Jump to content
Dogomania

Tosia ma już DS !!!


agastra

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DS jest w stanie przyjąć TOsię po operacji, tylko najlepiej byłoby gdyby Tosia po operacji do pierwszej wizyty kontrolnej była w DT w Lublinie, ale to niemożliwe, bo tam zadnego chetnego nie ma:( Ja się zgłosiłam na DT, bo wtedy nie bylo nikogo w całej Polsce, a na operację już dłużej lepiej nie czekać. Pojawił się ten DS w Lęborku i pani jest chętna zająć się sunią po operacj,i tylko wolalaby, by sunia jednak poczekała do tej pierwszej wizyty kontrolnej , no ale jeżeli sunia nie ma się gdzie podziać, to ją weźmie od razu. Agastra jeszcze tam coś kombinuje, ale poki co wazna jest ta wizyta przedadopcyjna ( tutaj dziękuję Dorocie i Pauli - Psy z Wólki - ramię fundacji VIVA za kontakt do inspektora w Lęborku/Słupsku). 3mamy teraz kciuki by wszytko poszło dobrze. Ja tym czasem wyjezdzam na 2 tyg., takze nie będę miała internetu, ale może Agastra coś napisze, jak się toczą sprawy Tosi.

Link to comment
Share on other sites

W sobotę okaże się czy DS w Lęborku to ten właściwy,mam nadzieję że intuicja mnie nie zawiodła ;)
Siakach jeszcze raz po stokroć dziękuję:loveu:
Boję się wysłać sunię na drugi koniec Polski,nie mając pewności,że operacja się powiodła :shake:.

Link to comment
Share on other sites

3mam zatem kciuki za DS i czekam na wieści. Prośba- jeżeli jest tu ktoś z kontem fb to proszę polubcie "Dorota Psypilneadopcje Szymanik" to wspaniałe osoby ,ktore prywatnie pomagają bezdomnym, czesto bardzo pokrzywdzonym zwierzakom. Działają pod fundacją Viva i niosą pomoc dla psów z Wólki. Przebywa u nich teraz sporo psiakow (szczeniakow) i kazde udostępnianie zdjeć ich zwierzaków na fb niesie większą możliwość znalezienia DT/DS. Obecnie brakuje im DT- jest straszny wysyp porzucanych cięzarnych suk i szczeniakow....:placz: Dorota i Paula- wspaniałe osoby- pomóżmy! Niestety dogomanii już nie są w stanie ogarnąć, ale fb działa wzorowo:)

Link to comment
Share on other sites

Tosia umówiona na zabieg na poniedziałek,na 15.30,ale... [B]osoba która miała wziąć małą do czasu transportu do DS,jak przyszło co do czego [/B][B]wycofała się [/B]:angryy:!!! [B]Dramatycznie potrzebny nam DT w okolicy Lublina na 2-3 dni !!!
[I][/I]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastra']W drugiej połowie tygodnia będziemy potrzebować transportu dla suni:[B]Lublin-Warszawa[/B] lub Lublin-Toruń :oops:[/QUOTE]
A pisałaś tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/521-Transport[/URL] ?
Może akurat trafi się wspólny przewóz małej z innym-innymi pieskami i wyjdzie taniej.
Z bazarku o ile jeszcze ktoś czegoś nie dokupi do 22.00 bedzie 102.20zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastra']Tosia umówiona na zabieg na poniedziałek,na 15.30,ale... [B]osoba która miała wziąć małą do czasu transportu do DS,jak przyszło co do czego [/B][B]wycofała się [/B]:angryy:!!! [B]Dramatycznie potrzebny nam DT w okolicy Lublina na 2-3 dni !!!


[/B][/QUOTE]
Płakać się chce!!! :( Ta mała od początku nie ma szczęścia:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastra']Tosia umówiona na zabieg na poniedziałek,na 15.30,ale... [B]osoba która miała wziąć małą do czasu transportu do DS,jak przyszło co do czego [/B][B]wycofała się [/B]:angryy:!!! [B]Dramatycznie potrzebny nam DT w okolicy Lublina na 2-3 dni !!!


[/B][/QUOTE]
Napisałam prośbę do kinga_kinga7 jest z Lubelskiego może pomoże w przechowaniu suni.Czekam na odpowiedź.
Jeszcze myślałam o przechowaniu suni w Klinice - czy jest taka możliwość? Gdyby była to by było lepiej,ponieważ by była pod całodobową opieką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Zapytajcie MaDi, zadra, Tola - one są z Lublina/Zamoscia[/QUOTE]
Dziewczyny wiedzą już dawno o PONce zawiadomiłam ich już wcześniej.
Wynalazłam Hotelik u Murki jest to Janów Lubelski może by przechowała sunię? Nie znalazłam jednak tel.
Mam pisać na pw zapytanie czy nie?

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość dnia: DS sprawdzony- wieelkie podziękowania dla Pani Kasi:loveu: podobno sunia nie mogłaby trafić lepiej:bigcool::Cool!:.
To tyle jeżeli chodzi o dobre wieści,bo co ja zrobię z sunią po operacji to nie mam pojęcia:shake:

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie pobytu w klinice -za dobę płaci się 40zł a więc mnie stać na 2.5 doby (muszę jeszcze kupić obrożę i smycz "na przejazd" dla niej),tylko czy myślicie (szczerze !!!),że będzie już w stanie wytrzymać 10 godzinną podróż tak szybko po operacji ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastra']Odnośnie pobytu w klinice -za dobę płaci się 40zł a więc mnie stać na 2.5 doby (muszę jeszcze kupić obrożę i smycz "na przejazd" dla niej),tylko czy myślicie (szczerze !!!),że będzie już w stanie wytrzymać 10 godzinną podróż tak szybko po operacji ?[/QUOTE]

My staramy się znaleźć DT u jakichś znajomych, żeby mogła spokojnie odpoczać z bezpośrednią opieką kogoś, kto ma doświadczenie z tymczasami. 10 godzin podróży to trudno określić, myślę, że jak to będzie podróż samochodem z przystankami na siku i napicie się wody, to będzie okej. Poza tym, trzeba tez zorientować się, czy suczce będzie można chodzić po zabiegu, bo jesli nie, to będzie w zasadzie lepiej, żeby wówczas przejechała i już przechodziła rehabilitację na miejscu, w domu.

Link to comment
Share on other sites

Oby ten DT na miejscu lub w okolicach się udał!!! Dobrze,że DS już na nią czeka i że pani okazała się odpowiedzialną osobą. Ja tylko jak cioteczki wpłacą mi resztę z bazarku zaraz prześlę pieniążki dla małej.

Link to comment
Share on other sites

Sunia nie powinna chodzić przez ok 6 tygodni po operacji-całe szczęście że w DS nie będzie musiała być noszona po schodach...
B-b jeszcze raz wieeelkie dzięki :loveu: -baardzo będziemy potrzebować funduszy na transport dla małej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...