Jump to content
Dogomania

Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']Wpłaciłam 50 zł na konto pliny z czego 28 zł jest z bazarku ,a 22 zł od moich przyjaciół.
Co tej plinie odbiło ?? Nie wiadomo komu ufać ,a komu nie.Okropne uczucie.[/QUOTE]

To plina wypatrzyła Kię na tym wątku i powiadomiła stowarzyszenie Daj- głos i można powiedzieć, że rozkręciła akcję pomocy, a teraz właśnie coś jej odbiło :roll:.
Rozumiemy, że ktoś może mieć problemy i nie mieć możliwości by się dalej angażować, ale z pieniędzy trzeba się rozliczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']To plina wypatrzyła Kię na tym wątku i powiadomiła stowarzyszenie Daj- głos i można powiedzieć, że rozkręciła akcję pomocy, a teraz właśnie coś jej odbiło :roll:.
Rozumiemy, że ktoś może mieć problemy i nie mieć możliwości by się dalej angażować, ale z pieniędzy trzeba się rozliczyć.[/QUOTE]

Wiem kochani ,że się denerwujecie, i macie rację ,że się denerwujecie , ja też się denerwuję, jak tylko dostanę te pieniążki na konto, siadam z całym rozliczeniem i wszystko posprawdzam, napisałam do Pliny jeszcze sms-a, że proszę o wyjaśnienie tej sprawy z wpłatą od Poker i z bazarku, bo ja nie wiem dokładnie co się działo na koncie od początku. Mam nadzieję ,że będę mogła wszystko wyjaśnić jak najszybciej.
Rozmawiałam z weterynarzem o o badaniach Kii - a więc do tej pory przeszła :
-badanie krwi
-usg
STWIERDZONO- niewydolność krążeniową i jest to wynik ewidentny, nie miała biegunki a więc pokarm przyswaja, teraz przytyła więc pokarm przyswaja,
-przyjmować leki będzie musiała do końca życia
-furosemidum
-kolipoz
-enarenal -to odpowiednik tańszy (zamiast Bena Cor-u)
-hepatil forte
-verospiron
leki pomagają, sunia niE charczy już ,ani nie kaszle, szmery zanikają ( nie są już słyszalne, dopiero po położeniu ręki na klatce i odczekaniu chwili ,można je wyczuć)
W porównaniu z jej pierwszym dniem u nas -to NIEBO A ZIEMIA:))
Po za tym sunia jest strasznie uczuciowa , kiedy nie ma człowieka za długo to gaśnie i to w tedy nie chce jeść ( to strach przed porzuceniem, musiała być mocno związana z ludźmi którzy ją porzucili), może dlatego też tak agonalnie wyglądała w schronie. Nie może ale na pewno, Toyota może potwierdzić zachowanie suni i jej diametralną zmianę w wyglądzie i zachowaniu kiedy pierwszy raz stanęła z nami na trawie ,na podwórzu obok domu mieszkalnego ,a nie kojca.

Link to comment
Share on other sites

Tak, to było jak dotknięcie czarodziejskiej różdżki :crazyeye:.

Wiadomo, że psy w schronie są często apatyczne, ale ona wyglądała, jakby nie miała siły chodzić. Jeszcze w samochodzie nic na to nie wskazywało, że ma tyle energii, była nadal apatyczna. Dopiero jak stanęła na trawie przed domem, to wstąpiła w nią taka radość i energia, że szok !

W schronie była w klatce kennelowej ze względu na to, że myśleli, że już umiera i była wyprowadzana na spacery także na trawkę i ledwo szła.


Jak ją zabrałam ze schroniska, to mnie pytali czy dowiozłam ją żywą, bo podejrzewali, że skona po drodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara85']Wiem kochani ,że się denerwujecie, i macie rację ,że się denerwujecie , ja też się denerwuję, jak tylko dostanę te pieniążki na konto, siadam z całym rozliczeniem i wszystko posprawdzam, napisałam do Pliny jeszcze sms-a, że proszę o wyjaśnienie tej sprawy z wpłatą od Poker i z bazarku, bo ja nie wiem dokładnie co się działo na koncie od początku. Mam nadzieję ,że będę mogła wszystko wyjaśnić jak najszybciej.
Rozmawiałam z weterynarzem o o badaniach Kii - a więc do tej pory przeszła :
-badanie krwi
-usg
STWIERDZONO- niewydolność krążeniową i jest to wynik ewidentny, nie miała biegunki a więc pokarm przyswaja, teraz przytyła więc pokarm przyswaja,
-przyjmować leki będzie musiała do końca życia
-furosemidum
-kolipoz
-enarenal -to odpowiednik tańszy (zamiast Bena Cor-u)
-hepatil forte
-verospiron
leki pomagają, sunia niE charczy już ,ani nie kaszle, szmery zanikają ( nie są już słyszalne, dopiero po położeniu ręki na klatce i odczekaniu chwili ,można je wyczuć)
W porównaniu z jej pierwszym dniem u nas -to NIEBO A ZIEMIA:))
Po za tym sunia jest strasznie uczuciowa , kiedy nie ma człowieka za długo to gaśnie i to w tedy nie chce jeść ( to strach przed porzuceniem, musiała być mocno związana z ludźmi którzy ją porzucili), może dlatego też tak agonalnie wyglądała w schronie. Nie może ale na pewno, Toyota może potwierdzić zachowanie suni i jej diametralną zmianę w wyglądzie i zachowaniu kiedy pierwszy raz stanęła z nami na trawie ,na podwórzu obok domu mieszkalnego ,a nie kojca.[/QUOTE]

biedna, słodka mordka....tak się cieszę, że ją stamtąd zabrałyście!

