Jump to content
Dogomania

Jak nie umrze, to żyć będzie... Mufka za TM - los miał w zanadrzu podły scenariusz


Nutusia

Recommended Posts

Sunia zyje, chyba ma sie lepiej, zjadla z miseczki to co Nutusia jej zostawila.

Poniewaz w domu na podkladach nie bylo sladu ,ze sie zalatwila , Nutusia wyniosla ja do ogrodu i sunia zrobila siusiu i kooope :multi:.

Teraz jada do lek.wet. na kroplowke.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nutusia']

Maleńtas trzyma się życia kurczowo! [/QUOTE]

I tym razem jak widać intuicja Cie nie zawiodła. Gdybyś sobie odpuściła jazdę po małą...kto wie co teraz by było.
Przesyłam dobre myśli i nadal mocno trzymam kciuki!
Nie poddawaj się maleńka!!!

[quote name='ceris']A ja Wam wszystkim powiem jesteście złoci, diamentowi, anielscy! Człowiek, który potrafi serce oddać zwierzęciu musi być bardzo dobrym człowiekiem dla ludzi. Chwała Wam wszystkim, którzy aktywnie zadziałaliście przy ratowaniu maleńkiej.[/QUOTE]
Brawo Dziewczyny !!! :D
:D

Edited by b-b
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Nutusiu jesteś aniołem! Pani Dr Traczyk też! Ogromny szacunek dla takich Lekarzy!!!

Trzymam kciuki i ślę dobre myśli - niestety tylko tyle mogę :([/QUOTE]

Nie ujęłabym tego lepiej!
Moje kciuki także zaciśnięte...

Link to comment
Share on other sites

Kochani malutka trzyma się. Jutro Natusia opisze wszystko natomiast ja napiszę dla uspokojenia nas wszystkich że to jest dzielna dziewczynka i zadziwiła samą panią doktor :loveu: Poprostu ona się regeneruje w zastraszająco szybkim tempie!!!!!! :loveu:

Ja
muszę Was wszystkich przeprosić ale do momentu kupna nowego zasilacza ten komp będę otwierała tylko w wyjątkowych sytuacjach ponieważ za dużo nerwów mnie to kosztuje!! Tutaj nic nie działa!NIC!! Sam kom otwiera mi się ok 15-stu min a jak już się załaduje sama strona ładuje mi się ok 15-20-stu po czym samo mnie wylogowuje ponieważ sesja gaśnie. Już nawet nie chce mi się dawać opcji zapamiętaj hasło :angryy: Czegoś takiego nie widziałam choć najgorsze wydawało mi się gaszenie mojego kompa ale to co z tym się dzieje to tamto to nic! Przepraszam ale nie dam rady! Zasilacz postaram się kupić jak najszybciej!!!!! Zaraz jak uda mi się napiszę na "co chcecie kupić na bazarku" może ktoś będzie miał zasilacz 650-750 W" bo nowy jest gigantycznie drogi !!!

Bazarek zrobię dopiero jak będę miała swój komp! Naprawdę przepraszam ale to ponad moje siły! Nawet żałuje że tyle czasu zmarnowałam na format i instalacje sterowników chyba sprzed średniowiecza :angryy:
Normalnie nie uwierzyłabym w taki zbieg okoliczności ale niestety.... Mój TZ mówi że powinnam go oddać z dopłatą do niego :diabloti: Masakra!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...