo nie zostawimy Jej samej sobie i tutaj mam prośbę/sugestię jeśli po Hrabku zostaną jakieś pieniążki to myślę, że takim ukłonem w stronę Pani Joli za to co robi dla tych bezdomniaków byłby zakup karmy dla Hrabka, tej Brit na stawy co Hrabko ją dostał, skorzystałby na tym i nasz KOndzio i Panią Jolę by to troszkę odciążyło, bo w sumie to Jej trzeci psiak, a osobom o takim sercu należy pomagać, oczywiście to tylko moja sugestia
I jeszcze jedno: wiem, że Hrabko będzie tam szczęśliwy, tak mi podpowiada serce mając przed oczami jego reakcję na nową sytuację - tyle

Link to comment
Share on other sites

Acha Cioteczka Bogusik mnie zabije, bo nie mam fotek,ale skoro jest już coś na FB to może kara będzie łagodniejsza :razz:

Mam tylko dwa takie:

JADĘ DO DOMKU!!!

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17827/1f6ee58f001af02c524719db/20130928257[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6961/a975b6bb0010738e524719d9/20130928258[/IMG]

Edited by michelle04
Link to comment
Share on other sites

Kilka słów od P. Joli do Was wszystkich, drogie koleżanki - Hrabalanki :)


Na razie po ostatnim spacerku wieczornym śpi jak niemowlę i chrapie ... szybko sie zadomawia dlatego jestem dobrej myśli ... Dziękuję bardzo za cudnego psa .Kieruję też pod Waszym adresem Drogie Panie słowa uznania za wasze oddanie w ratowanie tych cudnych mordek . Jesteście WIELKIE Pozdrawiam serdecznie kłaniam się i do miłego

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości z rana. Teraz piszę bo dopiero wróciłam ze schronu.

Pierwsza noc rewelacja spał jak kamień do 8:30 bez wstawania ... tak jakby odsypiał zaległości :) i pewnie spał by dłużej ale moje dwa zaczęły się żenić jak zwykle o poranku no i zbudziły Hrabcia ... zsikał się dwa razy po wstaniu , wyszedł z pokoju i nasikał ..myślę ,że to nawyk z poprzedniego miejsca - bezpośrednie wyjście kiedy się chce do ogrodu ...:) będziemy uczyć :) A teraz jesteśmy po bardzo długim spacerze , śniadanku i zapanowała cisza w domu - wszyscy się relaksują jak przystało na niedzielę :) Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

To mądry chłopak i szybko się przestawi na *tryb mieszkaniowy* :)

Proszę o adres do wysyłki Umowy Adopcyjnej

Rozliczenie: koszt wycieczki to 89,00 (268km) minus 14,00 za dwa dni do końca m-ca daje kwotę: 75,00

Czy któraś z Cioteczek co ma konto na FB mogłaby przekleić fotki Kondzia z profilu od Pani Joli?? Bo ja nie mam FB :(

Link to comment
Share on other sites

Ja się wprosiłam do znajomych no bo jakże inaczej i p Jola mi pisze o Hrabku.

[IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/528237_664264836932122_897025610_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1377591_664263300265609_1277592223_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...