Jump to content
Dogomania

ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!


rita60

Recommended Posts

Mnie też bardzo wzruszył - zresztą dziewczyny z Łodzi wiedzą co mi podsyłać. Już raz wpadłam z kretesem. Niestety teraz nie mogą zabrać Marleja, za dużo mam psów w domu, szczególnie, że finansowo też nie bardzo mi się dzieje.
Nie przespała bym tej nocy gdybym nie pokazała Ci drugiej psiny - mojej miłości - z tego samego schroniska.
[URL]http://www.facebook.com/events/158650197602468/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Piękna pogoda. Jadę dziś do lekarza z jednym z moich psów. W środę z kotem na USG i RTG.
I tak myśle sobie, ze dlatego ludzie sie starych zwierząt pozbywają. Bo one chorują- często bardzo poważnie, tak jak moje. I wtedy trzeba sie nimi zając, wydać pieniądze, często niezbędne są operacje. Nasz weterynarz powiedział kiedyś, ze chciałby być naszym psem- i to był najpiękniejszy komplement jaki usłyszałam. Mój pies jest po 5 operacjach- miał nie żyć juz od kilku lat, ale żyje. Kot po 3 operacjach i tez nie narzeka. A ze wymagają opieki?
Cóż, starsi ludzie tez wymagają.
O matko, sie rozpisalam. Ale ja o swoich bidach mogę non stop nawijac.

Link to comment
Share on other sites

Marlej nie jest jeszcze stary, ale dla ludzi kilu miesięczny szczeniak to już za stare zwierze. Mój Paskal ma jakieś pięć miesięcy i już usłyszałam, że za stary. Na widok kroczącego Burego, który jest ślepy i głuchy, który ma tyle lat co węgiel, Pan zapytał - to po co go trzymać? A dla idei k...a! A Bury gdy się go głaszcze jest najszczęśliwszym psem pod słońcem i nie obchodzi go jaki mam samochód.
Mam dziś kiepski dzień.

Link to comment
Share on other sites

O to mi właśnie chodziło. Bo szczeniaczki są slodkie. Z drugiej strony to bardzo dobrze, ze są ludzie którzy wezmą i takie szczylki. One tez potrzebują miłości i opieki.
W kwestii starych psów- mój piękny Kajtus dostał skrętu żołądka. A ze leciwy był, to w klinice lekarz zapytał mnie "a po co starucha operować, zejdzie na stole"
Dobrze ze mąż był ze mną to mnie powstrzymał, bo dostałam furii.
Kajtus operacje przeżył, po zejściu z narkozy wstał na własne łapy i zaczął drzec pysk. Darl sie tak, ze kazali nam po niego wcześniej przyjechać.
Przeżył z nami potem jeszcze 2 lata.
Są ludzie i ludzie jak widać.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie dziewczyny,są ludzie i "ludziska":roll:ja znałam takich ludzi,co trzymali swoją starenką ratlerkę w łazience,bo im śmierdziała w pokoju:angryy:
obiezyswiat koszt hotelu to wydatek 300-450 zł w zależności od standartu.

Link to comment
Share on other sites

To prosze o pokierowanie mnie, co mam dalej zrobic, bo ja zielona jestem. Jak to wyglada? Z kim mam sie kontaktowac? Bardzo duzo pytan mam. Chociazby o procedury, czyli jak to wszystko sie odbywa. Bo ze place co miesiac lub za kilka "z gory" to wiem.
Aha - no i czy hotel moglby byc? Zobowiazanie musze podpisac pewno jakies? Z gory dziekuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Tak zapytam z innej beczki. Potrzebuję kupić surowicę parwo. Czy wiecie gdzie można ja dostać?[/QUOTE]
luka sorry,nie wiem:shake:

[quote name='obiezyswiat75']To prosze o pokierowanie mnie, co mam dalej zrobic, bo ja zielona jestem. Jak to wyglada? Z kim mam sie kontaktowac? Bardzo duzo pytan mam. Chociazby o procedury, czyli jak to wszystko sie odbywa. Bo ze place co miesiac lub za kilka "z gory" to wiem.
Aha - no i czy hotel moglby byc? Zobowiazanie musze podpisac pewno jakies? Z gory dziekuje za pomoc.[/QUOTE]
Cioteczko,mogę się rozejrzeć za hotelikiem,płatne raczej jest co miesiąc,aż do chwili znalezienia domku stałego. Jeśli nadal podtrzymujesz swoją decyzję,to bardzo dziękuję w imieniu psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie, ze podtrzymuje. Podac moje dane kontaktowe na PW, zeby nie bylo ze cos tam? Czytalam, ze Marley w trakcie leczenia jest. Co mu dolega i jakie leki bierze? Jest potrzebna specjalna karma?
Nie moze chlopak tak sam calkiem byc. No nie moze i juz. Patrze w te piekne i madre slepia i rycze. Juz drugi tydzien. Mam to szczescie, ze moge pomoc chociaz finansowo. Oraz sie zobaczy co dalej. Jakby ten hotelik by kolo Warszawy, to bym bardzo wdzieczna byla - jezeli moge miec oczywiscie taka prosbe. Cholera - te oczy....i te uszy...taki Gacek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Oczywiscie, ze podtrzymuje. Podac moje dane kontaktowe na PW, zeby nie bylo ze cos tam? Czytalam, ze Marley w trakcie leczenia jest. Co mu dolega i jakie leki bierze? Jest potrzebna specjalna karma?
Nie moze chlopak tak sam calkiem byc. No nie moze i juz. Patrze w te piekne i madre slepia i rycze. Juz drugi tydzien. Mam to szczescie, ze moge pomoc chociaz finansowo. Oraz sie zobaczy co dalej. Jakby ten hotelik by kolo Warszawy, to bym bardzo wdzieczna byla - jezeli moge miec oczywiscie taka prosbe. Cholera - te oczy....i te uszy...taki Gacek.[/QUOTE]

Może Mokry Nosek? Koło Warszawy, jestem tam kilka razy w miesiącu, bo mam tam Basta [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210122-Bast-wygrał-walkę-o-życie-i-co-z-tym-zrobić-Nie-ma-z-czego-żyć[/URL]

a t wątek Mokrego Noska
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/186983-Mokry-Nosek-Teresin-40-km-od-Wawy-pDT[/URL]

Link to comment
Share on other sites

jezeli polecasz, to jasne ze tak. Wszelkie dane swoje wlacznie z CV wyslalam do Rity60. Rozmawialam o psie z mezem. Stwierdzil, ze pies jest piekny, a jak ma 8-10 lat to moze przy dobrej opiece jeszcze drugie tyle lub prawie druge tyle pozyc i nie rozumie, dlaczego nikt go nie chce. Sa w tym hoteliku miejsca?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Marley jest śliczny, taki bardzo oryginalny corgie :)

Nasz jamnik Rulon pisze wiersz adopcyjny dla Marleya, jeszcze trochę i będzie gotowy, będzie go można wykorzystać w ogłoszeniach o poszukiwaniu Domu.[/QUOTE]

Tak dokładnie ma coś z corgi, podobnie jak Milka (Ondra)

Link to comment
Share on other sites

zaglądam do Marleyka i widze, że światełko nadziei zaświeciło dla niego:multi:. Super Obieżyświat, że możesz i CHCESZ mu pomóc. Ja czekam na nowe fotki i może ruszymy znowu z ogłoszeniami. Wykupię mu nowe pakiety na początku sierpnie - bo teraz kompletne pustki na koncie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...