Jump to content
Dogomania

ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!


rita60

Recommended Posts

Marley to przemiły, bardzo łagodny, super grzeczny i sympatyczny psiak. Jest łagodny wobec otoczenia, ufny i towarzyski. Marley jest w trakcie leczenia. Psiak ma ok. 8-10 lat,po przyjęciu do schroniska bał się wszystkiego...

Początkowo schował(wcisnął się za budę) nie można było go wyciągnąć.Nic nie jadł,trząsł się jak galaretka,w niedzielę zajęłam się nim,otworzył się i aż dreptał ,by do niego podejść.Jest stary nie ma szansy na domek.Na dodatek zębule ma strasznie pościerane,praktycznie ich nie ma-masakra....
Czy Marley doczeka swojego domku,czy ktoś go pokocha:-(czy podzieli los dziesiątki starych psiaków,które odchodzą
w zimnym boksie,bez obecności człowieku...one są takie bezbronne...
Marley jest wielkości jamnika,sięga do połowy łydki,taki nakolankowy starszy pan do kochania.

Kontakt

Iwona

886-303-309


n5g6xj.jpg



20446f.jpg



11azrzd.jpg


123s1vr.jpg

Edited by rita60
Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Jest cały piękny, ale czy ważna uroda zewnętrzna? środek się liczy.[/QUOTE]
Oczywiście,że środek,ale przecież on jest piękny...
Pokazuj się piesku....

pożegnalny list do mojego Pana


Człowieku, Panie Mój...przepraszam Cię za moją starość i choroby. Przepraszam, że nie mogę już chodzić z Tobą na spacery. Przepraszam, że zrobiłem się brzydki i niedołężny. Tak bardzo się starałem, zawiodłem. Musiałeś się mnie wstydzić, przepraszam. Przepraszam, że jeszcze żyję. Tak bardzo Cię przepraszam, za wszystko. Jestem tylko psem i nie wiedziałem, że będę Ci aż takim ciężarem. Musiałeś, po prostu musiałeś mnie wyrzucić, rozumiem to. Przepraszam za to, że żyłem.-Twój pies.

Wstrzasające:-(

Edited by rita60
Link to comment
Share on other sites

A ja dziś sobie zaspałam. Co prawda wylazłam z łóżka o 4 ale " jeszcze sobie poleżałam" i pewnie gdyby nie zadzwoniła koleżanka schodząca z nocnej zmiany - leżałaby do tej pory.
Głowa mi puchnie od myślenia skąd zdobyć środki na nowe miejsce dla moich psów. Mam super teren, z gotowym całym zapleczem socjalnym i tylko wystarczy postawić boksy. A, marzenia.

Link to comment
Share on other sites

Hej Marlerj, znowu gorący dzień. Aż mi się myśleć nie chce jak znosisz schroniskowy upał. Moje psie stado pochowane w cieniu, wyciągnięte na piachu i trawie, czeka na chłodniejsze dni. Ty nie masz możliwości wyboru - piach czy trawa. Musisz tkwić w boksie. Tam mi przykro.

Link to comment
Share on other sites

zamówiłam 2 pakiety po 30 ogłoszeń i chciałabym oba podarować Marleykowi i ogłosić go na dwa wojwództwa - może na śląskie i małopolskie? jeśli macie inne propozycje to proszę. Czy są może jeszcze jakieś inne fotki malucha czy tylko te na wątku. kontakt rozumiem mam podać tak jak w pierwszym poście?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']cudownie, że zainteresowałaś się psiakiem. Ja ogłaszam go u nas - w prasie lokalnej, w gabinetach weterynaryjnych. No cóż, jego wiek nie jest atutem, ale musi się udać.[/QUOTE]

wiek jest atutem dla osób starszych, które nie są w stanie zapewnić już psu odpowiedniej dawki ruchu. taki psi emeryt jest świetnym kompanem dla ludzia emeryta. Czyli ogłoszę go na Śląsk i małopolskie. Wykorzystam fotki z wątku i tekst z pierwszego postu, może z małymi modyfikacjami. Kontakt podaję jak w pierwszym poście. Jakiś e-mail mogłabym też prosić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...