Jump to content
Dogomania

Hrabal -udało sie. Ma dom. Dziekuję.


monika55

Recommended Posts

[quote name='farmerka63']Przy którymś z poprzednich telefonów/maili zostałam upomniana, że nie informuję podczas pierwszego kontaktu o wizycie PA i umowie... Poinformowałam...też źle :( Wymiękam, dziewczyny... Może ktoś to lepiej poprowadzi. Ja się nie czuję kompetentna . Zajmę się "słupkami" , tak jak pierwotnie plan zakładał. Zmieńmy, proszę, osobę do kontaktów.[/QUOTE]
Ciocia,jak widać bez tego "narzędzia" się chyba nie obejdzie...:mad:;) Bardzo dobrze sobie radzisz i nie widzę tu potrzeby zmieniania osoby do kontaktu :shake:
Rozmawiałam z Tobą kilka razy i jestem przekonana,że super nadajesz się do tej roli :smile: Poker jest bardzo doświadczoną osobą w sprawach adopcji i to co napisała,to bardzo celne uwagi na przyszłość.Nikt się nie urodził wszechwiedzący i całe życie to jedna wielka nauka...Tak więc powiem krótko:
Baczność! I do ataku! Pani Kapitan...:smile:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też jestem z gatunku "wrazliwych", ale mnie nie oburzyła informacja dotycząca PA, którą od razu przy pierwszej próbie adopcji mojego smyka otrzymałam. Grzecznie też wypełniłam ankietę. A teraz po powrocie z wakacji, kiedy z każdej miejscowości mogłam sobie przywieźć kolejnego psa, popieram Waszą zapobiegliwość.
Ludzie mogą tak reagować, bo nikt nie chce podpisywać zobowiązań.
Trzymam dalej kciuki za wersję XL mojego sznudelka. :shake:

Link to comment
Share on other sites

OK. Troszkie się pokajałam ;) Ciekawe , czy jakikolwiek odniesie to skutek...



" Oj...Przepraszam - naprawdę nie miałam takiego zamiaru, Panie Jurku :(

Trzęsę się nad tym Kondziem jak matka nad synem - stąd takie "zabezpieczenia". Kondzio jest ciągle bezdomny i szukam dla niego , jak już pisałam, troskliwego opiekuna i ciepłego kąta. Nie mogłabym go oddać nie mając pewności, że będzie bezpieczny. Nie zakładam, że stanie mu się u Pana krzywda, ale chciałabym spać spokojnie . Miałam nadzieję, że tak Pan zinterpretuje moje naprawdę minimalne warunki . Kieruję się tylko i wyłącznie dobrem psa.

Pozdrawiam "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']No, Poker- nie musisz mi wypominać, że jestem stara ;)[/QUOTE]

oj,oj , kto tu starawy ten starawy.Jestem na emeryturze od 3 lat :eviltong:
Mam nadzieję ,że ten pan się odezwie.

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Jeśli zależy panu Jerzemu na psiaku to może się jednak odezwie, oby ...

Poker ale Ci dobrze :) nie załapałaś się na super reformę Tuska:angryy:[/QUOTE]
Nie załapałam się ,ale i tak pracuję nieprzerwanie jak większość moich koleżanek..

Link to comment
Share on other sites

Z maila raczej wynika,że Pan Jurek nie życzy sobie wizyty ani podpisywania jakiejś umowy adopcyjnej,w związku z tym nie dostanie Hrabcia.To nie są jakieś wygórowane żądania.Tu się liczy tylko dobro psa aby trafił do porządnego domu a nie do budy na łańcuch.Ja też wyadoptowałam kilka psiaków i pierwsze co pisałam,że konieczne jest przeprowadzenie wizyty p/a i po/a i podpisanie umowy adopcyjnej.Jakoś nikt mi nie negował moich wymagań,jeżeli to można nazwać wymaganiami.

Link to comment
Share on other sites

Zagląda,poczytałam i nie będę się rozpisywać ;) po prostu szukamy domku dalej:) ogłoszenia aktualne,kolejny raz rozsyłam chłopaka na FB może po wakacjach spróbujemy jeszcze raz wyróżnić ogłoszenia (teraz chyba nie ma sensu??) niestety nie pamiętam czy Kondzio miał ogłoszenie w Dzienniku ??wiele psiaków z naszego schroniska za ich pośrednictwem znalazło dom:) na jednego psiaczka wpłacałam i jeśli mnie pamięć nie myli to był koszt ok.40zł

Link to comment
Share on other sites

Hrabal umie cos nowego...lezec
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17319/6fe718e2001b8d105210c676/sdc16064[/IMG]

zawsze w ruchu
a teraz lezy i słucha o czym czyta michelle
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9759/c16ed8d800190f495210c676/sdc16066[/IMG]
mądry psiak
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi1069/389cf0040016255a5210c676/sdc16068[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']A no właśnie.Śliczny i taki kochany :loveu:a nie może znaleźć domku...:shake:[/QUOTE]

Wydaje mi się, że tu jedyną "przeszkodą" w znaleziemiu domku jest wiek Hrabcia. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Gdyby miał np. 2-3 lata już dawno grzałby doopkę w domu.
Ale trafi i Hrabcio na swojego człeka...

Link to comment
Share on other sites

Na to wygląda...Chyba jednak każdy woli młodszego pieska.Może ludzie obawiają się kosztów związanych z leczeniem starszego psiaka?Choć przecież na to nie ma reguły,bo i młode chorują.A może chcą,aby jak najdłużej żył i był razem z nimi?Na to też niestety,ale nie ma reguły.Po prostu Hrabcio nie trafił jeszcze na człowieka,który zakochał by się w nim na zabój...Tylko takiej osobie nie przeszkadza właściwie nic....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...