Jump to content
Dogomania

Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']Wysłałąm wczoraj PW do toyota , bo była na forum ,ale nie odpowiedziała.Złe myśli mnie nachodzą.[/QUOTE]


Głowę daję, że wysłałam odpowiedź.

Niestety również nic nie wiem, mogę jedynie spróbować się dodzwonić do DT suńki.

Mam nadzieję, że ta cisza jest spowodowana czasem urlopowo - wakacyjnym i brakiem dostępu do neta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Cisza:( Mam nadzieję,że nie- przed burzą.[/QUOTE]

Ja też mam nadzieję.Bo nr konta do przelewu dostałam bardzo szybko ,a potem cisza. toyota, zadzwoń proszę.Przecież tylko przez Ciebie możemy się dowiedzieć co z sunią i to Ty założyłaś jej wątek.

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest pod Opieką Klubu Ochrony Zwierząt "Daj głos". Oto ich fb: [URL]http://www.facebook.com/#!/pages/Klub-Ochrony-Zwierząt-Daj-Głos/226531504077515[/URL]


Dzwoniłam- Kia ma się świetnie, jeśli chodzi o kondycję i samopoczucie. Niestety nie przybiera na wadze, więc została dla niej zakupiona lepsza karma - Acana.
Dziewczyny nie mają w tej chwili dostępu do neta. Poprosiłam o rozliczenie finansów na wątku w najbliższym możliwym czasie.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wieści.
Czy sunia była badana czy karma jest podawana metodą prób i błędów. Wpłatę zrobiłam z myślą o chociaż skromnej diagnostyce.Może ona ma jakieś wredne robale, które nie dały się wytruć standardowymi lekami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ja też mam nadzieję.Bo nr konta do przelewu dostałam bardzo szybko ,a potem cisza. toyota, zadzwoń proszę.Przecież tylko przez Ciebie możemy się dowiedzieć co z sunią i to Ty założyłaś jej wątek.[/QUOTE]

Numer konta dostalas bardzo szybko, bo to ja go wyslalam i ja rowniez dostalam szybko dane do przelewu od osob trzecich, nie widze w tym niczego dziwnego, jasno jest na watku napisane kto zajmuje sie sunia i ze ja pomagalam tylko zalozyc wydarzenie, jezeli cos wiecej napisalam, to tylko dlatego, ze akurat to wiedzialam, a co do aktualizacji wiesci odnosnie suni pozostawiam to w rekach osob, pod ktorych opieka Kia sie znajduje...

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

kolejna kobietko wszystko z Tobą OK.
Nie za fajnie jest , gdy watek jest o psie założony, ludzie się angażują , a tu brak wieści o poczynaniach zdrowotnych wobec psa.To zniechęca do pomocy.
Na fb nie wchodzę, poruszam się w obrębie dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie , Jestem jedną z kilku osób zajmujących się kija, Prowadzę klub Daj Głos, u Kii wszystko wszystko jest ok, jest w DT, ale dziewczyna z DT nie siedzi w necie i nie ma możliwości codziennie pisać o suni. J będę u niej jutro albo w piątek to zaraz postaram się coś napisać, zrobić zdjęcia , może filmik, ale mamy też kilka inny zwierzaków ,więc za zwłokę przepraszam z góry.

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj jeszcze mogę napisać ,że Kija chyba dostaje cieczki, bo Puszek z którym mieszka w DT zaczyna szaleć z miłości, niestety suni nie możemy wysterylizować bo jest za słaba, więc zamówiłam środek w sprayu VIVISOL i będziemy kupować tabletki z pietruszki , poleciła moja pani weter...

Link to comment
Share on other sites

2 tyg temu byłam z wolontariuszkami Daj-Głosowymi, u Kiji pobawić się z nią, sunia szaleje, bawi się , biega za kamykami, mam filmiki , postaram się je udostępnić, ale muszę u znajomych je wrzucić bo mam za słaby internet. Co jeszcze : dla suni została zakupiona karma za 160zł lepsza, ale kija nie za bardzo chce jeść suchą karmę, będziemy musiali kupić dla niej puszki, może to przez słabe zęby , bo faktycznie ma słabe, zobaczymy jak będzie po puszkach, są też te karmy we flaku, będę u nie , jak wspominałam jutro lub w piątek to sprawdzimy.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o konto : to znowu jest prywatne, Plina obsługuje jedno swoje, ja mam konto Daj-Głosowe informacje na fb : Klub Ochrony Zwierząt Daj-Głos, ale do mnie wpłaciły 2 dziewuszki, moim kontem wspomagam to pliny, Ja bardziej na fb się udzielam więc jeśli jeszcze ktoś miałby jakieś pytania to zapraszam na FB klubowe , albo prywatne : BULIK ANNA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...