Jump to content
Dogomania

ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!


rita60

Recommended Posts

[quote name='faith35']Popłakałam się, kiedy przeczytałam list pożegnalny do Pana, po prostu łzy mi poleciały...:( Czy on dałby radę schodzić sam po schodach? Mieszkam na 3 piętrze... Chociaż... Wątpię :([/QUOTE]
Powiem szczerze cioteczko nie wiem:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Powiem szczerze cioteczko nie wiem:shake:[/QUOTE]
A można to w jakiś sposób... sprawdzić? Porozmawiam z mamą, przedstawię sytuację, może akurat... Minęło rok, odkąd naszego psiaka nie ma z nami, od tamtej pory jakoś specjalnie nie ciągnęło mnie do tego, by mieć kolejnego czworonoga, a słabość do staruszków miałam od zawsze, niestety, to mama musi podjąć ostateczną decyzję, jeśli już to DT, pewnie dożywotnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Mały jest wyprowadzany na spacerek,jest sprawny i według opinii opiekunki dałby radę jeśli chodzi o wchodzenie na schody.[/QUOTE]
Niestety, mama jest przeciwko temu, by piesek był u nas na DT. Przepraszam za zaistniałą sytuację, próbowałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Tyle ogłoszen i ani jednego telefonu...ale przy takiej ilości psów do adopcji...masakra.[/QUOTE]
trzeba będzie powtórzyć ogłoszenia - może tym razem na jakieś inne województwo/a

Edited by yolanovi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...