Link to comment
Share on other sites

Kochani mam już pieniążki na koncie:) Jutro wieczorkiem wszystko opiszę i obliczę bo dzisiaj muszę troszkę popracować.
Lara nikt nie wciskał w sunię jedzenia, ona po prostu jak czuła się nie pewna lub miała za mało kontaktu z człowiekiem to wcale jeść nie chciała, jest u mnie około 3 tygodni ,teraz praktycznie non stop jest ktoś z nią i sprawa wygląda całkiem inaczej, w schronie pewnie też dlatego nie chciała jeść.
Kia dostaje jedzenie 3 razy dziennie w mniejszych ilościach ze względu na wiek i chorobę i jest coraz lepiej, zaczyna o stałych porach domagać się karmy.

Link to comment
Share on other sites

Kochani przeliczyłam wszystko kilka razy rozliczenie udostępniam, jest jedna niewiadoma kwota w wysokości 40zł, napiszę do pliny ,może będzie mogła zajrzeć na historię wpłat i sprawdzić kogo brakuje. Wypisałam tą wpłatę pod ???

Rozliczenie:

WPŁATY Z DOGOMANII ORAZ WYDARZENIA :

Rozliczenie:
Wpłaty:
- 15 zł yucca (dogo) 26.06.2012
- 20 zł martasekret (dogo) 26.06.2012
- 10 zł handzia (dogo) 27.06.2012
- 40 zł shiina (dogo) 29.06.2012
- 20 zł ewu (dogo), 02.07.2012
- 120 zł od Skarpety im. Talcott, 02.07.2012
- 200 zł Kundelkowa Skarbonka, 02.07.2012
- 10 zł Ewa E, 03.07.2012
- 50 zł Maria W., 03.07.2012
- 20 zł Maria K., 03.07.2012
- 20 zł Justyna P., 09.07.2012
- 10 Paulina H., 04.07.2012
- 10 zł Paulina O., 09.07.2012
- 10 zł Joanna C., 05.07.2012
- 55 zł z bazarku ogł.
- 50 zł Poker (dogo) 23.05
- 40 zł ???
Dziękujemy! ♥

Wydatki (dowody zapłaty dostępne w albumie suni):
- 12 zł odrobaczenie (z własnej kieszeni)
- 11,5 zł - Verospiron i Furosemidum Polpharma
- 5,19 - Kalipoz
- 12 zł - szelki
- 15,96 zł mokra karma
- 234 zł - usługi u weterynarza
- 165 zł karma sucha
- 14,75 zł karma mokra
- 3,69 zł Furosemidum

SALDO: 237.91

* konto paypal:
[email][email protected][/email]
z dopiskiem dla "Bezimiennej"

----------------------------------------------------------------------------------------
WPŁATY na konto Daj-Głos

J.M. Podkowiak - 20zł
B.Z. Szymczak -25zL

wydatki :
- 20 zł vivisol - preparat maskujący zapoch cieczki
- 10,55 wyciąg z pitruszki -na zapach z pyska i zapach cieczki
- 14,75 Verospirone , Enarenal

SALDO : 0.00
Dowody zapłaty dostępne w albumie KII na stronie Daj Głos
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serdecznie dziękujemy!!!

I jeszcze kilka informacji o Kii :
Kia uczy się przytulać, dzisiaj kiedy wróciłam z zakupów wszystkie psiaki rzuciły się do mnie do przytulanie i Kia nie chciała być gorsza i aż wskakiwała w ramiona, po jedzonku również podeszła i rozciągnęła mi się na ramionach- chwilkę to suni przytulanie trwa ale słodkie jest straszliwie, a wieczorkiem usiadła przede mną oczkami prosząc o jedzonko i ładnie schrupała suchą karmę. Z dnia na dzień jest coraz lepiej wiem ,że musicie mi uwierzyć na słowo, ale mam już jeden filmik z jej zabawy już przerobiony ,tylko muszę go wrzucić na neta, muszę tylko wyruszyć do znajomej , bo mam za słaby internet.
Postaram się to zrobić już jutro i dodam link do youtube Daj-Głosowego.
pozdrowionka i podziękowania dla was wszystkich kochani - oczywiście nadal prosimy o pomoc dla suni w poszukiwaniu domu stałego pełnego miłości bo od tej włwśnie miłości Kia jest uzależniona i od kamieni:))

