Jump to content
Dogomania

To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS


Gusiaczek

Recommended Posts

O - jest nasza Ciocia, co wiozła z Olkusza do Katowic ową Ovo i jako pierwsza miała dla Gusiaczka baaaaaaaaardzo złą wiadomość pt. "Mała jest przecundaaaaaaa" ;)
Jeszcze raz dziękuję Asiu Tobie, Jurkowi i Szymkowi oraz - oczygwizdek Majeczce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Jestem na zaproszenie Nutusi:-) Maleńka CUDOWNA!!!![/QUOTE]

Gdyby nie zaproszenia Nutusi nie mam pojęcia co bym zrobiła!:) Nie specjalnie sobię radzę na forum, ale Ciocia N. wszystkiego nas nauczy i nie tylko Ona;) Ovo smacznie śpi po szaleństwach z szrpakiem, piłeczkami ... itd i obsikiwaniach wykładzin ;) W jej imieniu witam serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O - jest nasza Ciocia, co wiozła z Olkusza do Katowic ową Ovo i jako pierwsza miała dla Gusiaczka baaaaaaaaardzo złą wiadomość pt. "Mała jest przecundaaaaaaa" ;)
Jeszcze raz dziękuję Asiu Tobie, Jurkowi i Szymkowi oraz - oczygwizdek Majeczce :)[/QUOTE]

:eviltong:nie ma za co polecamy się na przyszłość a nasza Majeczka była taka cudna że maleństwo sie przyniej wyciszyło i uspokoiła nie płakała jak na poczatku drogi , Maja( nawarczała )tak bardzo delikatnie na sunie dlamnie to była psia rozmowa że już sie nie ma co bać będzie już tylko plepiej :lol:

Edited by Luna14
Link to comment
Share on other sites

No, wreszcie jest wonteczek ;)
Cioci Gusiaczek gratulujemy tymczasiątka. I nie ukrywamy, troche zazdroscimy takiego slodziaka.
Ciocia Gusiaczek jako poczatkujaca mogla nie slyszec o klatwie pierwszego tymczasa, ktory zawsze zostaje. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludka']No, wreszcie jest wonteczek ;)
Cioci Gusiaczek gratulujemy tymczasiątka. I nie ukrywamy, troche zazdroscimy takiego slodziaka.
Ciocia Gusiaczek jako poczatkujaca mogla nie slyszec o klatwie pierwszego tymczasa, ktory zawsze zostaje. :evil_lol:[/QUOTE]

Dziękuję! - nie masz pojęcia, jak bardzo było mi to potrzebne. A Sunia jest W Y J Ą T K O W A!:multi: Mało że ładna to: pojętna, serdeczna, mądra i ... ma poczucie humoru:) - jednakowoż serce i "paskuda" może mi skraść - bo je kocham! wszystkie!, a najbardziej te w potrzebie. Tylko serce boli, że niewiele pomóc mogę:(
Klątwa? słyszałam, ale ... czas pokaże;)

Link to comment
Share on other sites

No, jak niewiele?! Robisz wszystko, czego maluszek potrzebuje. A tak czy owak bedzie dobrze.
Ja czasem mialam psine przez dobe, w przerwie w podrozy, a juz beczalam przy oddawaniu, ze nie do domu, tylko do fundacji... bo psinka lazila za mna jak cien i patrzyla w oczy, ech. Ale juz jest w dobrym domu i o to chodzilo.
Super, ze wzielas malucha. Podziwiam wszystkie domy tymczasowe, bo to najtrudniejsza robota :)

Link to comment
Share on other sites

Ovo zasługujesz ślicznotko ,żeby cieszyć się całe życie.. sukces już osiągnęłaś , nie mały.. a duży!... wiesz przecież maleńka! masz Gusiaczka.. Nutusię.. Nas.. i całe jamnicze dogo - najwspanialszą planętę w kosmosie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Witam się i ja...matka Muszkieterów i tymczasowa Sopeluchny....a miałam wcześniej inne biedne jamniki.....

Ovo to przepiękna Panienka....ale bym całowała to strzępiaste pycholinko :loveu:[/QUOTE]

Śmiejemy się, że mama Ovo terierka dała się zbałamucić szorpatemu jamnikowi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...