Jump to content
Dogomania

Mufinek zagłodzony wyniszczony DON bez siersci rój pcheł Wrak psa Ma dom


Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spakowałam prześcieradła, pościel, ręczniki, kilka białych obrusów z adamaszku i wszystko co się nadaje.Używane, ale świeżo wyprane.Bez obawy można używać.Zaglądam do Mufinka i cieszy mnie każda zmiana, taka na korzyść.O schronisku, gonia66, mam tylko dobre zdanie i wiem, co mówię, bo znam dziewczyny, osobiscie też, no i miałam stamtąd starszą, ale okropniście agresywną sunię.Ponad 2 lata temu odeszła za TM.Potem przyjechał Edziu, którego znasz.Trzymam kciuki za Mufinka.Na stawy to znam tylko środki jakie daje się dziadkom, ale może wiek nie ma tu znaczenia.Czy znalazł się jakiś DT?

Link to comment
Share on other sites

Ręce opadają :-( boże jak ten psiak wygląda.

Mufi miał dziś odwiedziny kilku osób. Dalej czekamy na wyniki trzustki. Bez zmian apetyt jest zastosowałam dzis rady p Teresy kierowca wykupił wszystko potrzebne w aptece.

Telefonów jest sporo ale propozycji Dt nie ma. Dzwonił pan z tv że dzis umieszczą go na stronie, o zrobieniu reportażu wspomniałam ale konkrety jutro.

Mufin nie protestuje gdy zbliża się godzina, ze musi iść spać na pawilon ma tam swój boks bez problemu wchodzi kładzie się do legowiska i patrzy. Gdy rano 1 pracownik przychodzi wypuszcza go na chwile na siku nie załatwia się w boksie gdzie spi.

Link to comment
Share on other sites

Się rozkręcił łobuz jeden, da sie zauważyć ze jest terytorialnym psiakiem broni swojego pana przed obcymi oczywiscie staramy się niwelować to zachowanie, jak mu sie coś nie podoba to pyskuje.

Dziś po raz kolejny go wykąpałam, nasmarowałam i jak juz wyschnął wyszczotkowałam. Poszliśmy na spacer zabrałam aparat ale w domu zapomniałam włożyć kartę i nici z dzisiejszych zdjęć a chłopak wygląda co kilka dni lepiej.

Wyniki krwi jeszcze nie doszły czekamy Zdj w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...