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa.
Zapraszam na wątek umierających szczeniaków, bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc, choćby zaglądanie na wątek też bardzo pomoże.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231103-Horror-w-podzamojskiej-wsi%21%21%21-Szczeniaki-%C5%BCywcem-zjadane-przez-%C5%9Bwierzbowca-dr%C4%85%C5%BC%C4%85cego"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5%BC%C4%85cego[/URL]!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Proszę o potwierdzenie wpłaty 28 zł na tym bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229048-W%C5%81AZI%C4%86-I-KUPOWA%C4%86-BI%C5%BBU-I-BI%C5%BBUTERI%C4%98-do-10-07-12-g-22/page12"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229048-WŁAZIĆ-I-KUPOWAĆ-BIŻU-I-BIŻUTERIĘ-do-10-07-12-g-22/page12[/URL][/QUOTE]

Czy ja się w końcu doproszę?
Nie można odtworzyć filmiku.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

WPŁATY Z DOGOMANII ORAZ WYDARZENIA :

Rozliczenie:
Wpłaty:
- 15 zł yucca (dogo) 26.06.2012
- 20 zł martasekret (dogo) 26.06.2012
- 10 zł handzia (dogo) 27.06.2012
- 40 zł shiina (dogo) 29.06.2012
- 20 zł ewu (dogo), 02.07.2012
- 120 zł od Skarpety im. Talcott, 02.07.2012
- 200 zł Kundelkowa Skarbonka, 02.07.2012
- 10 zł Ewa E, 03.07.2012
- 50 zł Maria W., 03.07.2012
- 20 zł Maria K., 03.07.2012
- 20 zł Justyna P., 09.07.2012
- 10 Paulina H., 04.07.2012
- 10 zł Paulina O., 09.07.2012
- 10 zł Joanna C., 05.07.2012
- 55 zł z bazarku ogł.
- 50 zł Poker (dogo)w tym 28 zł z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/thread...12-g-22/page12[/url]
- 20 zł Reks (dane darczyńcy w trakcie ustalania)
-20 zł ???
Dziękujemy! ♥

Wydatki (dowody zapłaty dostępne w albumie suni):
- 12 zł odrobaczenie (z własnej kieszeni)
- 11,5 zł - Verospiron i Furosemidum Polpharma
- 5,19 - Kalipoz
- 12 zł - szelki
- 15,96 zł mokra karma
- 234 zł - usługi u weterynarza
- 165 zł karma sucha
- 14,75 zł karma mokra
- 3,69 zł Furosemidum

SALDO: 237.91

* konto paypal:
[email][email protected][/email]
z dopiskiem dla "Bezimiennej"

----------------------------------------------------------------------------------------
WPŁATY na konto Daj-Głos
J.M. Podkowiak - 20zł
B.Z. Szymczak -25zL

wydatki :
- 20 zł vivisol - preparat maskujący zapoch cieczki
- 10,55 wyciąg z pitruszki -na zapach z pyska i zapach cieczki
- 14,75 Verospirone , Enarenal

SALDO : 0.00
Dowody zapłaty dostępne w albumie KII na stronie Daj Głos
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serdecznie dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Poker serdecznie za wpłatę, wpłata 50 zł była już udostępniona, wiem ,że ze względu na to ,iż zbierasz pieniądze na inne zwierzaki zależy Tobie na szczegółach wpłaty, ale proszę zrozum ,że kiedy zmieniam całe rozliczenie to muszę je zmieniać wszędzie i mi to naprawdę dużo czasu zajmuje , staram się najważniejsze rzeczy jak najszybciej zmieniać i udostępniać, to priorytet czyli KIA , Filmik dopiero wstawiałam u znajomej i normalnie mogłam go odtworzyć . Ja też muszę pracować i zarabiać . Naprawdę nie jest to dla mnie zabawa, że tu jestem, staram się jak mogę i mam nadzieję ,że na troszkę zrozumienia zasługuję , nerwy sądzę ,że nie są już potrzebne na wątku suni bo ona już zbyt wiele przeszła. Szczegóły Twojej wpłaty odnotowałam jak prosiłaś, mam nadzieję ,że już będziesz zadowolona z wyników ,jeśli coś nadal będzie nie tak to proszę o konto zwrotne jak najszybciej prześlę pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Te szelki powinny być tak założone:

[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/P1060079.jpg[/IMG]

[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/P1050756-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/P1060006-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara85']Weszłam na filmik przed chwilką i normalnie mogłam go odtworzyć, nie rozumiem pretensji.[/QUOTE]
To nie pretensje , po prostu film mi się nie otwierał.
Nie zależy mi na dokładnym rozliczeniu tylko na potwierdzeniu na bazarku,że wpłaciłam pieniądze.[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229048-WŁAZIĆ-I-KUPOWAĆ-BIŻU-I-BIŻUTERIĘ-do-10-07-12-g-22[/url]

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...