Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted (edited)

Bylam na swojej dzialce, wracajac zauwazylam dwa pieski przy dodze szybkiego ruchu, na Warszawe. zatrzymalam sie , zrobilam wywiad. Tydzien temu jakis facet zatrzymal auto, wysadzil dwie identyczne suczki i odjechal. Sunie dlugo gonily jego auto cudem unikajac smierci pod kolomi TIRow. Od tego czasu sa tam gdzie je zostawil.
Na szczescie ludzie je karmia, suczki nie sa zabiedzone, dostaja tez wode, spia wtulone w siebie na poboczu.
Na nieszczescie jedna jest w pelni cieczki, caly czas gwalca ja okoliczne psy, druga cieczki nie ma, za to bardzo podpada mi pod ciaze.
Sunie natychmiast przybiegly do samochodu, ktory sie zatrzymal, daly sie wyglaskac, nakarmic, dawaly buzi. na sile chcialy wejsc do auta, w pewnym momencie sie udalo, weszly obie a za nimi jeden z kawalerow. Gonily moje auto, kiedy musialam odjechac, za nimi adoratorzy, za nimi TIR. Na szczescie koczuja w okolicy baru, tam troche bezpieczniej, ale tylko troche.

Musze po nie wrocic, nie mam co do tego watpliwosci. Musze jednak najpierw umowic sterylki, znalezc pieniadze, znalezc dt przynajmniej dla jednej bo z bieda jakosc przechowam czwartego psa w nieduzym mieszkaniu w bloku.

Suczki sa malutkie, choc na fotkach wygladaja na duze, bardzo przyjazne i kontaktowe, wg mnie ladne, ale ja mam wypaczony gust. wedle zebow mysle ze maja okolo 2-3 lat, obie napewno rodzily, jedna calkiem niedawno, albo miotow bylo juz kilka. Wg mnie sa adopcyjne od zaraz.

Nie ukrywam, ze musze poprosic o wsparcie bo nijak nie dam rady. najbardziej potrzebny dt jak najblizej Wloclawka. Super byloby znalezc pomoc w sfinansowaniu sterylek bo to jest priorytet na te chwile.


Chetnie zjadly sucha karme.

Uploaded with ImageShack.us

Tutaj jeden z adoratorow, bardzo zziajany. suczki odgryzaja sie jak wskakuje na te z cieczka, ale widac ze facet jest zdeterminowany.





Uploaded with ImageShack.us

Tutaj ta z cieczka, cipcie ma ogromna, napuchnieta. Bardzo przyjazna i calusna. Ta druga bardzo sie nia opiekuje, mozliwe ze to matka i corka.

</noscript>

Edited by Agata69
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Poker napisał(a):
Biedne małe. Może poproś soemę o pilne wsparcie na sterylkę.


Dzieki za wizyte. Juz poprosilam, ale wiesz, tu sa dwie sterylki, dwie karmy, dwa szczepienia i odrobaczenia. A co najgorsze dwa dt. Ja tak naprawde nie powinnam przyjac juz nawet pol psa. Moi sasiedzi pisza na mnie pisma. 3 psy w bloku to dla nich dramat, a 5?

Posted

Podrzucam! Jakie kochane te maleństwa :( dobrze, że się bronią w tej cieczce.. oby jakiś większy kawaler się nie trafił :(

Posted

Ta , która ma cieczkę i tak musi odczekać.Trzeba ciąć tę w ciąży jak najszybciej. To jest teraz najważniejsze + odpchlenie i odrobaczenie.Ze szczepieniem można chwile zaczekać.

Posted

śliczności, wieżę że Agata ich nie zostawi samych sobie i znajda super domki, ale najpierw super DT, szkoda że myngey mieszka w Inowrocławiu, bo może by jedna wzieła.

Posted

sdal2 napisał(a):
śliczności, wieżę że Agata ich nie zostawi samych sobie i znajda super domki, ale najpierw super DT, szkoda że myngey mieszka w Inowrocławiu, bo może by jedna wzieła.


dzieki ze zajrzlas. niestety Myngey ma juz inne plany co do dt. ja tez o niej pomyslalam.

Mysle o nich od rana, niestety nic nie przychodzi mi do glowy. Wdoch wziac nie moge. Zabranie jednej a pozostawienie tam drugiej nie wchodzi w rachube.

Posted

furciaczek napisał(a):
Gdzie one dokladnie koczuja? jak bede we Wloclawku to chociaz cos do jedzonka podrzuce i moze jakis foty cykne.


Sa w okolicach Lipna, na trasie na Warszawe, to chyba jest 10, ale nie jestem pewna. Nie moga tam zostac, bo to bardzo niebezpieczne.

Posted

Agata69 napisał(a):
Pilnie potrzebne dt dla jednej z nich


Może elinka z Inowrocławia by się zgodziła. Ona bierze takie małe pieski jako BDT za karmę i weta.

Posted

toyota napisał(a):
Może elinka z Inowrocławia by się zgodziła. Ona bierze takie małe pieski jako BDT za karmę i weta.


Asia, blagam napisz do niej i popros, ja juz do pracy musze. Wszystkim sie zajme, byle znalazl sie dt dla jednej, druga wezme do siebie.

Posted

Zglosilam suki do akcji sterylizacji. Moj wet poczeka ile bedzie trzeba za kasa, nawet miesiac. Trzeba je odpchlic, odrobaczyc i zaszczepic jesli maja byc na dt, bo u nas straz miejska to bardzo sprawdza, a mi nie sa potrzebne kolejne klopoty. Do tego 2 obrozki , jakies smycze mam. Takie malenstwo wyzywi sie przy moich

Jednak najwazniejszy jest dt dla suki, bez tego nie ruszymy. ja je moge wziac do siebie na dzien , dwa, ale nie dluzej. Prosze pomozcie.

Posted

Jestem i ja, ale nie wiem jak pomóc. Mieszkam za daleko, poza tym moja sucz pożarłaby to maleństwo na śniadanie :-(
Co do sterylizacji, to może Fundacja Kastor? Przy Heli pomogli :-)

__Lara napisał(a):
3 psy w bloku i ludzie mają problem, ah, ten naród.....

Ja mam podwórko i 3 psy, a i tak ludzie patrzą jak na debila :roll:

Posted

[quote name='Agmarek']Jestem i ja, ale nie wiem jak pomóc. Mieszkam za daleko, poza tym moja sucz pożarłaby to maleństwo na śniadanie :-(
Co do sterylizacji, to może Fundacja Kastor? Przy Heli pomogli :-)

Ja mam podwórko i 3 psy, a i tak ludzie patrzą jak na debila :roll:

A to jakaś reguła, że wolno mieć tylko 1 psa? To jest gdzieś w ustawie zapisane czy jak? :angryy:

Posted

Mozesz miec duzo o ile placisz podatki, ale psy nie powinny szczekac, sikac na trawniku, brudzic lapami korytarza, itd bo inaczej zawsze komus to bedzie przezskadzac. zaczynaja sie skargi, pisma...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...